در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۱۸ درصدی تردد وسایل نقلیه در شبکه راه های ارتباطی استان همدان

  بیشترین میزان تردد در محور همدان – کرمانشاه (رفت و برگشت) با ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تردد بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان از ثبت ۶۰ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان در ۴ ماهه نخست سال خبر داد .

  مصطفی پناهنده گفت : این تعداد تردد توسط ۶۸ دستگاه تردد شمار فعال استان همدان ثبت شده است .

  وی با اشاره به اینکه پارسال در همین مدت ۴۹ میلیون تردد در شبکه راه های ارتباطی استان ثبت شد ، افزود : امسال میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است . بیشترین میزان تردد در محور همدان – کرمانشاه (رفت و برگشت) با ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تردد بوده است .

  سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به اینکه اوج تردد وسائل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ بوده است، بیان کرد: از میزان تردد ثبت شده ، یازده درصد مربوط به تخلفات سرعت و فاصله غیر مجاز بوده است . از این میزان سهم وسایل نقلیه سنگین از کل وسایل نقلیه عبوری ۱۷ درصد بوده است . ۳۴ میلیون و ۶۹۰ هزار خودرو نیز توسط دوربین های ثبت تخلف سرعت استان در این مدت مورد بررسی قرار گرفته است .

  این مسئول همچنین با اشاره به بررسی های انجام شده توسط سامانه های توزین در حال حرکت (wim) استان تصریح کرد : یک میلیون و ۵۸۶ هزار و ۸۴۴ وسیله نقلیه در چهار ماهه نخست سال توسط این سامانه بررسی شده که این میزان در پاسگاه همدان - قزوین ۷۵۱ هزارو ۱۷۶ مورد و در پاسگاه همدان – کرمانشاه ۸۳۵ هزار و ۶۶۸ مورد بوده است .
  مطالب مرتبط

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  چرخش اصولی در سطوح مدیریتی در دستور کار کمیته انتصابات سازمان راهداری

  امروزه ارزش و اعتبار سازمان ها عمدتا" در گرو تولید محصولات و ارایه خدمات کیفی و متناسب با نیاز جامعه است که این امر مهم به وسیله سرمایه انسانی کارآزموده و مجرب تحقق می یابد و دست اندرکاران سازمان ها به این نکته دقیقا" واقف شده اند که راهی جز توجه جدی به توسعه سرمایه انسانی ...

  |

  افزایش ۱۷ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان

  افزایش ۱۷ درصدی میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان

  سامانه پایش محور‌های مواصلاتی و دوربین‌های نظارت تصویری در مواقعی که عملیات راهداری و برفروبی در حال انجام است هماهنگی بین راهدارخانه‌ها و ارسال اکیپ‌های راهداری را به محور‌های موصلاتی انجام می‌دهند .

  |

  بازدید سرزده رئیس سازمان راهداری از پایانه بار کرمان

  بازدید سرزده رئیس سازمان راهداری از پایانه بار کرمان

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن بررسی وضعیت حمل و نقل جاده ای استان کرمان با رانندگان بخش حمل و نقل کالا دیدار صمیمانه ای داشت و از روند توزیع لاستیک، بیمه تکمیلی رانندگان ، مسائل و مشکلات پایانه بار کرمان مطلع شد .

  |

  نظرات کاربران