در حال بارگذاری ...
 • امصا تفاهم‌نامه سرمایه گذاری میان ایران و تاجیکستان در راستای توسعه اقتصاد دریاپایه

  در این راستا طرفین در اجرای کامل و به موقع طرح تاکید نمودند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، تفاهم‌نامه سرمایه گذاری بین ایران و تاجیکستان برای صادرات صنایع تبدیلی فرآورده های چوبی با سرمایه ای ۲ میلیارد و ۸۰۰ هزار یورویی در همایش توسعه صادرات از مسیر دریای خزر به امضا رسید .

  تفاهم نامه سرمایه گذاری بین سیاوش رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد و بهروز شریف اف مدیرعامل شرکت بهروز تجارت شریف از کشور تاجیکستان امضا شد .

  متن تفاهم نامه سرمایه گذاری به شرح زیر است :

  در استای برنامه های دولت محترم در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و دستیابی به شاخص های سند چشم انداز بیست ساله نظام جمهوری اسلامی ایران و توسعه اقتصاد دریاپایه و همچنین بهره گیری بهینه از توانمندی های عملیاتی و تامین مالی بخش غیردولتی بدینوسیله در تاریخ ۱۳۹۷.۴.۲۰ با کلیات سرمایه گذاری به منظور :

  احداث و بهره برداری از صنایع تبدیلی فرآورده های چوبی و توسعه صادرات از مسیر دریای خزر توسط صادرات از بندر امیرآباد توسط شرکت بهروز تجارت شریف در بندر امیرآباد با برآورد سرمایه گذاری ۲۸۰۰۰۰۰ یورو توافق گردید . در این راستا طرفین در اجرای کامل و به موقع طرح تاکید نمودند . جزئیات طرح متعاقبا در قرار فی مابین طرفین امضا و مبادله خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  اراضی شرقی بندر امیرآباد آماده سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری دریایی

  اراضی شرقی بندر امیرآباد آماده سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری دریایی

  وجود سورتینگ مدرن میوه و مرکبات در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به صادرات این نوع محصولات به کشورهای حاشیه دریای خزر و حوزه CIS کمک شایانی را خواهد کرد و باید صاحبان کالا را جهت استفاده از این ظرفیت ها ترغیب کرد .

  |

  نصب و راه اندازی دستگاه رادار رفلکتور در بندر امیرآباد

  نصب و راه اندازی دستگاه رادار رفلکتور در بندر امیرآباد

  این دستگاه قادر به دریافت امواج بر روی فرکانسهای راداری X,S BAND شناورها در حدود ۷ مایلی می باشد که با تقویت و ساطع کردن این امواج از فرستنده ها موجب کاهش تصادم شناورها به موج شکن و تثبیت موقعیت کشتی نسبت به موج شکن در هوای مه آلود می شود .

  |

  نظرات کاربران