در حال بارگذاری ...
 • خدمت رسانی ۲۵ مجتمع خدماتی رفاهی خراسان‌جنوبی به مسافرین تابستانی

  ضرورت آمادگی تنظیف و آراستگی نمازخانه‌ها و همچنین نظافت و پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی واقع در مجتمع‌های خدماتی رفاهی و اماکن بین راهی از مواردی است که بر آن تاکید شده است .

  به گزاارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی از آمادگی ۲۵ باب مجتمع خدماتی رفاهی استان جهت خدمات رسانی مطلوب به مسافرین تابستانی در استان خبر داد .

  جعفر شهامت ، افزود : با توجه به فرارسیدن سفرهای تابستانی و افزایش حجم سفرهای استانی و برون استانی تلاش داریم تا سطح خدمات در این مجتمع‌ها ارتقاء یابد . ارتقاء سطح ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای و مسافران در راستای ارتقاء ایمنی تردد در جاده‌ها در دستور کار قرار دارد و در نشستی مشترک با اعضای کمیته ویژه نظارت بر مجتمع‌های خدمات رفاهی ، اماکن بین راهی عنوان نمود که مجتمع‌های خدمات رفاهی و اماکن بین راهی نامطلوبی دارند و به قید فوریت تعیین تکلیف خواهند شد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی ، بیان کرد : ضرورت آمادگی تنظیف و آراستگی نمازخانه‌ها و همچنین نظافت و پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی واقع در مجتمع‌های خدماتی رفاهی و اماکن بین راهی از مواردی است که بر آن تاکید شده است . در همین راستا با توجه به مصوبه ستاد خدمات سفر کشور کمیته ویژه جهت پیگیری موضوعات و انجام بازدیدهای مستمر و دوره‌ای از سال‌های گذشته از نمایندگان دستگاه های مرتبط تشکیل شده که به صورت دوره‌ای از مجتمع‌های خدماتی رفاهی و نمازخانه‌ها سرویس‌های بهداشتی موجود در جایگاه‌های سوخت منفرد ، رستوران‌ها واحدهای اقامتی و پذیراتی بین راهی بازدید به عمل می‌آورد .

  شهامت ، خاطرنشان کرد : سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۶۱۴۱ نیز جهت ارتباط مستقیم با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان ‌جنوبی جهت رسیدگی به شکایات ، انتقادات و پیشنهادات شهروندان عزیز پیش بینی شده است .
  مطالب مرتبط

  توزیع ۱۳ هزار حلقه لاستیک ویژه ناوگان باری فعال استان همدان

  توزیع ۱۳ هزار حلقه لاستیک ویژه ناوگان باری فعال استان همدان

  با توجه به دوره پنج ماهه توزیع ، در اوایل به علت عدم اشرافیت موارد ، ضعف وجود داشت که با درایت و توزیع سامانه ای در حال حاضر با تعامل مناسب سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هیچ مورد ضعفی وجود ندارد .

  |

  رسیدگی به پرونده تخلف ۴۰ شرکت حمل و نقل کالا طی نیمه آذر ماه

  رسیدگی به پرونده تخلف ۴۰ شرکت حمل و نقل کالا طی نیمه آذر ماه

  بر اساس گزارش عملکرد کمیسیون‌های ویژه ماده ۱۲ در ۶ اداره‌کل استانی به ۴۰ پرونده تخلف رسیدگی شد که براساس تصمیمات متخذه ۳ شرکت لغو پروانه فعالیت ، ۱۳ شرکت جریمه نقدی ، ۵ شرکت به تذکر کتبی محکوم و ۱۹ شرکت نیز برائت شدند .

  |

  نظرات کاربران