در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۱۸ درصدی تردد وسایل نقلیه در شبکه راه های ارتباطی استان همدان

  بیشترین میزان تردد در محور همدان – کرمانشاه (رفت و برگشت) با ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تردد بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان از ثبت ۶۰ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان در ۴ ماهه نخست سال خبر داد .

  مصطفی پناهنده گفت : این تعداد تردد توسط ۶۸ دستگاه تردد شمار فعال استان همدان ثبت شده است .

  وی با اشاره به اینکه پارسال در همین مدت ۴۹ میلیون تردد در شبکه راه های ارتباطی استان ثبت شد ، افزود : امسال میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است . بیشترین میزان تردد در محور همدان – کرمانشاه (رفت و برگشت) با ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تردد بوده است .

  سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به اینکه اوج تردد وسائل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ بوده است، بیان کرد: از میزان تردد ثبت شده ، یازده درصد مربوط به تخلفات سرعت و فاصله غیر مجاز بوده است . از این میزان سهم وسایل نقلیه سنگین از کل وسایل نقلیه عبوری ۱۷ درصد بوده است . ۳۴ میلیون و ۶۹۰ هزار خودرو نیز توسط دوربین های ثبت تخلف سرعت استان در این مدت مورد بررسی قرار گرفته است .

  این مسئول همچنین با اشاره به بررسی های انجام شده توسط سامانه های توزین در حال حرکت (wim) استان تصریح کرد : یک میلیون و ۵۸۶ هزار و ۸۴۴ وسیله نقلیه در چهار ماهه نخست سال توسط این سامانه بررسی شده که این میزان در پاسگاه همدان - قزوین ۷۵۱ هزارو ۱۷۶ مورد و در پاسگاه همدان – کرمانشاه ۸۳۵ هزار و ۶۶۸ مورد بوده است .
  مطالب مرتبط

  آمادگی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای زنجان برای خدمات به زائران اربعین

  آمادگی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای زنجان برای خدمات به زائران اربعین

  با توجه به اینکه در سال های گذشته ، عمده مشکل ترافیکی ایجاد شده بدلیل تردد خودروهای شخصی در مسیر مرزها بوده است و در جهت دستیابی به حمل و نقل ایمن ، روان و کاهش بار ترافیکی محورهای منتهی به مرز ، تردد سواری های شخصی سایر استان ها از استان کرمانشاه تا مرز مهران در ایام ستاد ممنوع ...

  |

  نظرات کاربران