در حال بارگذاری ...
 • تعطیلی ۱۷ شرکت حمل و نقل متخلف در استان تهران

  بیشترین تخلفات مورد بررسی در ارتباط با تخلفات تضییع کننده حقوق رانندگان شامل اخذ کمیسیون اضافی ، عدم پرداخت کرایه و سوء استفاده از کارت هوشمند رانندگان بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به منظور کاهش تخلفات صورت گرفته از سوی شرکتهای حمل و نقل جا‌ده ای و همچنین با هدف رسیدگی به شکایات رانندگان شاغل در این بخش در استان تهران ، کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکتهای حمل و نقل در قالب کمیسیون‌های ویژه ستادی و همچنین کمیسیون‌ ماده ۱۲ اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این استان تشکیل جلسه داد .

  مجیدرضا نصرا... نژاد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران ضمن اعلام این مطلب افزود : طی ماههای گذشته کمیسیون ماده ۱۲ با هدف رسیدگی و بررسی تخلفات تضییع کننده حقوق رانندگان در قالب کمیسیون‌های ویژه ستادی طی چهار بار برگزاری و بررسی تخلفات در محل پایانه بار استان تهران ، تشکیل جلسه داد که طی آن‌ها ۳۵ پرونده تخلف بررسی شده و آراء‌ صادره مبنی بر تعطیلی ۱۳ شرکت حمل و نقل ، جریمه ۲۲  شرکت بوده است که در خصوص اجرایی شدن آراء صادره این کمیسیون‌ها ، الزامات قانونی لازم الاجرا شده و نظارت لازم در ارتباط با اجرای احکام صادره این کمیسیون‌ها از سوی کارشناسان حقوقی و بازرسان سازمان انجام می‌شود .

  نصرا... نژاد با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکتهای حمل و نقل استان تهران درخصوص بررسی تخلفات تضییع کننده حقوق رانندگان افزود : طی برگزاری این جلسات ، ۳۸ پرونده تخلف مورد بررسی قرار گرفت که آراء کمیسیون مبنی بر تعطیلی ۴ شرکت ، جریمه ۲۰ شرکت متخلف و ۱۲ تذکر کتبی صادر شد و ۲ شرکت نیز مورد تبرئه قرار گرفتند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران خاطرنشان کرد : بیشترین تخلفات مورد بررسی در ارتباط با تخلفات تضییع کننده حقوق رانندگان شامل اخذ کمیسیون اضافی ، عدم پرداخت کرایه و سوء استفاده از کارت هوشمند رانندگان بوده است .
  مطالب مرتبط

  ممنوعیت حمل و نقل انواع کالای برون‌شهری بدون اخذ بارنامه

  ممنوعیت حمل و نقل انواع کالای برون‌شهری بدون اخذ بارنامه

  خوشبختانه در حال حاضر جابجایی کالا در محورهای ارتباطی و همچنین بارگیری در پایانه های کالا در سطح استان روان است و به منظور تسهیل در امور حمل و نقل کالا همکاران اداره کل در مراکز بارگیری در سطح استان مستقر شده‌اند .

  |

  آمادگی راهدارخانه‌های استان همدان برای خدمات‌ رسانی به زائران اربعین حسینی

  آمادگی راهدارخانه‌های استان همدان برای خدمات‌ رسانی به زائران اربعین حسینی

  انجمن های صنفی شرکت‌های مسافربری شهرستان همدان و ملایر نیز با همکاری انجمن صنفی رانندگان مسافربری همدان به منظور اجرای هر چه مطلوب تر طرح اربعین نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزشی رانندگان اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران