در حال بارگذاری ...
 • ضرورت همدلی و وحدت میان کارکنان و مدیران راه آهن

  همه باید دست به دست هم داده تا نظام را فعال و کارآمد نشان دهیم و نقش بسیج در این زمان بیشتر مشخص می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیر عامل راه آهن با تاکید بر ضروت همدلی و وحدت میان کارکنان راه آهن گفت : گفتگو و تبادل نظر لازمه شناسایی مشکلات است و این تبادل نظر باید به شکل هدفمند صورت گیرد .

  حسین عاشوری در نشست صمیمی با فرماندهان و اعضای شورای مرکز و پایگاه های تابعه ستادی بسیج راه آهن ، با اشاره به اینکه کارکنان بسیجی راه آهن ، علاوه بر نقش آفرینی در حوزه های مختلف سازمانی ، مسئولیت مضاعف بسیجی بودن را نیز دارند ، افزود : این جلسه با هدف گفتگو برای بررسی مسائل و مشکلات جاری راه آهن و ارائه راهکارهای پیشنهادی ، برگزار شده است .

  وی با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر قرار داشتن کشور در جنگ اقتصادی و نامگذاری های اقتصادی برای سالهای اخیر و آینده نگری ایشان در این باره ، ادامه داد : تلاش دشمن برای ضربه به اقتصاد کشور ، فشار به جامعه و از هم پاشی نظام است و همه وظیفه داریم با توطئه دشمن مقابله کنیم . در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری همه مسئولین و کسانی که خود را در مقابل جامعه مسئول می دانند باید راه های مقابله با جنگ اقتصادی را فرا گیرند .

  عاشوری با تاکید بر اینکه در حوزه مدیران به روحیات افرادی چون شهید همت ، باکری و نوری احتیاج داریم تا خالصانه به جنگ اقتصادی با دشمن برویم ، گفت : همدلی و وحدت میان کارکنان و مدیران راه آهن ، ضروری و گفتگو و تبادل نظر ، لازمه شناسایی مشکلات است و این تبادل نظر باید به شکل هدفمند صورت گیرد .

  وی همچنین با اشاره به تلاشهای مدیرعامل و هیأت مدیره این شرکت برای بهبود وضعیت معیشتی و دغدغه های کارکنان طی چند سال اخیر ، خواستار ارائه پیشنهادات کارکنان برای بهبود شرایط راه آهن با افزایش درآمدها و کاهش هزینه ها شد . کسی که برچسب بسیجی را دارد باید در منش و رفتار خود فرهنگ بسیجی را نشان دهد و در همه ابعاد ، الگو و به دنبال راهکار و حل مسائل و مشکلات باشد .

  از سوی دیگر سرهنگ داود عباس زاده مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن در این جلسه گفت : همه باید دست به دست هم داده تا نظام را فعال و کارآمد نشان دهیم و نقش بسیج در این زمان بیشتر مشخص می‌شود .

  عباس زاده با تاکید بر اینکه بسیج پرچمدار همه حرکت های مثبت در کشور است ، یادآور شد : منظور از بسیج ، فرهنگ و دیدگاه بسیجی است و اگر این فرهنگ در تمام زمینه ها دنبال نشود مرگ بر آمریکا معنا ندارد و شعاری بیش نیست .

  مشاور مدیرعامل با بیان اینکه عملکرد بسیج در دفاع مقدس سرآمد بوده اظهار امیدواری کرد : روحیه بسیجی برای پیشبرد امور کشور همچنان به کار گرفته شود .
  مطالب مرتبط

  بهره برداری از ۷۰ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۲۲۳ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  بهره برداری از ۷۰ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۲۲۳ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  واگن پارس ، فولاد درخشان ، مپنا لکوموتیو و واگن سازی کوثر ، شرکت های سازنده و بازسازی کننده ناوگان در این مرحله هستند و شرکت های سرمایه گذار این ناوگان پویا ترابر پیشتاز ، آذرکیا تجارت ، حمل و نقل ریلی رجا و مپنا است .

  |

  نظرات کاربران