در حال بارگذاری ...
 • بیمه تکمیلی رایگان برای رانندگان بخش حمل و نقل کالای استان خراسان شمالی

  رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا با مراجعه به مراکز ارائه کارت هوشمند و ارائه مستندات فعالیت در بخش کالا در سراسر استان برای ثبت نام و برخورداری از مزایای بیمه تکمیلی اقدام کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت : با توجه به تفاهم نامه منعقده با کانون انجمن‌های صنفی رانندگان بار و بیمه آتیه سازان حافظ ، رانندگان بخش حمل و نقل کالا بصورت رایگان بیمه تکمیلی می شوند .

  به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خراسان شمالی ، سعید سبحانی اظهار داشت : با توجه به شرایط قید شده برای بیمه تکمیلی رانندگان بار، راننده بهمراه همسر می تواند از مزایای این طرح استفاده کند .

  وی افزود : این طرح بصورت کشوری اجرایی شده و در استان نیز نمایندگان رانندگان حمل و نقل کالا و شعب بیمه مذکور ، نسبت به نحوه استفاده از بیمه تکمیلی آشنا شدند . تا کنون بیش از ۵ هزار  نفر در خراسان شمالی برای بیمه رانندگان باری و همسرانشان اقدام و ثبت نام کرده‌اند .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت : رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا با مراجعه به مراکز ارائه کارت هوشمند و ارائه مستندات فعالیت در بخش کالا در سراسر استان برای ثبت نام و برخورداری از مزایای بیمه تکمیلی اقدام کنند .

  در خراسان شمالی ۷ هزار راننده بخش حمل و نقل جاده ای کالا دارای کارت هوشمند هستند .
  مطالب مرتبط

  جابجائی بیش از ۲۰۶ هزار تن کالا در شهرستان پارس آباد طی ۵ ماه اول سال جاری

  جابجائی بیش از ۲۰۶ هزار تن کالا در شهرستان پارس آباد طی ۵ ماه اول سال جاری

  راهداران سخت کوش شهرستان پارس آباد با اخذ دستور قضائی توانستند از ۴۸ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز بطور قاطعانه جلوگیری کنند . حفاظت و حراست از حریم راه ، خط قرمز راهداری است و ما به سودجویان و متخلفان اجازه نخواهیم داد تا به این مهم مشکل یا آسیبی برسانند .

  |

  شبکه حمل و نقل جاده‌ای محور اصلی گردشگری داخلی کشور

  شبکه حمل و نقل جاده‌ای محور اصلی گردشگری داخلی کشور

  در راستای توسعه خدمات به مسافران جاده‌ای ، ۴۱۰ مجتمع دیگر در مرحله ساخت قرار دارند و صدور مجوز جهت متقاضیان احداث سایر مجتمع‌ها در جاده‌های کشور در دست بررسی و استعلام است که امید است با مساعدت و ارائه تسهیلات ستاد هماهنگی خدمات سفر این مجتمع‌ها هر چه زودتر با بهترین خدمات ...

  |

  لزوم دستیابی به مکانیزم توزیع عادلانه بار در بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا

  لزوم دستیابی به مکانیزم توزیع عادلانه بار در بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا

  به منظور ارتقای ایمنی در سفرهای جاده‌ای و تأمین لوازم و قطعات مورد نیاز رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای ، با همکاری سایر سازمان‌ها از جمله وزارت صنعت ، معدن و تجارت اقدامات و پیگیری‌های مستمر صورت می‌گیرد و امید است با همراهی و مساعدت تمام مسئولان و مدیران استان‌های سراسر ...

  |

  نظرات کاربران