در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انعقاد قرارداد ساخت قطعه ۳ پروژه آزادراه کنارگذر شرق اصفهان

  گفتنی است آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به طول ۹۰ کیلومتر در سال های قبل به بهره برداری رسیده و هم اکنون زیر عبور قرار دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از آزادراه کنارگذر شرق اصفهان از انعقاد قرارداد ساخت قطعه ۳ این پروژه خبر داد و گفت : عملیات اجرایی قطعات ۱ و ۲ این پروژه با پیشرفت فیزیکی حدود ۷۵ درصد در حال انجام است و امروز شاهد انعقاد قرارداد قطعه ۳ آن با حضور معاون اول رییس جمهور هستیم .

  معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه هیاتی به ریاست معاون اول رییس جمهور به استان اصفهان سفر و از پروژه آزادراه کنارگذر شرق اصفهان بازدید کرد .

  خیراله خادمی در این بازدید با اشاره به اهمیت این پروژه در کاهش ترافیک درون شهری اصفهان گفت : این آزادراه به طول ۹۳ کیلومتر با هدف تکمیل کریدور اصلی آزادراهی شمال - جنوب کشور در ۳ قطعه اجرایی طراحی شده که دو قطعه آن به طول ۶۳ کیلومتر در دست اجراست و امروز شاهد انعقاد قرارداد ساخت قطعه ۳ آن با حضور معاون اول محترم رییس جمهور خواهیم بود .

  معاون وزیر راه و شهرسازی کاهش ۷۵ دقیقه ای زمان و ۲۵ کیلومتری طول مسیر را از جمله مزایای این طرح عنوان کرد و افزود: قطعات اول و دوم آزادراه کنارگذرشرق اصفهان با پیشرفت فیزیکی حدود ۷۵ درصد در حال احداث است که با توجه به اهمیت این پروژه تسریع در عملیات اجرایی آن در دستور کار قرار گرفته است .

  وی با بیان اینکه ساخت این پروژه با مشارکت ۷۰ درصدی بخش خصوصی و ۳۰ درصدی دولت در دست اجراست اظهار داشت: در حال حاضر بالغ بر ۴۹۲ نفر نیروی انسانی به طور مستقیم و حدود ۱۴۲ دستگاه ماشین آلات در این پروژه در حال کار هستند .

  خادمی در این بازدید با تاکید بر اهمیت بحث معماری و منظر راه در راه های کشور از طرح ویژه این آزادراه در این زمینه خبر داد و گفت : با برنامه ریزی های صورت گرفته برنامه ویژه ای برای منظر و معماری راه در این آزادراه طراحی شده که بر اجرای کامل آن تاکید داریم .

  گفتنی است آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به طول ۹۰ کیلومتر در سال های قبل به بهره برداری رسیده و هم اکنون زیر عبور قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  ارتقا جایگاه سیاسی کشور با احداث کریدور شمال - جنوب

  ارتقا جایگاه سیاسی کشور با احداث کریدور شمال - جنوب

  اقدامات خوبی در جهت تکمیل کریدورهای ریلی کشور به خصوص شمال ـ جنوب و نیز توسعه راه آهن به بنادر کشور در راستای ترانزیت هرچه بهتر کالا صورت گرفته است . کریدور ریلی از بندرعباس تا تهران و از تهران تا قزوین تکمیل شده است و تکمیل کریدور ریلی قزوین - رشت در دو شاخه به انزلی و آستارا در ...

  |

  آماده سازی برنامه های سال ۹۷ وزارت راه و شهرسازی تا دو هفته آینده

  آماده سازی برنامه های سال ۹۷ وزارت راه و شهرسازی تا دو هفته آینده

  متوسط درصد تحقق شاخص‌های کمی حمل‌ونقل ۷۴ درصد است که ۲۴ درصد از شاخص‌های زیرساختی،‌۸۱ درصد در شاخص‌های عملکردی ، ۸۱ درصد در شاخص‌های ناوگان و ۶۲ درصد به‌طور مجزا سازمان هواشناسی پیشرفته داشته‌اند .

  |

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  به منظور تعامل با بخش خصوصی و انعکاس مشکلات و مسایل مرتبط فی مابین ، رییس انجمن شرکت‌های راهسازی ایران ، دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی و نماینده جامعه مهندسان مشاور نیز عضو شورای فنی شرکت بوده و در جلسات حضور خواهند داشت .

  |

  نظرات کاربران