در حال بارگذاری ...
 • امصا تفاهم‌نامه سرمایه گذاری میان ایران و تاجیکستان در راستای توسعه اقتصاد دریاپایه

  در این راستا طرفین در اجرای کامل و به موقع طرح تاکید نمودند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، تفاهم‌نامه سرمایه گذاری بین ایران و تاجیکستان برای صادرات صنایع تبدیلی فرآورده های چوبی با سرمایه ای ۲ میلیارد و ۸۰۰ هزار یورویی در همایش توسعه صادرات از مسیر دریای خزر به امضا رسید .

  تفاهم نامه سرمایه گذاری بین سیاوش رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد و بهروز شریف اف مدیرعامل شرکت بهروز تجارت شریف از کشور تاجیکستان امضا شد .

  متن تفاهم نامه سرمایه گذاری به شرح زیر است :

  در استای برنامه های دولت محترم در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و دستیابی به شاخص های سند چشم انداز بیست ساله نظام جمهوری اسلامی ایران و توسعه اقتصاد دریاپایه و همچنین بهره گیری بهینه از توانمندی های عملیاتی و تامین مالی بخش غیردولتی بدینوسیله در تاریخ ۱۳۹۷.۴.۲۰ با کلیات سرمایه گذاری به منظور :

  احداث و بهره برداری از صنایع تبدیلی فرآورده های چوبی و توسعه صادرات از مسیر دریای خزر توسط صادرات از بندر امیرآباد توسط شرکت بهروز تجارت شریف در بندر امیرآباد با برآورد سرمایه گذاری ۲۸۰۰۰۰۰ یورو توافق گردید . در این راستا طرفین در اجرای کامل و به موقع طرح تاکید نمودند . جزئیات طرح متعاقبا در قرار فی مابین طرفین امضا و مبادله خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران