در حال بارگذاری ...
 • دریافت تندیس اهتمام به مسئولیت اجتماعی توسط شرکت رجا

  ۵۰ شرکت کاندید دریافت تندیس مسوولیت اجتماعی شدند که از این تعداد ۱۶ شرکت موفق به دریافت این تندیس شدند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت حمل و نقل ریلی رجا در دومین دوره جایزه ملی مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران ، تندیس اهتمام به مسئولیت اجتماعی را دریافت کرد .

  در این مراسم که با حضور وزیر راه و شهرسازی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی . نماینده یونیسف در ایران و مدیران شرکت های دولتی و خصوصی برگزار شد شرکت رجا موفق به دریافت تندیس اهتمام به مسئولیت اجتماعی شد .

  در این راستا ۵۰ شرکت کاندید دریافت تندیس مسئولیت اجتماعی شدند که از این تعداد ۱۶ شرکت موفق به دریافت این تندیس شدند .

  محورهای اصلی جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بر اساس استاندارد جهانی گزارش دهی cRI در حوزه‌ عملکردهای اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی بود که شرکت‌ها و سازمان‌ها با ارائه مستندات از فعالیت‌های سازمانی خود در حوزه‌های یاد شده ، سازمان متبوعه‌شان را در معرض ارزیابی ارزیابان دبیرخانه جایزه ملی مسئولیت اجتماعی قرار دادند .

  از اهداف جایزه ملی مسئولیت‌های اجتماعی می‌توان به معرفی مسئولیت اجتماعی شرکتی و تبیین اهمیت آن ، ایجاد تحول در نظام مدیریتی سازمان‌ها ، تقویت و توسعه روابط سرمایه‌گذاران ، بهبود فضای کسب و کار کشور از دید سرمایه‌گذاران خارجی و نهادهای بین‌المللی ، تبادل اطلاعات و همفکری به منظور مشخص کردن چالش‌ها و ریسک های اجتماعی و زیست محیطی بنگاه‌ها و ... اشاره کرد .‎
  مطالب مرتبط

  برخورداری از جاده‌های ایمن مستلزم حمایت‌های قانونی و مالی

  برخورداری از جاده‌های ایمن مستلزم حمایت‌های قانونی و مالی

  با وجود محدودیت‌های مالی و جابجایی اعتبارات بخش های مختلف در دستگاه متولی در واقع کار فداری کار می‌شود . در حالی که عملیات راهداری در جاده‌ها و نگهداری ابنیه فنی باید هر دو از اعتبار کافی برای انجام عملیات جاداگانه برخوردار باشند .

  |

  آسیب به ۱۴ هزار کیلومتر از جاده‌های فرعی و روستایی کشور بر اثر سیلاب

  آسیب به ۱۴ هزار کیلومتر از جاده‌های فرعی و روستایی کشور بر اثر سیلاب

  یکی دیگر از موارد مهم آسیب‌های جدی بود که به جاده‌های کشور همچون پلدختر وارد شد . طبق گزارش‌ها از ۱۰۸ کیلومتری که این جاده دارد بیش از ۴۰ کیلومتر آن آسیب جدی دیده است که ۲۸ کیلومتر آن قابلیت بازسازی اساسی داشته و در ۱۲ کیلومتر آن باید جاده جدید احداث شود .

  |

  با محیط زیست باید مهربان تر برخورد کنیم

  با محیط زیست باید مهربان تر برخورد کنیم

  به گزارش پرتال حمل و نقل، با توجه به برگزاری نمایشگاه محیط زیست و حضور سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در این رویداد، مصاحبه ای داشتیم با حسن توکلی معاون روابط عمومی این مجموعه تا از اهداف و اقدامات این ...

  |

  دسترسی راحت و ارزان هموطنان همدانی به شهر تهران از مزایای سفر با قطار تندروی پردیس

  دسترسی راحت و ارزان هموطنان همدانی به شهر تهران از مزایای سفر با قطار تندروی پردیس

  قطار پردیس از قطارهای خودکشش شرکت حمل و نقل ریلی رجا و پرسرعت‌ترین ناوگان شبکه ریلی کشور می باشد که این واگن‌ها مجهز به تهویه و سیستم صوتی بوده و در برابر ورود گرد و غبار و باد و باران محافظت کامل می‌شوند .

  |

  نظرات کاربران