در حال بارگذاری ...
 • خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور

  در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصادی می توانند با نقد و بررسی کارشناسانه تصمیمات ، در فرآیند رخدادهای اقتصادی نقش مهمی را ایفا کنند و از بروز اشتباهات احتمالی در این حوزه جلوگیری نمایند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت : خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور عزیزمان به حساب می آیند که با نقد منصافانه و همراهی دلسوزانه در بسیاری از موارد در ترسیم چشم اندازها و اصلاح امور نقش مهمی را ایفا می کنند .

  خیراله خادمی ضمن بیان این مطلب افزود : نقش رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی و ناظران بر عملکرد دولتمردان در ایران بسیار مهم و اساسی است که بایست با فراهم کردن بسترهای لازم به ایفای نقش این ناظران کمک کرد .

  معاون وزیر راه و شهرسازی وظیفه خبرنگاران را در شرایط جنگ اقتصادی بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت : در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصادی می توانند با نقد و بررسی کارشناسانه تصمیمات ، در فرآیند رخدادهای اقتصادی نقش مهمی را ایفا کنند و از بروز اشتباهات احتمالی در این حوزه جلوگیری نمایند . امیدآفرینی از طریق بازتاب اقدامات مثبت از دیگر کارکردهای مهم رسانه هاست که در شرایط امروز ایران، امری بسیار مهم به شمار می آید و رسالت همه رسانه ها این است تا ضمن نقد عملکردها ، گزارش اقدامات صورت گرفته را نیز منتشر کنند تا فضای امید در جامعه حفظ شود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی فراهم نمودن بستر لازم به منظور گفتگو و تضارب آرا میان متخصصان ، بازتاب خواست ها و انتظارات صاحبان سرمایه ، بخش خصوصی و مردم از دولت و بالعکس ، نمایش نبض اقتصادی جامعه ، آگاه‌سازی افکار عمومی در رابطه با شرایط اقتصادی امروز و موانع و محدودیت ها ، تبیین راهکارهای مفید جهت مواجهه با تحریم ها را از دیگر فعالیت ها و تاثیرات خبرنگاران در حوزه  اقتصادی برشمرد .  

  خادمی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خبرنگاران حوزه زیرساخت های حمل و نقل اظهار داشت : از تلاش ها ، همکاری ها ، همدلی ها و نقدهای خبرنگاران متخصص در حوزه ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در یک سال گذشته کمال تشکر و امتنان را دارم و از خداوند متعال توفیق روزافزونشان را مسئلت می نمایم . باشد که با همراهی یکدیگر در راه آبادانی ایران عزیزمان گام های بلندی برداریم .
  مطالب مرتبط

  بازدید رییس کمیسیون عمران مجلس از محور ساری - تاکام

  بازدید رییس کمیسیون عمران مجلس از محور ساری - تاکام

  این محور یکی از نقاط شریانی منطقه است که ترافیک در آن به ویژه تعطیلات و آخر هفته‌ها گاهی به ۱۰ کیلومتر می‌رسد و می‌توان حجم ترافیک جاده ساری به کیاسر در ایام بهار و تابستان و به ویژه در ایام نوروز را با جاده‌های ارتباطی پایتخت به شمال کشور مقایسه کرد .

  |

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تاکید بر در نظر گرفتن ملاحظات کامل برای اجرای طرح اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه آزادراهی

  تشکیل صف‌های طولانی پشت دروازه‌های اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه باعث طولانی شدن زمان سفر ، تشدید آلودگی‌هوا ، افزایش مصرف سوخت و تخریب رویه آسفالت محدوده دروازه‌ها می‌شود ؛ لذا اجرای چنین طرحی موجب بهبود وضعیت فعلی و افزایش استقبال عمومی نسبت به استفاده آزادراه‌ها ...

  |

  ارتقا جایگاه سیاسی کشور با بهره برداری از راه‌آهن قزوین - رشت

  ارتقا جایگاه سیاسی کشور با بهره برداری از راه‌آهن قزوین - رشت

  این مسیر ریلی در کریدور شمال - جنوب واقع‌شده است که به‌عنوان یکی از فرصت‌های مهم اقتصادی ایران نه‌تنها می‌تواند درآمد سرشاری از محل ترانزیت نصیب کشور کند ، بلکه جایگاه سیاسی کشور را هم ارتقا خواهد داد .

  |

  نظرات کاربران