در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی در پروژه افزایش باند فرودگاه سمنان

  از اردیبهشت امسال ساخت ترمینال جدید فرودگاه سمنان آغاز شده که به مرحله فونداسیون رسیده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر فرودگاه سمنان از رایزنی با فرماندار و مسئولان استانی برای تامین اعتبار راه اندازی سایت هواشناسی در این فرودگاه خبر داد .

  حسین شجاعی با اعلام این خبر عنوان کرد : بر اساس طرح جامع باید سایت هواشناسی و سوخت گیری را در فرودگاه سمنان راه اندازی کنیم . موافقت اولیه برای راه اندازی سایت هواشنایی در فرودگاه حاصل شده و برای اجرای طرح نیازمند هفت میلیارد ریال اعتبار هستیم . با راه اندازی چنین سایتی امکان اجازه نشست و برخاست پروازها با داده های هواشناسی امکان پذیر خواهد بود .

  وی همچنین گفت : از اردیبهشت امسال ساخت ترمینال جدید فرودگاه سمنان آغاز شده که به مرحله فونداسیون رسیده است . امیدواریم این پروژه در سال آینده به بهره برداری برسد . پروژه افزایش باند فرودگاه تا ۳۱۰۰ مترمربع به پیشرفت بالای ۹۰ درصدی رسیده است و تا ۲۰ روز دیگر تکمیل خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  لزوم تبعیت از اصول و ضوابط مدیریت ریسک در فعالیت ها و پروژه های فرودگاهی

  لزوم تبعیت از اصول و ضوابط مدیریت ریسک در فعالیت ها و پروژه های فرودگاهی

  امروزه مدیریت ریسک در قالب رویه های کاری ، فرم های مربوطه ، فرآیند ثبت نتایج و در نهایت مصادیق اجرایی بین شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و سازمان هواپیمایی کشوری است و این مرهون تلاش مدیران ایمنی است .

  |

  افتتاح ترمینال گالری سلام در آینده نزدیک

  افتتاح ترمینال گالری سلام در آینده نزدیک

  پروژه ترمینال گالری سلام تا اواخر سال ۹۶ حدود ۳۴ درصد پیشرفت داشت و از ابتدای سال ۹۷ تا به امروز با سعی و تلاشی که در این مجموعه صورت گرفت این پیشرفت به ۹۸ درصد افزایش پیدا کرده است و این پروژه در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران