در حال بارگذاری ...
 • خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور

  در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصادی می توانند با نقد و بررسی کارشناسانه تصمیمات ، در فرآیند رخدادهای اقتصادی نقش مهمی را ایفا کنند و از بروز اشتباهات احتمالی در این حوزه جلوگیری نمایند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت : خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور عزیزمان به حساب می آیند که با نقد منصافانه و همراهی دلسوزانه در بسیاری از موارد در ترسیم چشم اندازها و اصلاح امور نقش مهمی را ایفا می کنند .

  خیراله خادمی ضمن بیان این مطلب افزود : نقش رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی و ناظران بر عملکرد دولتمردان در ایران بسیار مهم و اساسی است که بایست با فراهم کردن بسترهای لازم به ایفای نقش این ناظران کمک کرد .

  معاون وزیر راه و شهرسازی وظیفه خبرنگاران را در شرایط جنگ اقتصادی بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت : در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصادی می توانند با نقد و بررسی کارشناسانه تصمیمات ، در فرآیند رخدادهای اقتصادی نقش مهمی را ایفا کنند و از بروز اشتباهات احتمالی در این حوزه جلوگیری نمایند . امیدآفرینی از طریق بازتاب اقدامات مثبت از دیگر کارکردهای مهم رسانه هاست که در شرایط امروز ایران، امری بسیار مهم به شمار می آید و رسالت همه رسانه ها این است تا ضمن نقد عملکردها ، گزارش اقدامات صورت گرفته را نیز منتشر کنند تا فضای امید در جامعه حفظ شود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی فراهم نمودن بستر لازم به منظور گفتگو و تضارب آرا میان متخصصان ، بازتاب خواست ها و انتظارات صاحبان سرمایه ، بخش خصوصی و مردم از دولت و بالعکس ، نمایش نبض اقتصادی جامعه ، آگاه‌سازی افکار عمومی در رابطه با شرایط اقتصادی امروز و موانع و محدودیت ها ، تبیین راهکارهای مفید جهت مواجهه با تحریم ها را از دیگر فعالیت ها و تاثیرات خبرنگاران در حوزه  اقتصادی برشمرد .  

  خادمی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خبرنگاران حوزه زیرساخت های حمل و نقل اظهار داشت : از تلاش ها ، همکاری ها ، همدلی ها و نقدهای خبرنگاران متخصص در حوزه ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در یک سال گذشته کمال تشکر و امتنان را دارم و از خداوند متعال توفیق روزافزونشان را مسئلت می نمایم . باشد که با همراهی یکدیگر در راه آبادانی ایران عزیزمان گام های بلندی برداریم .
  مطالب مرتبط

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  جزئیات بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌ های راهسازی و ریلی شهرستان سبزوار

  وی قرار است در این سفر ضمن بازدید از فرودگاه سبزوار از پروژه بهسازی سبزوار - خوشاب ، راه‌آهن آنتنی سبزوار ، محور سلطان آباد - جوین ، محور جوین - جغتای ، محور جغتای - سه راهی برغمد ، سه راهی برغمد - سبزوار و داورزن - کاهک بازدید کند .

  |

  کاهش قیمت خودرو و تعرفه واردات از راهکارهای جلوگیری از خودرو محوری

  کاهش قیمت خودرو و تعرفه واردات از راهکارهای جلوگیری از خودرو محوری

  یکی از علل بالا بودن قیمت کالا در ایران ، گران بودن قیمت ناوگان جاده‌ای باری است و این مساله باعث می‌شود که راننده نتواند با نرخ کرایه‌های حمل فعلی اقساط خرید کامیون را در کوتاه مدت تسویه کند ، ضمن اینکه وضعیت معیشتی مناسبی نیز ندارند .

  |

  الکترونیکی شدن فرآیند مناقصه و مزایده در شرکت ساخت و توسعه

  الکترونیکی شدن فرآیند مناقصه و مزایده در شرکت ساخت و توسعه

  این سامانه به زودی و پس از تکمیل بر روی سیستم همکاران نصب می‌شود و تمامی اطلاعات پیمان و رسیدگی در این پایگاه نگهداری شده و برای مدیران و کارشناسان در سطوح مختلف شرکت قابل دسترسی و بهره‌برداری خواهد بود .

  |

  نظرات کاربران