در حال بارگذاری ...
 • واجب فراموش شده ، حسین (ع) کشته معروفات است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مشاور مدیرعامل و فرمانده بسیج راه آهن با توجه به شرابط جامعه طی سخنانی اشاره به اهمیت ایجاد انگیزه و امیدآفرینی در عموم کرد و گفت ، اگر حسینی فکر کنیم و حسینی عمل بکنیم ، این مکان می شود کربلا و این لحظه می شود عاشورا ، پرچم حسین باید در طول سال برافراشته باشد و پرچم سیدالشهدا همان عشق ، محبت ، خوشرویی ، امانت داری و خدمت صادقانه و بی منت و تکریم مردم است . وی در ادامه با عنایت به هفته دفاع مقدس افزود : از راه آهن پنج هزار نفر در جنگ شرکت داشته و هیچ رزمنده ای نیست که با قطار خاطره نداشته باشد .

   

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  تشریح برنامه‌های بسیج راه‌آهن به مناسبت هفته دفاع مقدس

  تشریح برنامه‌های بسیج راه‌آهن به مناسبت هفته دفاع مقدس

  بازسازی خط آهن اهواز – خرمشهر در سال ۱۳۶۱ به طول ۱۲۰ کیلومتر طی ۱۰۰ روز پس از آزادسازی خرمشهر به‌صورت جهادی ، جابه‌جایی نفرات و حمل‌ونقل تجهیزات نظامی پس از بازسازی خط راه‌آهن برای ساخت شهر خرمشهر از اقدامات جهادی راه‌آهن بوده است .

  |

  ارتقا ایمنی راه آهن نیازمند سیاست ها و برنامه‌های منسجم

  ارتقا ایمنی راه آهن نیازمند سیاست ها و برنامه‌های منسجم

  ایمنی ماحصل رفتار ما است بخش های ستادی وظیفه مدیریت بر کلان عملیات ایمنی را به عهده دارند اما بخش‌های اجرایی به ریشه‌یابی عوامل حوادث و راهکارهای جلوگیری از آن بپردازند . تحولات از عیب‌یابی و تغییر رفتار شروع می‌شود و همه عناصر یک جامعه در آن نقش دارند .

  |

  نظرات کاربران