در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۱۸ درصدی تردد وسایل نقلیه در شبکه راه های ارتباطی استان همدان

  بیشترین میزان تردد در محور همدان – کرمانشاه (رفت و برگشت) با ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تردد بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان از ثبت ۶۰ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان در ۴ ماهه نخست سال خبر داد .

  مصطفی پناهنده گفت : این تعداد تردد توسط ۶۸ دستگاه تردد شمار فعال استان همدان ثبت شده است .

  وی با اشاره به اینکه پارسال در همین مدت ۴۹ میلیون تردد در شبکه راه های ارتباطی استان ثبت شد ، افزود : امسال میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است . بیشترین میزان تردد در محور همدان – کرمانشاه (رفت و برگشت) با ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تردد بوده است .

  سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به اینکه اوج تردد وسائل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ بوده است، بیان کرد: از میزان تردد ثبت شده ، یازده درصد مربوط به تخلفات سرعت و فاصله غیر مجاز بوده است . از این میزان سهم وسایل نقلیه سنگین از کل وسایل نقلیه عبوری ۱۷ درصد بوده است . ۳۴ میلیون و ۶۹۰ هزار خودرو نیز توسط دوربین های ثبت تخلف سرعت استان در این مدت مورد بررسی قرار گرفته است .

  این مسئول همچنین با اشاره به بررسی های انجام شده توسط سامانه های توزین در حال حرکت (wim) استان تصریح کرد : یک میلیون و ۵۸۶ هزار و ۸۴۴ وسیله نقلیه در چهار ماهه نخست سال توسط این سامانه بررسی شده که این میزان در پاسگاه همدان - قزوین ۷۵۱ هزارو ۱۷۶ مورد و در پاسگاه همدان – کرمانشاه ۸۳۵ هزار و ۶۶۸ مورد بوده است .
  مطالب مرتبط

  توزیع ۱۳ هزار حلقه لاستیک ویژه ناوگان باری فعال استان همدان

  توزیع ۱۳ هزار حلقه لاستیک ویژه ناوگان باری فعال استان همدان

  با توجه به دوره پنج ماهه توزیع ، در اوایل به علت عدم اشرافیت موارد ، ضعف وجود داشت که با درایت و توزیع سامانه ای در حال حاضر با تعامل مناسب سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هیچ مورد ضعفی وجود ندارد .

  |

  آغاز طرح راهداری زمستانی استان تهران از آذر ۹۷ تا فرودین ۹۸

  آغاز طرح راهداری زمستانی استان تهران از آذر ۹۷ تا فرودین ۹۸

  ۲۶ راهدارخانه فعال و مجهز به سیستم های گرمایشی و امکانات رفاهی آماده امداد رسانی و اسکان موقت هموطنان بوده و ۳۹ باب مجتمع خدماتی رفاهی فعال نیز در محورهای مواصلاتی این استان آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشند .

  |

  نظرات کاربران