در حال بارگذاری ...
 • ده سال گذشته دولت کمترین توجه را به توسعه ناوگان ریلی داشته است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی در نشست خبری به اهمیت و ارزش حمل و نقل ریلی مسافر پرداخت و با توجه به هزینه های مختلفی که صاحبان ناوگان ریلی دارند ، از وزارت صنعت و معدن درخواست اختصاص ارز با قیمت ۴۲۰۰ تومان کرد . وی افزود این صنف امکان اداره کردن بخش حمل و نقل ریلی مسافر را حتی با بازار ارز ثانویه ندارد . مجموع ارز مصرفی این بخش سالانه بالغ بر ۶۰ میلیون دلار می باشد .

   

   

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  تجهیز قطار تهران – زاهدان به واگن حمل خودرو

  تجهیز قطار تهران – زاهدان به واگن حمل خودرو

  با توجه به اینکه این منطقه در زمره مناطق کمتر توسعه یافته و محروم کشور قرار دارد ، برخی از شرکت‌های مسافری از جمله شرکت رجا تخفیف ۳۰ درصدی برای جابجائی معلمان و اعزام ورزشکاران ارائه می‌کنند .

  |

  لزوم تخصیص ارز دولتی برای واردات قطعات واگن‌های مسافری

  لزوم تخصیص ارز دولتی برای واردات قطعات واگن‌های مسافری

  سیستم حمل و نقل ریلی در حالت عادی نه فقط از ارز دولتی بلکه باید یارانه نیز دریافت کند و این موضوع در همه دنیا امری متداول است . با توجه به اینکه بیش از ۸۰ درصد هزینه‌های تعمیر و نگه‌داری به صورت ارزی باید تأمین شود ، میزان تأثیر نرخ ارز بیشتر هویدا می‌شود .

  |

  شرکت حمل و نقل ریلی رجا عیال وار شد

  شرکت حمل و نقل ریلی رجا عیال وار شد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بعد از سال ها رجا عملکرد موفقی داشت و توانست به سطحی برسد که شرکت رجا سفر و شرکت نوین صنعت رجا را در ذیل مجموعه خود تاسیس کند .      

  |

  نظرات کاربران