در حال بارگذاری ...
 • برطرف شدن موانع پروژه توسعه اپرون و توسعه ترمینال ۳ فرودگاه تبریز

  برای برطرف کردن موانع که شامل جابه جایی دکل و نیز نوسازی پروژکتورها بود ، مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاه تبریز از برطرف شدن برخی موانع پروژه‌های توسعه اپرون و توسعه ترمینال ۳ فرودگاه تبریز خبر داد .

  مرتضی مسن هرزندی با اعلام این خبر گفت : در راستای طرح توسعه اپرون و افزایش محل پارکینگ هواپیماهای داخلی و خارجی و برطرف کردن موانع موجود ، دکل ۲۵ متری واقع در محل پروژه جابه جا شد . برای برطرف کردن موانع که شامل جابه جایی دکل و نیز نوسازی پروژکتورها بود ، مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شد .

  رئیس اداره تسهیلات و تجهیزات فرودگاه تبریز همچنین گفت : در راستای طرح توسعه ترمینال شماره ۳ ، با صرف هزینه ۵۰۰ میلیون ریالی از اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، لوله های اصلی آبرسانی و فاضلاب به ترمینال های شماره ۳ و ۴ و ساختمان تکنیکال بلاک جابه جا شدند .
  مطالب مرتبط

  انجام پروازهای فرودگاه تبریز طبق برنامه اعلام شده

  انجام پروازهای فرودگاه تبریز طبق برنامه اعلام شده

  در این مدت چهار دستگاه تیغه برفروبی ، یک دستگاه مایع‎پاش ، یک دستگاه اوره‎پاش و چند دستگاه خودروی سنگین توسط کارکنان آتشنشانی و ایمنی ، عملیات فرودگاهی و خدمات فرودگاهی به منظور تردد دائم بر روی باند ، در سه مرحله عملیات آماده‎سازی باند را انجام دادند .

  |

  افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های فرودگاهی گرگان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های فرودگاهی گرگان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  پروژه توسعه اپرون و محوطه سازی فرودگاه گرگان با ارزش ۱۵ میلیارد تومان نیز امروز کلنگ زده شد . مدت زمان انجام این پروژه ۱۴ ماه پیش‌بینی شده است . امروز مجموعا ۵۰ میلیارد تومان پروژه در فرودگاه گرگان افتتاح یا کلنگ‌زنی شد .

  |

  نظرات کاربران