در حال بارگذاری ...
 • آشکارسازی و شناسایی ۷۰ نقطه پرتصادف در جاده های استان همدان

  ۶۶۱ عدد ایمن سازی کم هزینه سرگاردریل ها ، ۴۰ مورد اصلاح پیچ خطرناک ، ۴۸ مورد اصلاح تقاطع ، ۹۸ مورد اصلاح و احداث دوربرگردان و پارکینگ و سرعتکاه و یکصد دستگاه احداث ، تعمیر و نگهداری و تعریض پل ها در زمینه ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان در دستور کار قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از آشکارسازی و شناسایی ۷۰ نقطه پرتصادف در استان خبر داد .

  حمید پرورشی خرم با بیان اینکه ۱۰۶ نقطه در استان به عنوان محل هایی که تصادف در آن ها اتفاق می افتد شناسایی شده است ، یادآور شد : کارگروهی در وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد و نقاط پرتصادف شناخته شدند که بر این اساس ۷۰ نقطه در همدان پر تصادف است . تاکنون ۱۷ مورد از این نقاط شناسایی شده رفع و ۵ مورد نیز در دست اقدام است .

  پرورشی خرم ادامه داد : همچنین علاوه بر نقاط یاد شده از طریق انعقاد قرارداد با پیمانکار ، اصلاح طرح هندسی برای ۹ نقطه نیز در حال انجام است .

  معاون راهداری اداره کل راهداری استان همدان با تأکید بر اینکه در سایر نقاطی که احتمال تصادف در آنها متصور بوده اقداماتی انجام شده است ، تصریح کرد : ۶۶۱ عدد ایمن سازی کم هزینه سرگاردریل ها ، ۴۰ مورد اصلاح پیچ خطرناک ، ۴۸ مورد اصلاح تقاطع ، ۹۸ مورد اصلاح و احداث دوربرگردان و پارکینگ و سرعتکاه و یکصد دستگاه احداث ، تعمیر و نگهداری و تعریض پل ها در زمینه ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان در دستور کار قرار گرفته است .

  این مسئول ابراز داشت : همچنین ۱۷۸ هزارو ۴۲۶ مترمکعب اصلاح شیب شیروانی در ۲۳۳ کیلومتر و ۱۴۰ هزارو ۸۴۹ مترمکعب ترانشه برداری در ۱۱۰ کیلومتر از راه های ارتباطی استان انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  امروزه ارزش و اعتبار سازمان ها عمدتا" در گرو تولید محصولات و ارایه خدمات کیفی و متناسب با نیاز جامعه است که این امر مهم به وسیله سرمایه انسانی کارآزموده و مجرب تحقق می یابد و دست اندرکاران سازمان ها به این نکته دقیقا" واقف شده اند که راهی جز توجه جدی به توسعه سرمایه انسانی ...

  |

  افزایش ۱۷ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان

  افزایش ۱۷ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان

  سامانه پایش محور‌های مواصلاتی و دوربین‌های نظارت تصویری در مواقعی که عملیات راهداری و برفروبی در حال انجام است هماهنگی بین راهدارخانه‌ها و ارسال اکیپ‌های راهداری را به محور‌های موصلاتی انجام می‌دهند .

  |

  بازدید سرزده رئیس سازمان راهداری از پایانه بار کرمان

  بازدید سرزده رئیس سازمان راهداری از پایانه بار کرمان

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن بررسی وضعیت حمل و نقل جاده ای استان کرمان با رانندگان بخش حمل و نقل کالا دیدار صمیمانه ای داشت و از روند توزیع لاستیک، بیمه تکمیلی رانندگان ، مسائل و مشکلات پایانه بار کرمان مطلع شد .

  |

  نظرات کاربران