در حال بارگذاری ...
 • پیام تسلیت سازمان راهداری بر اثر تصادف اتوبوس با تانکر حمل سوخت

  مراتب همدردی و همراهی با بازماندگان این سانحه را اعلام داشته و از درگاه پروردگار سبحان برای جان‌باختگان طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان ، صبر و شکیبایی و تندرستی مسئلت می‌نماید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با نهایت تأسف و تأثر ، حادثه تلخ تصادف رانندگی در کیلومتر ۲۵ جاده کاشان - نطنز که منجر به از دست رفتن تعدادی از هموطنان عزیزمان شد ، موجب تألم و حزن تمامی مسئولان ، هموطنان و آحاد جامعه گردید .

  این سانحه شامگاه سه‌شنبه در اثر برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس روی داد که منجر به جان‌باختن ۱۹ نفر از هموطنانمان گردید و ۲۶ نفر هم مصدوم شدند .

  مسئولان و کارکنان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و تمامی فعالان و دست‌اندرکاران بخش حمل و نقل جاده‌ای ، این سانحه دلخراش را به خانواده‌های داغدار و بازماندگان مسافران و تمامی هم‌میهنان عزیز و ارجمند تسلیت عرض نموده ، مراتب همدردی و همراهی با بازماندگان این سانحه را اعلام داشته و از درگاه پروردگار سبحان برای جان‌باختگان طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان ، صبر و شکیبایی و تندرستی مسئلت می‌نماید .
  مطالب مرتبط

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  موارد مهمی از جمله تحلیل آمار و اطلاعات تبادل تجاری ، ضرورت از سرگیری حمل‌ونقل مسافری ، ضرورت رفع موانع بازرسی‌ها و تخلیه‌های دوباره در مرزها ، الحاق ایران به کنوانسیون تردد ثالث ، ضرورت رفع موانع تاخیرات نظارت بهداشتی ، مشکلات پرداخت عوارض و جرائم توسط رانندگان ایران ، ...

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  با توجه به استقرار تعدادی از ماشین‌آلات و نیروهای راهداری در استان‌های خسارت دیده در سیل ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در چند روز آینده در محورهای مواصلاتی که درگیر بارش برف و باران می‌شوند ، آمادگی کامل برای خدمت رسانی به هم‌وطنان دارد .

  |

  خسارت ۳ هزار میلیارد ریالی به راه‌های استان کرمان بر اثر سیلاب

  خسارت ۳ هزار میلیارد ریالی به راه‌های استان کرمان بر اثر سیلاب

  جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه‌ها بیش از ۶۳۳ میلیارد ریال به راه‌های راور ، ۴۸۷ میلیارد ریال به راههای شهداد ، ۳۲۲ میلیارد ریال به راههای سیرجان ، ۲۸۵ میلیارد ریال به راه‌های کرمان و راین، ۲۰۹ میلیارد ریال به راههای بردسیر، ۲۰۲ میلیارد ریال به راههای شهربابک خسارت زده است .

  |

  نظرات کاربران