در حال بارگذاری ...
 • نظارت ویژه و جدی بر عملکرد شرکت های حمل و نقل کالا در اردبیل

  ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزار دستگاه خودروی سنگین و ۱۱ هزار نفر راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان مشغول فعالیت هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۱۸۴ هزار تن گندم در استان جابجا شده است .

  علی رحمتی با بیان اینکه این میزان گندم توسط ۷ هزار و ۵۴۴ دستگاه کامیون باری حمل شده گفت : بیشتر گندم های تولید کشاورزان سخت کوش علاوه بر سیلوهای استان اردبیل به استان‌های گیلان ، آذربایجان شرقی و البرز جابجا شده است . سال گذشته رانندگان پر تلاش بخش حمل و نقل با ۱۵ هزار دستگاه کامیون توانستند بیش از ۳۶۷ هزارتن گندم را در استان های گیلان ، البرز و تهران جابجا کنند .

  عضو شورای اداری استان اردبیل نظارت ویژه و جدی بر عملکرد شرکت های حمل و نقل را یادآور شد و تصریح کرد : رانندگان پرتلاش می توانند هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه های ۱۴۱ ، شهراه ، نمایندگی های مستقر در شهرک حمل و نقل ، پایانه های شهری و تلفن ۳۳۷۴۳۷۹۹-۰۴۵ جهت بررسی و رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند .

  رئیس کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر استان اردبیل از جابجائی سالانه ۳ میلیون تن بار و کالا در استان خبر داد و گفت : ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با بیش از ۷ هزار دستگاه خودروی سنگین و ۱۱ هزار نفر راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالای استان مشغول فعالیت هستند .
  مطالب مرتبط

  اجرای طرح های ارتقا ایمنی و تردد برای کاربران آسیب پذیر جاده ای در استان تهران

  اجرای طرح های ارتقا ایمنی و تردد برای کاربران آسیب پذیر جاده ای در استان تهران

  حضور تیم های نظارتی مشترک با مشارکت انجمن صنفی رانندگان و افسران ارشد پلیس راه قوت قلبی برای رانندگان و امنیت خاطر برای مردم خواهد بود. به علت سابقه وقوع تصادفات ناوگان عمومی در ساعات پایانی شب این تیم های نظارتی مشترک در سطح شبکه های جاده ای و بویژه بزرگراهی استان اقدام به ...

  |

  آغاز پیش فروش بلیت‌ ناوگان اتوبوسرانی استان اصفهان برای ایام اربعین حسینی

  آغاز پیش فروش بلیت‌ ناوگان اتوبوسرانی استان اصفهان برای ایام اربعین حسینی

  تامین امنیت راه‌ها ، ایمن سازی نقاط حادثه خیز ، استقرار ایستگاه‌های امنیت و سلامت در مسیر زوار ، هماهنگی کامل با انجمن‌های صنفی حمل ونقل مسافر و سایر دستگاه‌های خدمت رسان و تاکید بر ارائه خدمات با کیفیت از جمله اقداماتی است که در این راستا انجام شده است .

  |

  صدور بیش از ۲۲۷ هزار بارنامه در استان زنجان از ابتدای سال جاری

  صدور بیش از ۲۲۷ هزار بارنامه در استان زنجان از ابتدای سال جاری

  ۷۸ شرکت حمل و نقل کالا در سه پایانه باری و با بیش از چهار هزار دستگاه خودروی سنگین و ۷ هزار و ۱۴۰ نفر راننده دارای کارت هوشمند فعال در بخش حمل و نقل کالای این استان مشغول فعالیت هستند و سالانه بیش از ۹۵ درصد جابجایی کالا در داخل استان زنجان توسط بخش حمل و نقل جاده ای انجام می شود .

  |

  نظرات کاربران