در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آغاز پیش فروش تابستانی بلیت قطارهای مسافری از ۲۷ خردادماه

  متقاضیان سفر با قطار برای تهیه بلیت می توانند از طریق سایت اینترنتی و مراجعه به آژانس های مسافرتی دارای مجوز اقدام کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، روابط عمومی راه آهن در اطلاعیه ای اعلام کرد : پیش فروش بلیت قطارهای مسافری حد فاصل تاریخ‌های یکم تیرماه تا ۱۵ مردادماه سال جاری ، از روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه سال جاری آغاز می‌شود .

  در این اطلاعیه آمده است ؛ پیش فروش بلیت قطارهای مسافری حد فاصل تاریخ‌های یکم تیرماه تا ۱۵ مردادماه سال جاری ، از روز ۲۷ خرداد ماه آغاز می‌شود .

  همچنین متقاضیان سفر با قطار برای تهیه بلیت می توانند از طریق سایت اینترنتی و مراجعه به آژانس های مسافرتی دارای مجوز اقدام کنند .

  گفتنی است ؛ هموطنان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه صدای مسافر راه آهن به شماره تلفن ۵۱۴۹ تماس گرفته و یا به سایت اینترنتی www.rai.ir مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  استفاده از کالاهای ایرانی در حمل‌ونقل ریلی موجب صرفه‌جویی ارزی

  استفاده از کالاهای ایرانی در حمل‌ونقل ریلی موجب صرفه‌جویی ارزی

  با توسعه خوبی که اخیراً در خطوط ریلی انجام شده است ، می‌توان از بسیاری از نقاط کشور برای حمل کالا از حمل‌ونقل ریلی استفاده کرد . در این میان افزایش سرعت حمل بار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اگر راه‌آهن بتواند سرعت حمل کالا را افزایش دهد ، می‌تواند در حمایت از تولید کالای ...

  |

  توسعه راه‌آهن یکی از اولویت‌های اساسی کشور

  توسعه راه‌آهن یکی از اولویت‌های اساسی کشور

  اگر به توانمندی های داخلی متکی باشیم قطعا می توانیم به سلامت از آثار تحریم های احتمالی بیشتر آمریکا ، عبور کنیم که این مهم نیازمند اتحاد ، همدلی ، وحدت و همکاری دولت و مجلس در جهت عبور از کارشکنی های آمریکا علیه توسعه ایران است .

  |

  لزوم حاکم شدن تفکر تجاری سازی در شرکت راه‌آهن

  لزوم حاکم شدن تفکر تجاری سازی در شرکت راه‌آهن

  مشکل از آنجا شروع می شود که برخی از جوامع دارای نظام های ارزشی مبتنی بر اخلاق نیستند و به این دلیل، نظام اعتقادات و باورهای قشر کثیری از مردم آن جوامع نیز تحت تاثیر این موضوع ، به شکل غیر اخلاقی و غیر انسانی شکل گرفته و رشد می یابد و در نتیجه از آنان جامعه ای ناسالم می سازد .

  |

  نظرات کاربران