در حال بارگذاری ...
 • تعهد ذوب آهن به راه آهن برای تحویل ۴۰ هزار تن ریل تا آخر سال

  ذوب آهن ۵۰۰ تن ریل در اختیار راه اهن قرار داد و این محموله به انبارمان رسیده است و در اولین فرصت از این ریل‌ها استفاده خواهیم کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون فنی و زیربنایی راه‌آهن با بیان اینکه تهاتر نفت ایران با ریل هند منتفی است چرا که برنامه‌ای برای خرید ریل خارجی نداریم ،‌ گفت : ذوب آهن متعهد شده تا پایان سال ۴۰ هزار تن ریل در اختیارمان قرار دهد .

  درباره احتمال تهاتر ریل هند با نفت ایران پس از اجرای تحریم‌های نفتی ، گفت :‌ پس از تولید ریل ملی دیگر از کشورهای خارجی ریل خریداری نخواهیم کرد و برنامه‌ای برای خرید ریل از هند نداریم که بخواهیم از طریق تهاتر با نفت آن را وارد کشور کنیم .

  وی با بیان اینکه اگر ذوب آهن به تعهدات خود عمل کند ، به دنبال خرید ریل خارجی نخواهیم بود بنابراین بحث تهاتر ریل با نفت منتفی است ،‌ ادامه داد : ذوب آهن باید حجم تولید را افزایش دهد تا بتوانیم تمام نیازهای داخل را از این شرکت تامین کنیم .

  معاون فنی و زیربنایی راه آهن با بیان اینکه هفته گذشته اولین محموله ریل ملی را تحویل گرفتیم ،‌ اظهار داشت : ذوب آهن ۵۰۰ تن ریل در اختیار راه اهن قرار داد و این محموله به انبارمان رسیده است و در اولین فرصت از این ریل‌ها استفاده خواهیم کرد .

  یزدانی با تاکید بر اینکه از ریل ملی برای خطوط فرعی و خطوط آنتنی می‌توانیم استفاده کنیم ،‌ گفت : این مساله بستگی دارد که اولین پروژه‌ای که به اتمام می‌رسد،‌ کدام پروژه باشد تا بتوانیم از اولین محموله ریلی ملی در آن استفاده کنیم .

  وی درباره احتمال تهاتر شمش مورد نیاز برای تولید ریل با نفت گفت : شرکت ذوب آهن برای تامین منابع نیاز به مواد اولیه دارد که این مواد اولیه را می‌تواند از شرکت‌های خارجی در قالب شمش تهیه کند . ما به عنوان شرکت راه آهن از ذوب آهن ریل تحویل می‌گیریم و اینکه ذوب آهن بخواهد شمش مورد نیاز خود را از هند از طریق تهاتر وارد کند ، ارتباطی به نوع همکاری ما ندارد .
  مطالب مرتبط

  تجهیز ایستگاه راه آهن درز و سایبان در دستور کار اداره کل راه آهن هرمزگان

  تجهیز ایستگاه راه آهن درز و سایبان در دستور کار اداره کل راه آهن هرمزگان

  با بهره‌برداری از آبنمای ۳۰۰ متری درز و سایبان علاوه بر خارج کردن این منطقه از بن بست ، ضمن اتصال لارستان به ایستگاه راه آهن کاهش ۱۰۰ کیلومتری لارستان به استان کرمان و ۳۰۰ کیلومتری لارستان به مشهدمقدس را به همراه خواهد داشت و همچنین بهترین مسیر برای دسترسی استان کرمان به ...

  |

  ارتقا ایمنی راه آهن نیازمند سیاست ها و برنامه‌های منسجم

  ارتقا ایمنی راه آهن نیازمند سیاست ها و برنامه‌های منسجم

  ایمنی ماحصل رفتار ما است بخش های ستادی وظیفه مدیریت بر کلان عملیات ایمنی را به عهده دارند اما بخش‌های اجرایی به ریشه‌یابی عوامل حوادث و راهکارهای جلوگیری از آن بپردازند . تحولات از عیب‌یابی و تغییر رفتار شروع می‌شود و همه عناصر یک جامعه در آن نقش دارند .

  |

  واجب فراموش شده ، حسین (ع) کشته معروفات است

  واجب فراموش شده ، حسین (ع) کشته معروفات است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مشاور مدیرعامل و فرمانده بسیج راه آهن با توجه به شرابط جامعه طی سخنانی اشاره به اهمیت ایجاد انگیزه و امیدآفرینی در عموم کرد و گفت ، اگر حسینی فکر کنیم و حسینی عمل ...

  |

  نظرات کاربران