در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات آسفالت بخش پایانی محور دشت به بیدک شهرستان گرمه

  با آسفالت محور دشت به بیدک ۵۵۴ خانوار با جمعیت ۱۷۷۰ نفر جمعیت از نعمت راه آسفالته بهره‌مند خواهند شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از آغاز عملیات آسفالت بخش پایانی محور دشت به بیدک شهرستان گرمه خبر داد .

  علی علیمردانی گفت : آسفالت بخش پایانی محور دشت به بیدک از ابتدای خرداد ماه سال ۹۷ آغاز و شرکت پیمانکاری راهسازی بیژن یورد وظیفه احداث و آسفالت قطعه آخر را به عهده دارد .

  وی به پیشرفت فیزیکی پروژه اشاره کرد و افزود : با توجه به پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی پروژه صدرالاشاره ، اجرای عملیات آسفالت این محور به طول ۱۱ کیلومتر در هفته جاری به اتمام خواهد رسید . از کل محور که ۱۱ کیلومتر است ۳.۸ کیلومتر در هفته جاری آسفالت شده و عملیات اجرایی آن به پایان رسید .

  لازم به یادآوری است که با آسفالت محور دشت به بیدک ۵۵۴ خانوار با جمعیت ۱۷۷۰ نفر جمعیت از نعمت راه آسفالته بهره‌مند خواهند شد .
  مطالب مرتبط

  تخریب بخشی از کریدور شمال - جنوب حدفاصل خرم آباد تا پلدختر

  تخریب بخشی از کریدور شمال - جنوب حدفاصل خرم آباد تا پلدختر

  در بخش‌هایی از محور سیلاب جسم جاده را شسته و با خود برده و دیگر جاده‌ای وجود ندارد و نیازمند زمان است تا به مرور با احداث واریانت های جدید و سازه های بتنی مورد نیاز از جمله تونل و پل بازسازی آن انجام شود که با توجه به ترانزیتی بودن این محور امکان احداث مجدد آن در کوتاه مدت میسر ...

  |

  نظرات کاربران