در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست بررسی مسائل اختصاصی مناطق راه‌آهن

  پیگیری روش‌های دستیابی به اهداف و برنامه‌های سال۹۷ ، موضوع اقتصاد مقاومتی و رویکردی که در این باره باید در ستاد و مناطق دنبال شود ، از دیگر اهداف این جلسه است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست بررسی مسائل اختصاصی مناطق راه‌آهن با حضور قائم مقام برگزار شد .

  حسین عاشوری قائم مقام مدیر عامل راه آهن و عضو هیات مدیره در این جلسه با اشاره به برگزاری کارگروهی در رابطه با مسائل اختصاصی مناطق در ماه‌های گذشته ، گفت : هدف از برگزاری این جلسه بررسی از نزدیک مشکلات و مسائل راه‌آهن و شرکت‌های فعال در مناطق و ارائه راهکارهای مناسب در این رابطه است . پیگیری روش‌های دستیابی به اهداف و برنامه‌های سال۹۷ ، موضوع اقتصاد مقاومتی و رویکردی که در این باره باید در ستاد و مناطق دنبال شود ، از دیگر اهداف این جلسه است .

  به دنبال اظهارات عاشوری ، مدیران مناطق به صورت مستقیم مشکلات و مسائل منطقه خود را مطرح کردند .

  همچنین بابک احمدی ، مجتبی تفقدی ، میرحسن موسوی ، معاونین بهره برداری و سیر و حرکت ، ناوگان و مسافری در این سه حوزه مسائل و مشکلات مناطق را با مدیران بررسی کردند و انتظارات دو طرف عنوان شد .

  مازیار یزدانی ، معاون فنی و زیر بنائی نیز در این جلسه ضمن گفت‌وگو و تبادل نظر با مدیران به بررسی مشکلات پروژها و راهکارهای پیش رو در این باره پرداخت .

  در ادامه این جلسه ، سعید رسولی عضو هیات مدیره راه آهن و محمدرضا نصرت نظامی ، معاون توسعه مدیریت و منابع مباحث پرسنلی را مورد بررسی قرار دادند .

  در پایان مباحث مطرح در این جلسه با حضور عاشوری جمع بندی و تصمیم گرفته شد تا حسن طالبی از دفتر مرکزی و امور مجامع راه آهن پیگیر مباحث مطرح در این جلسه باشد .
  مطالب مرتبط

  تعمیر اساسی ۲۰ واگن باری متعلق به قطارهای نجات ایستگاه مشهد و سرخس طی ۲ ماه

  تعمیر اساسی ۲۰ واگن باری متعلق به قطارهای نجات ایستگاه مشهد و سرخس طی ۲ ماه

  با توجه به اینکه اعزام واگن ها به سایر مراکز تعمیراتی موجب صرف زمان زیاد ، نقص در سازمان قطار نجات در این مدت و همچنین تحمیل هزینه های رفت و برگشت می شود ، با انجام این تعمیرات ضمن به حداقل رسیدن زمان مذکور ، هزینه های فوق نیز حذف شده است .

  |

  برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه‌آهن هرمزگان با حضور قائم مقام راه‌آهن

  برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه‌آهن هرمزگان با حضور قائم مقام راه‌آهن

  در این مراسم که اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان ، مدیران و مسئولین استانی و کارکنان راه‌آهن حضور داشتند، از خدمات محمد پورفخری مدیرکل قبلی راه آهن هرمزگان تقدیر و حسن ماسوری به عنوان مدیرکل جدید راه‌آهن هرمزگان معرفی شد .

  |

  اتصال گمرک قم به شبکه ریلی تا پایان سال در صورت تزریق اعتبارات لازم

  اتصال گمرک قم به شبکه ریلی تا پایان سال در صورت تزریق اعتبارات لازم

  تمامی قطارهایی که به سمت قم حرکت می کنند در ایستگاه مانوری قم ، تنظیم و تشکیل شده و به مقاصد مختلف اعزام می شوند تا آنجا که روزانه بالغ بر ۳۰ رام قطار باری از این ایستگاه عبور کرده و تخلیه و بارگیری می شوند .

  |

  نظرات کاربران