در حال بارگذاری ...
 • خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور

  در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصادی می توانند با نقد و بررسی کارشناسانه تصمیمات ، در فرآیند رخدادهای اقتصادی نقش مهمی را ایفا کنند و از بروز اشتباهات احتمالی در این حوزه جلوگیری نمایند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت : خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور عزیزمان به حساب می آیند که با نقد منصافانه و همراهی دلسوزانه در بسیاری از موارد در ترسیم چشم اندازها و اصلاح امور نقش مهمی را ایفا می کنند .

  خیراله خادمی ضمن بیان این مطلب افزود : نقش رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی و ناظران بر عملکرد دولتمردان در ایران بسیار مهم و اساسی است که بایست با فراهم کردن بسترهای لازم به ایفای نقش این ناظران کمک کرد .

  معاون وزیر راه و شهرسازی وظیفه خبرنگاران را در شرایط جنگ اقتصادی بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت : در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصادی می توانند با نقد و بررسی کارشناسانه تصمیمات ، در فرآیند رخدادهای اقتصادی نقش مهمی را ایفا کنند و از بروز اشتباهات احتمالی در این حوزه جلوگیری نمایند . امیدآفرینی از طریق بازتاب اقدامات مثبت از دیگر کارکردهای مهم رسانه هاست که در شرایط امروز ایران، امری بسیار مهم به شمار می آید و رسالت همه رسانه ها این است تا ضمن نقد عملکردها ، گزارش اقدامات صورت گرفته را نیز منتشر کنند تا فضای امید در جامعه حفظ شود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی فراهم نمودن بستر لازم به منظور گفتگو و تضارب آرا میان متخصصان ، بازتاب خواست ها و انتظارات صاحبان سرمایه ، بخش خصوصی و مردم از دولت و بالعکس ، نمایش نبض اقتصادی جامعه ، آگاه‌سازی افکار عمومی در رابطه با شرایط اقتصادی امروز و موانع و محدودیت ها ، تبیین راهکارهای مفید جهت مواجهه با تحریم ها را از دیگر فعالیت ها و تاثیرات خبرنگاران در حوزه  اقتصادی برشمرد .  

  خادمی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خبرنگاران حوزه زیرساخت های حمل و نقل اظهار داشت : از تلاش ها ، همکاری ها ، همدلی ها و نقدهای خبرنگاران متخصص در حوزه ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در یک سال گذشته کمال تشکر و امتنان را دارم و از خداوند متعال توفیق روزافزونشان را مسئلت می نمایم . باشد که با همراهی یکدیگر در راه آبادانی ایران عزیزمان گام های بلندی برداریم .
  مطالب مرتبط

  تسریع احداث بزرگراه اردبیل - سرچم با واگذاری ۲۵ کیلومتر دیگر از محور به پیمانکار

  تسریع احداث بزرگراه اردبیل - سرچم با واگذاری ۲۵ کیلومتر دیگر از محور به پیمانکار

  بزرگراه اردبیل – سرچم تا پایان سال ۹۶ اعتبار مصوبی نداشته است و برای اولین بار با پیگیری‌هایی که صورت گرفت در سال جاری در پیوست یک قانون بودجه قرار گرفته و مبلغ ۵۰ میلیارد ریال نیز به این پروژه ابلاغ شد که تخصیص ۱۰۰درصدی نیز داشته است و امیدواریم با تلاش‌هایی که صورت گرفته در ...

  |

  اتمام عملیات حفاری تونل باغان در محور سنندج - مریوان

  اتمام عملیات حفاری تونل باغان در محور سنندج - مریوان

  این تونل یکی از بخش‌های مهم و حیاتی محور سنندج - مریوان است که موجب حذف یکی از گردنه‌های صعب‌العبور محور می‌شود . خوشبختانه عملیات اجرایی این تونل که یکی از قسمت‌های اصلی و دشوار پروژه بود با رعایت ایمنی کامل به اتمام رسید .

  |

  تکمیل منطقه یک آزادراه تهران - شمال در فروردین سال آینده

  تکمیل منطقه یک آزادراه تهران - شمال در فروردین سال آینده

  کار عمده آزادراه از نظر روسازی و عمرانی تا پایان سال به پایان می‌رسد ، اما اینکه بهره‌برداری رسمی چه زمانی باشد ، از نظر ایمنی و با توجه به لزوم نصب تجهیزات ایمنی و موارد تأسیساتی ‌نیازمند بررسی‌های همه‌جانبه است .

  |

  پیشرفت قابل توجه در زیرسازی پروژه راه آهن چابهار - زاهدان

  پیشرفت قابل توجه در زیرسازی پروژه راه آهن چابهار - زاهدان

  تاکنون ۱۱۰۰ میلیارد تومان برای این مسیر ریلی چابهار - زاهدان هزینه شده و به منظور اتمام آن به حدود ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با توجه به اهمیت این طرح ریلی ، دولت و سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار مورد نیاز این پروژه در تلاش هستند .

  |

  نظرات کاربران