در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی در پروژه افزایش باند فرودگاه سمنان

  از اردیبهشت امسال ساخت ترمینال جدید فرودگاه سمنان آغاز شده که به مرحله فونداسیون رسیده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر فرودگاه سمنان از رایزنی با فرماندار و مسئولان استانی برای تامین اعتبار راه اندازی سایت هواشناسی در این فرودگاه خبر داد .

  حسین شجاعی با اعلام این خبر عنوان کرد : بر اساس طرح جامع باید سایت هواشناسی و سوخت گیری را در فرودگاه سمنان راه اندازی کنیم . موافقت اولیه برای راه اندازی سایت هواشنایی در فرودگاه حاصل شده و برای اجرای طرح نیازمند هفت میلیارد ریال اعتبار هستیم . با راه اندازی چنین سایتی امکان اجازه نشست و برخاست پروازها با داده های هواشناسی امکان پذیر خواهد بود .

  وی همچنین گفت : از اردیبهشت امسال ساخت ترمینال جدید فرودگاه سمنان آغاز شده که به مرحله فونداسیون رسیده است . امیدواریم این پروژه در سال آینده به بهره برداری برسد . پروژه افزایش باند فرودگاه تا ۳۱۰۰ مترمربع به پیشرفت بالای ۹۰ درصدی رسیده است و تا ۲۰ روز دیگر تکمیل خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  تحسین عملکرد کنترلرهای مرکز کنترل ترافیک هوایی توسط شرکت های هواپیمایی

  تحسین عملکرد کنترلرهای مرکز کنترل ترافیک هوایی توسط شرکت های هواپیمایی

  اشتباه یک کنترلر جان هزاران انسان را به خطر می اندازد و هر کنترلر در شرایط غیر استاندارد و اورژانس با فشار روحی غیر قابل جبرانی مواجه می شود که باید از قبل آموزش های لازم کسب آرامش و کاهش استرس را دیده باشد . گاه دو پرواز بسیار به هم نزدیک می شوند که آن زمان کنترل و هدایت پروازها ...

  |

  نظرات کاربران