در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست بررسی مسائل اختصاصی مناطق راه‌آهن

  پیگیری روش‌های دستیابی به اهداف و برنامه‌های سال۹۷ ، موضوع اقتصاد مقاومتی و رویکردی که در این باره باید در ستاد و مناطق دنبال شود ، از دیگر اهداف این جلسه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست بررسی مسائل اختصاصی مناطق راه‌آهن با حضور قائم مقام برگزار شد .

  حسین عاشوری قائم مقام مدیر عامل راه آهن و عضو هیات مدیره در این جلسه با اشاره به برگزاری کارگروهی در رابطه با مسائل اختصاصی مناطق در ماه‌های گذشته ، گفت : هدف از برگزاری این جلسه بررسی از نزدیک مشکلات و مسائل راه‌آهن و شرکت‌های فعال در مناطق و ارائه راهکارهای مناسب در این رابطه است . پیگیری روش‌های دستیابی به اهداف و برنامه‌های سال۹۷ ، موضوع اقتصاد مقاومتی و رویکردی که در این باره باید در ستاد و مناطق دنبال شود ، از دیگر اهداف این جلسه است .

  به دنبال اظهارات عاشوری ، مدیران مناطق به صورت مستقیم مشکلات و مسائل منطقه خود را مطرح کردند .

  همچنین بابک احمدی ، مجتبی تفقدی ، میرحسن موسوی ، معاونین بهره برداری و سیر و حرکت ، ناوگان و مسافری در این سه حوزه مسائل و مشکلات مناطق را با مدیران بررسی کردند و انتظارات دو طرف عنوان شد .

  مازیار یزدانی ، معاون فنی و زیر بنائی نیز در این جلسه ضمن گفت‌وگو و تبادل نظر با مدیران به بررسی مشکلات پروژها و راهکارهای پیش رو در این باره پرداخت .

  در ادامه این جلسه ، سعید رسولی عضو هیات مدیره راه آهن و محمدرضا نصرت نظامی ، معاون توسعه مدیریت و منابع مباحث پرسنلی را مورد بررسی قرار دادند .

  در پایان مباحث مطرح در این جلسه با حضور عاشوری جمع بندی و تصمیم گرفته شد تا حسن طالبی از دفتر مرکزی و امور مجامع راه آهن پیگیر مباحث مطرح در این جلسه باشد .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران