در حال بارگذاری ...
 • ضرورت بررسی و حل مشکلات حمل ریلی محمولات سوختی

  مقرر شد با بررسی و حل مشکلات مطروحه جلسات آتی به‌صورت ماهیانه به‌صورت مستمر تشکیل شود تا در خصوص افزایش عملکرد این محمولات اقدامات اساسی صورت پذیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، گراف تخصصی بازرگانی به منظور بررسی موضوعات حمل محمولات سوختی برگزار و مقرر شد با بررسی و حل مشکلات مطروحه جلسات آتی به‌صورت ماهیانه به‌صورت مستمر تشکیل شود تا در خصوص افزایش عملکرد این محمولات اقدامات اساسی صورت پذیرد .

  این جلسه روز گذشته با حضور مدیرکل سیر و حرکت ، خط و سازه‌های فنی ، مدیران کل راه‌آهن تهران ، اراک ، اصفهان ، جنوب ، هرمزگان ، جنوب شرق ، خراسان ، فارس ، شمال ، نمایندگان و مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در مناطق مربوطه ، نمایندگان ستاد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ، مدیران عامل و نمایندگان شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی دارای واگن‌های مخزن دار به میزبانی اداره کل بازرگانی و بازاریابی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد .

  بر اساس این گزارش ، در این جلسه ضمن ارائه آمار عملکرد محمولات سوختی و مشکلات و معضلات موجود نسبت به ارائه نقطه نظرات از سوی اعضای حاضر اقدام و مواردی همچون الزام تحقق کامل برنامه حمل اعلامی از سوی شرکت نفت ، مشکلات مربوط به نواقص واگن‌ها ، کمبود نیرو و تعداد شیفت شرکت نفت در برخی مناطق ، تجهیزات مورد نیاز شرکت نفت جهت انجام هرچه مطلوب‌تر عملیات تخلیه و بارگیری ، تشکیل کمیته تخصصی ، واگذاری امور یکی از مراکز تخلیه یا بارگیری به یک پیمانکار واحد ، بررسی همه‌جانبه مشکلات مناطق و انبارهای نفت ، ارائه پیشنهاد به‌منظور افزایش برنامه در برخی مناطق ، امور سیر و حرکتی ، فنی ، تعداد واگن‌های موردنیاز در هر سیکل حمل ، تطابق نوع واگن با تجهیزات تخلیه و بارگیری و... مطرح شد .

  همچنین مقرر شد با بررسی و حل مشکلات مطروحه جلسات آتی به‌صورت ماهیانه به‌صورت مستمر تشکیل شود تا در خصوص افزایش عملکرد این محمولات اقدامات اساسی صورت پذیرد .
  مطالب مرتبط

  افزایش دو برابری تعداد قطارهای حومه‌ای تهران در ۳ مقصد پرند ، پیشوا و هشتگرد

  افزایش دو برابری تعداد قطارهای حومه‌ای تهران در ۳ مقصد پرند ، پیشوا و هشتگرد

  متأسفانه بر خلاف مترو ، انتظار داشتن صندلی از قطارهای حومه‌ای نهادینه شده ، از این رو برای پاسخگویی به درخواست مسافران ساعت‌های پر رفت و آمد و ناوگان‌های شلوغ قطارهای حومه‌ای را شناسایی کردیم و از معاونت ناوگان خواستار افزایش ناوگان حومه‌ای شده‌ایم .

  |

  نظرات کاربران