در حال بارگذاری ...
 • بیمه تکمیلی رایگان برای رانندگان بخش حمل و نقل کالای استان خراسان شمالی

  رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا با مراجعه به مراکز ارائه کارت هوشمند و ارائه مستندات فعالیت در بخش کالا در سراسر استان برای ثبت نام و برخورداری از مزایای بیمه تکمیلی اقدام کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت : با توجه به تفاهم نامه منعقده با کانون انجمن‌های صنفی رانندگان بار و بیمه آتیه سازان حافظ ، رانندگان بخش حمل و نقل کالا بصورت رایگان بیمه تکمیلی می شوند .

  به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خراسان شمالی ، سعید سبحانی اظهار داشت : با توجه به شرایط قید شده برای بیمه تکمیلی رانندگان بار، راننده بهمراه همسر می تواند از مزایای این طرح استفاده کند .

  وی افزود : این طرح بصورت کشوری اجرایی شده و در استان نیز نمایندگان رانندگان حمل و نقل کالا و شعب بیمه مذکور ، نسبت به نحوه استفاده از بیمه تکمیلی آشنا شدند . تا کنون بیش از ۵ هزار  نفر در خراسان شمالی برای بیمه رانندگان باری و همسرانشان اقدام و ثبت نام کرده‌اند .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت : رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا با مراجعه به مراکز ارائه کارت هوشمند و ارائه مستندات فعالیت در بخش کالا در سراسر استان برای ثبت نام و برخورداری از مزایای بیمه تکمیلی اقدام کنند .

  در خراسان شمالی ۷ هزار راننده بخش حمل و نقل جاده ای کالا دارای کارت هوشمند هستند .
  مطالب مرتبط

  معرفی مدیرکل جدید دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی سازمان راهداری

  معرفی مدیرکل جدید دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی سازمان راهداری

  در شرایط اقتصادی موجود ، می‌بایست سیاست‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای تدوین شود و با بهره‌گیری از مشارکت بخش خصوصی و نیروی انسانی توانمند و متخصص و نظرخواهی از صنف حمل و نقل بین‌المللی ، فعالیت‌های این بخش ارتقا پیدا کند .

  |

  افزایش ۲۱ درصدی ورود خودرو به استان قم طی ایام دهه فجر

  افزایش ۲۱ درصدی ورود خودرو به استان قم طی ایام دهه فجر

  طی همین مدت اکیپ های ثابت و سیار راهداری ضمن استقرار و گشت‌زنی در سطح محورهای مواصلاتی ، ضمن تامین ایمنی جاده ای ، با حضور به موقع در صحنه تصادفات و پاکسازی سطح راه ، از هر نوع انسداد ترافیکی جلوگیری به عمل آوردند .

  |

  برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور

  برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراسر کشور

  از ابتدای امسال ، بر اساس سامانه ستاد ، برگزاری کلیه فراخوان‌ها و نحوه اجرا و انتخاب پیمانکاران انجام می‌شود که این امر به ویژه در استانها ، در جهت اجرای موارد یادشده مبتنی بر آیین‌نامه‌ها و پروسه‌های قانونی تحت این سامانه ، اقدامات موثر و مطلوبی را باعث شده است .

  |

  نظرات کاربران