در حال بارگذاری ...
 • لزوم استفاده از فناوری های روز دنیا در بهسازی و نگهداری آزادراه ها

  شرکتهای بهره بردار در قبال دریافت عوارض و دیگر درآمدهای مترتب بر تولی امر آزادراه های کشور ، باید به ارائه خدمات حداکثری به خصوص بهسازی راهها اقدام نمایند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در بازدید از آزادراه قم – کاشان عنوان کرد : تسریع در بهسازی ، ایمن سازی حداکثری وکاهش هزینه ها در امر نگهداری راهها ، منوط به استفاده از فن آوری های روز است .

  در سفر معاون برنامه ریزی این سازمان وهیات همراه به استان قم ، ضمن بازدید از آزادراه قم – کاشان ، نحوه ارائه خدمات به رانندگان و همچنین نحوه نگهداری و تامین ایمنی آزادراه قم – کاشان مورد بررسی قرار گرفت و بر ضرورت نظارت ادارات کل استانی برنوع و نحوه نگهداری و ارائه خدمات توسط بهره برداران آزادراهی کشور تاکید شد .

   در ادامه این بازدید در جلسه ای که در محل دفتر این آزادراه تشکیل شد معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور اظهار داشت : آزادراه قم – کاشان از محورهای ترانزیتی کشور می باشد و باید بهره بردار نسبت به ارائه خدمات جاده ای دردوبخش نگهداری و ایمن سازی به رانندگان و مسافران ساعی تر ازگذشته اقدام نماید .

  وی استفاده از فن آوری های روز در امر نگهداری راه ها رااز جمله فاکتورهای مهم در راستای تسریع در اجرا ، کاهش در هزینه و ارائه کیفیت مطلوب در خدمات جاده ای دانست و خاطر نشان کرد : شرکتهای بهره بردار در قبال دریافت عوارض و دیگر درآمدهای مترتب بر تولی امر آزادراه های کشور ، باید به ارائه خدمات حداکثری به خصوص بهسازی راهها اقدام نمایند . ادارات کل استانی به عنوان نمایندگان مردم باید در امر نظارت بر نحوه ارائه خدمات توسط شرکتهای بهره بردار از آزادراههای کشور حضوری جدی تر از گذشته داشته باشند .

  وی ادامه داد : با توجه به ایام پایانی تابستان و نزدیک شدن به دهه محرم که تردد انبوهی از زائران و مسافران جاده ای را متوجه محورهای مواصلاتی ، به خصوص آزادراههای قم – کاشان و قم - تهران می نماید ، ضرورت اجرای طرحهای زود بازده در قالب آرامسازی و نصب المانهای ایمنی جاده ای رادوچندان می کند .

  مقبلی از دیگر آیتم های مهم در امر ایمن سازی آزادراه قم – کاشان به تعمیر و تعویض گاردریل ها اشاره کرد و اظهار داشت : لزوم همکاری و وظیفه نظارتی ادارات کل استانی اقتضا میکند که این ادارات برنوع و نحوه اجرای طرح های نگهداری از راهها توسط شرکتهای بهره بردار نظارت کامل داشته باشند .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تشکیل صف‌های طولانی پشت دروازه‌های اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه باعث طولانی شدن زمان سفر ، تشدید آلودگی‌هوا ، افزایش مصرف سوخت و تخریب رویه آسفالت محدوده دروازه‌ها می‌شود ؛ لذا اجرای چنین طرحی موجب بهبود وضعیت فعلی و افزایش استقبال عمومی نسبت به استفاده آزادراه‌ها ...

  |

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  امروزه ارزش و اعتبار سازمان ها عمدتا" در گرو تولید محصولات و ارایه خدمات کیفی و متناسب با نیاز جامعه است که این امر مهم به وسیله سرمایه انسانی کارآزموده و مجرب تحقق می یابد و دست اندرکاران سازمان ها به این نکته دقیقا" واقف شده اند که راهی جز توجه جدی به توسعه سرمایه انسانی ...

  |

  انتصاب سرپرست جدید دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری

  انتصاب سرپرست جدید دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری

  دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات در مسیر تحولات و تغییرات ایجاد شده همیشه به عنوان یکی از دفاتر تخصصی حوزه معاونت راهداری ، به خوبی توانست پاسخگوی نیازهای کاربران جاده‌ها در کنار سایر دفاتر دست‌اندرکار حوزه راهداری ‌باشد به گونه‌ای که فعالان این حوزه توانسته‌اند با ...

  |

  نظرات کاربران