در حال بارگذاری ...
 • خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور

  در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصادی می توانند با نقد و بررسی کارشناسانه تصمیمات ، در فرآیند رخدادهای اقتصادی نقش مهمی را ایفا کنند و از بروز اشتباهات احتمالی در این حوزه جلوگیری نمایند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت : خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور عزیزمان به حساب می آیند که با نقد منصافانه و همراهی دلسوزانه در بسیاری از موارد در ترسیم چشم اندازها و اصلاح امور نقش مهمی را ایفا می کنند .

  خیراله خادمی ضمن بیان این مطلب افزود : نقش رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی و ناظران بر عملکرد دولتمردان در ایران بسیار مهم و اساسی است که بایست با فراهم کردن بسترهای لازم به ایفای نقش این ناظران کمک کرد .

  معاون وزیر راه و شهرسازی وظیفه خبرنگاران را در شرایط جنگ اقتصادی بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت : در شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه ، خبرنگاران متخصص در حوزه اقتصادی می توانند با نقد و بررسی کارشناسانه تصمیمات ، در فرآیند رخدادهای اقتصادی نقش مهمی را ایفا کنند و از بروز اشتباهات احتمالی در این حوزه جلوگیری نمایند . امیدآفرینی از طریق بازتاب اقدامات مثبت از دیگر کارکردهای مهم رسانه هاست که در شرایط امروز ایران، امری بسیار مهم به شمار می آید و رسالت همه رسانه ها این است تا ضمن نقد عملکردها ، گزارش اقدامات صورت گرفته را نیز منتشر کنند تا فضای امید در جامعه حفظ شود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی فراهم نمودن بستر لازم به منظور گفتگو و تضارب آرا میان متخصصان ، بازتاب خواست ها و انتظارات صاحبان سرمایه ، بخش خصوصی و مردم از دولت و بالعکس ، نمایش نبض اقتصادی جامعه ، آگاه‌سازی افکار عمومی در رابطه با شرایط اقتصادی امروز و موانع و محدودیت ها ، تبیین راهکارهای مفید جهت مواجهه با تحریم ها را از دیگر فعالیت ها و تاثیرات خبرنگاران در حوزه  اقتصادی برشمرد .  

  خادمی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خبرنگاران حوزه زیرساخت های حمل و نقل اظهار داشت : از تلاش ها ، همکاری ها ، همدلی ها و نقدهای خبرنگاران متخصص در حوزه ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در یک سال گذشته کمال تشکر و امتنان را دارم و از خداوند متعال توفیق روزافزونشان را مسئلت می نمایم . باشد که با همراهی یکدیگر در راه آبادانی ایران عزیزمان گام های بلندی برداریم .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل و نقل استان فارس طی ۶ سال گذشته

  تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل و نقل استان فارس طی ۶ سال گذشته

  در زمینه بندر خشک در استان ، به دلیل اینکه تنها شمال استان به شبکه ریلی متصل است و به سمت آباده و اقلید می‌رود احتمال ایجاد بندر خشک در آینده برای خطوط ریلی موجود بسیار کم است اما در آینده با اتصال خط بوشهر قطعا در شرق شیراز که منطقه ویژه اقتصادی و شهرک‌های صنعتی قرار دارند، ...

  |

  تسهیل سفر به شمال کشور با چهارخطه شدن حدفاصل دزدبن تا مرزن آباد در محور چالوس

  تسهیل سفر به شمال کشور با چهارخطه شدن حدفاصل دزدبن تا مرزن آباد در محور چالوس

  در اثر خسارت‌های وارد شده به پل قدیم ماشالک ، پل جدید که از سوی شرکت ساخت و توسعه احداث شده نیز مسدود بود که با بررسی شرایط ایمنی ، دستور بازگشایی پل جدید ماشالک صادر شد . بازگشایی مجدد این پل با بررسی شرایط حفاظتی زیرپل از سوی سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای همراه است .

  |

  نظرات کاربران