در حال بارگذاری ...
 • خدمت رسانی ۲۵ مجتمع خدماتی رفاهی خراسان‌جنوبی به مسافرین تابستانی

  ضرورت آمادگی تنظیف و آراستگی نمازخانه‌ها و همچنین نظافت و پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی واقع در مجتمع‌های خدماتی رفاهی و اماکن بین راهی از مواردی است که بر آن تاکید شده است .

  به گزاارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی از آمادگی ۲۵ باب مجتمع خدماتی رفاهی استان جهت خدمات رسانی مطلوب به مسافرین تابستانی در استان خبر داد .

  جعفر شهامت ، افزود : با توجه به فرارسیدن سفرهای تابستانی و افزایش حجم سفرهای استانی و برون استانی تلاش داریم تا سطح خدمات در این مجتمع‌ها ارتقاء یابد . ارتقاء سطح ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای و مسافران در راستای ارتقاء ایمنی تردد در جاده‌ها در دستور کار قرار دارد و در نشستی مشترک با اعضای کمیته ویژه نظارت بر مجتمع‌های خدمات رفاهی ، اماکن بین راهی عنوان نمود که مجتمع‌های خدمات رفاهی و اماکن بین راهی نامطلوبی دارند و به قید فوریت تعیین تکلیف خواهند شد .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی ، بیان کرد : ضرورت آمادگی تنظیف و آراستگی نمازخانه‌ها و همچنین نظافت و پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی واقع در مجتمع‌های خدماتی رفاهی و اماکن بین راهی از مواردی است که بر آن تاکید شده است . در همین راستا با توجه به مصوبه ستاد خدمات سفر کشور کمیته ویژه جهت پیگیری موضوعات و انجام بازدیدهای مستمر و دوره‌ای از سال‌های گذشته از نمایندگان دستگاه های مرتبط تشکیل شده که به صورت دوره‌ای از مجتمع‌های خدماتی رفاهی و نمازخانه‌ها سرویس‌های بهداشتی موجود در جایگاه‌های سوخت منفرد ، رستوران‌ها واحدهای اقامتی و پذیراتی بین راهی بازدید به عمل می‌آورد .

  شهامت ، خاطرنشان کرد : سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۶۱۴۱ نیز جهت ارتباط مستقیم با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان ‌جنوبی جهت رسیدگی به شکایات ، انتقادات و پیشنهادات شهروندان عزیز پیش بینی شده است .
  مطالب مرتبط

  ممنوعیت حمل و نقل انواع کالای برون‌شهری بدون اخذ بارنامه

  ممنوعیت حمل و نقل انواع کالای برون‌شهری بدون اخذ بارنامه

  خوشبختانه در حال حاضر جابجایی کالا در محورهای ارتباطی و همچنین بارگیری در پایانه های کالا در سطح استان روان است و به منظور تسهیل در امور حمل و نقل کالا همکاران اداره کل در مراکز بارگیری در سطح استان مستقر شده‌اند .

  |

  آمادگی راهدارخانه‌های استان همدان برای خدمات‌ رسانی به زائران اربعین حسینی

  آمادگی راهدارخانه‌های استان همدان برای خدمات‌ رسانی به زائران اربعین حسینی

  انجمن های صنفی شرکت‌های مسافربری شهرستان همدان و ملایر نیز با همکاری انجمن صنفی رانندگان مسافربری همدان به منظور اجرای هر چه مطلوب تر طرح اربعین نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزشی رانندگان اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران