در حال بارگذاری ...
 • نظارت ویژه و جدی بر عملکرد شرکت های حمل و نقل کالا در اردبیل

  ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزار دستگاه خودروی سنگین و ۱۱ هزار نفر راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان مشغول فعالیت هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۱۸۴ هزار تن گندم در استان جابجا شده است .

  علی رحمتی با بیان اینکه این میزان گندم توسط ۷ هزار و ۵۴۴ دستگاه کامیون باری حمل شده گفت : بیشتر گندم های تولید کشاورزان سخت کوش علاوه بر سیلوهای استان اردبیل به استان‌های گیلان ، آذربایجان شرقی و البرز جابجا شده است . سال گذشته رانندگان پر تلاش بخش حمل و نقل با ۱۵ هزار دستگاه کامیون توانستند بیش از ۳۶۷ هزارتن گندم را در استان های گیلان ، البرز و تهران جابجا کنند .

  عضو شورای اداری استان اردبیل نظارت ویژه و جدی بر عملکرد شرکت های حمل و نقل را یادآور شد و تصریح کرد : رانندگان پرتلاش می توانند هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های ۱۴۱ ، شهراه ، نمایندگی های مستقر در شهرک حمل و نقل ، پایانه های شهری و تلفن ۳۳۷۴۳۷۹۹-۰۴۵ جهت بررسی و رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند .

  رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل از جابجائی سالانه ۳ میلیون تن بار و کالا در استان خبر داد و گفت : ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزار دستگاه خودروی سنگین و ۱۱ هزار نفر راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان مشغول فعالیت هستند .
  مطالب مرتبط

  پلیس به رانندگان متخلف اجازه رانندگی ندهد

  پلیس به رانندگان متخلف اجازه رانندگی ندهد

  تعمیر و راه‌اندازی مجدد برخی دوربین‌های کنترل سرعت در سطح جاده‌ها ، ایجاد روشنایی در نقاط حادثه خیز و تاریک جاده‌ای و خط کشی سطح جاده‌ها از دیگر اقداماتی است که در کاهش تصادفات نقش بسزایی خواهد داشت .

  |

  نظرات کاربران