در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برطرف شدن موانع پروژه توسعه اپرون و توسعه ترمینال ۳ فرودگاه تبریز

  برای برطرف کردن موانع که شامل جابه جایی دکل و نیز نوسازی پروژکتورها بود ، مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاه تبریز از برطرف شدن برخی موانع پروژه‌های توسعه اپرون و توسعه ترمینال ۳ فرودگاه تبریز خبر داد .

  مرتضی مسن هرزندی با اعلام این خبر گفت : در راستای طرح توسعه اپرون و افزایش محل پارکینگ هواپیماهای داخلی و خارجی و برطرف کردن موانع موجود ، دکل ۲۵ متری واقع در محل پروژه جابه جا شد . برای برطرف کردن موانع که شامل جابه جایی دکل و نیز نوسازی پروژکتورها بود ، مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شد .

  رئیس اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاه تبریز همچنین گفت : در راستای طرح توسعه ترمینال شماره ۳ ، با صرف هزینه ۵۰۰ میلیون ریالی از اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، لوله های اصلی آبرسانی و فاضلاب به ترمینال های شماره ۳ و ۴ و ساختمان تکنیکال بلاک جابه جا شدند .
  مطالب مرتبط

  دو برابر شدن ظرفیت فعلی ترمینال فرودگاه شاهرود تا پایان امسال

  دو برابر شدن ظرفیت فعلی ترمینال فرودگاه شاهرود تا پایان امسال

  اولین مانور طرح اضطراری فرودگاه شاهرود شهریور امسال برگزار خواهد شد . در راستای ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مسافران ، اخیرا اتاقهای مادر و کودک ، تشریفات و همچنین میز خدمت را راه اندازی کرده ایم .

  |

  تدوین کلیات دستورالعمل عملیات زمستانی شرکت فرودگاه‎ها

  تدوین کلیات دستورالعمل عملیات زمستانی شرکت فرودگاه‎ها

  هر فرودگاه باید دستورالعمل برفروبی ویژه خود را تهیه و تا پایان مرداد ماه به دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ارسال کند . همچنین هر فرودگاه ملزم است ، تا پایان شهریور ماه هرسال، اولین جلسه نحوه مواجهه و مقابله را برگزار و نیز گزارش آمادگی پرسنلی و تجهیزاتی ...

  |

  رشد ۶۰ درصدی آمار پرواز و مسافر خارجی فرودگاه تبریز در چهار سال اخیر

  رشد ۶۰ درصدی آمار پرواز و مسافر خارجی فرودگاه تبریز در چهار سال اخیر

  علاوه بر افزایش پروازهای خارجی ، اقدامات متنوعی برای بهسازی ترمینال ها و محیط فرودگاه تبریز انجام گرفته است که بهسازی ترمینال فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان از سوی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و نیز عملیاتی کردن دستگاه ILS باند تمام بتنی فرودگاه ...

  |

  تداوم اجرای طرح های توسعه فرودگاه خرم آباد

  تداوم اجرای طرح های توسعه فرودگاه خرم آباد

  تطویل و تقویت باند فرودگاه به طول ۴۲۰ متر ، ارتقای مقاومت باند از ۵۵ به ۶۵ متر و زهکشی سطوح پروازی پایان یافته است و استریپ سازی یا همسطح سازی سطوح پروازی در حال اجراست . همچنین ساخت پاویون جدید فرودگاه خرم آباد به مساحت یک هزار و ۶۰۰ مترمربع و پیشرفت ۷۵درصدی در حال اجراست .

  |

  نظرات کاربران