در حال بارگذاری ...
 • رسیدگی به مطالبات رانندگان در محل سازمان برنامه و بودجه

  رسیدگی به توزیع لاستیک با نرخ مصوب به رانندگان ، افزایش کرایه حمل مواد سوختی توسط شرکت نفت و برداشتن محدودیت منطقه‌ای سوخت که از مطالبات اولویت‌دار رانندگان است ، مقرر شد ظرف چند روز آینده عملیاتی شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دومین نشست رسیدگی به مطالبات رانندگان با حضور معاون سازمان برنامه و بودجه ، معاون وزیر راه و شهرسازی ، رؤسای تشکل‌های صنفی حمل و نقل جاده‌ای ، در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد .

  غلامحسین دغاغله مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا که در این نشست حضور داشت ، اظهار داشت : در این نشست ، نمایندگان اصناف و تشکل‌های صنفی ، ابتدا گزارشی از مطالبات رانندگان در حوزه فعالیتی سایر دستگاه‌ها ارائه کردند از جمله بازنشستگی ، بیمه درمان ، تأمین لاستیک و لوازم یدکی مورد نیاز رانندگان و غیره که در رسیدگی به این موارد خواستار پیگیری از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط شدند .

  وی افزود : در بخش دیگری از این نشست ، عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، با بیان این که مطالبات رانندگان در ارتباط با فعالیت‌های سازمان با جدیت پیگیری شده و در دستور کار قرار گرفته است ، افزود : بیمه تکمیلی درمان رانندگان طی هفته آینده حل و فصل می‌شود ، همچنین نحوه محاسبه کرایه بر اساس تن – کیلومتر طی ۶ جلسه کارشناسی با حضور اساتید دانشگاه و نمایندگان صنف بررسی شده و فاز اول اجرای طرح طی ۱۰ روز آینده عملیاتی می‌شود .

  دغاغله خاطرنشان کرد : اصلاح فرایندهای کاری طی کارگروه‌هایی که در ستاد و استان‌ها تشکیل شده است به طور مستمر بررسی می‌شود و در پایانه‌ها اعمال می‌شود. همچنین بازنگری در قوانین و مقررات با نظر نمایندگان اصناف و تشکل‌های صنفی مورد رسیدگی قرار گرفته است . در پایان جلسه از سوی دکتر عدل معاون سازمان برنامه و بودجه تأکید شد ، مشکلات رانندگان که تاکنون حل و فصل نشده است احصاء‌ شود و به همراه راهکارهای پیشنهادی به دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای پیگیری و اولویت‌بخشی آن ارائه شود .

  گفتنی است رسیدگی به توزیع لاستیک با نرخ مصوب به رانندگان ، افزایش کرایه حمل مواد سوختی توسط شرکت نفت و برداشتن محدودیت منطقه‌ای سوخت که از مطالبات اولویت‌دار رانندگان است ، مقرر شد ظرف چند روز آینده عملیاتی شود .
  مطالب مرتبط

  امضا تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی

  امضا تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی

  تفاهم نامه همکاری مشترک بین دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر راه و شهرسازی با هدف اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد در حوزه حمل و نقل ریلی موضوع تبصره ۱۸ و تامین مالی لازم برای طرح های زیربخش صنعت در قالب بازسازی و خرید واگن مسافری، خرید ریل باس ، لکوموتیو و واگن ...

  |

  پلیس به رانندگان متخلف اجازه رانندگی ندهد

  پلیس به رانندگان متخلف اجازه رانندگی ندهد

  تعمیر و راه‌اندازی مجدد برخی دوربین‌های کنترل سرعت در سطح جاده‌ها ، ایجاد روشنایی در نقاط حادثه خیز و تاریک جاده‌ای و خط کشی سطح جاده‌ها از دیگر اقداماتی است که در کاهش تصادفات نقش بسزایی خواهد داشت .

  |

  برنامه‌ها و تمهیدات حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای در طرح نوروزی ۹۸

  برنامه‌ها و تمهیدات حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای در طرح نوروزی ۹۸

  هموطنان از طریق دو روش پیش فروش اینترنتی بلیت از طریق سایت های اختصاصی شرکتهای حمل و نقل مسافر و پیش فروش حضوری بلیت در محل پایانه های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی و دفاتر فروش بلیت سطح شهر شرکت‌های مسافربری برای سرویس‌های هر شرکت نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران