در حال بارگذاری ...
 • ضرورت بررسی و حل مشکلات حمل ریلی محمولات سوختی

  مقرر شد با بررسی و حل مشکلات مطروحه جلسات آتی به‌صورت ماهیانه به‌صورت مستمر تشکیل شود تا در خصوص افزایش عملکرد این محمولات اقدامات اساسی صورت پذیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، گراف تخصصی بازرگانی به منظور بررسی موضوعات حمل محمولات سوختی برگزار و مقرر شد با بررسی و حل مشکلات مطروحه جلسات آتی به‌صورت ماهیانه به‌صورت مستمر تشکیل شود تا در خصوص افزایش عملکرد این محمولات اقدامات اساسی صورت پذیرد .

  این جلسه روز گذشته با حضور مدیرکل سیر و حرکت ، خط و سازه‌های فنی ، مدیران کل راه‌آهن تهران ، اراک ، اصفهان ، جنوب ، هرمزگان ، جنوب شرق ، خراسان ، فارس ، شمال ، نمایندگان و مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در مناطق مربوطه ، نمایندگان ستاد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ، مدیران عامل و نمایندگان شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی دارای واگن‌های مخزن دار به میزبانی اداره کل بازرگانی و بازاریابی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد .

  بر اساس این گزارش ، در این جلسه ضمن ارائه آمار عملکرد محمولات سوختی و مشکلات و معضلات موجود نسبت به ارائه نقطه نظرات از سوی اعضای حاضر اقدام و مواردی همچون الزام تحقق کامل برنامه حمل اعلامی از سوی شرکت نفت ، مشکلات مربوط به نواقص واگن‌ها ، کمبود نیرو و تعداد شیفت شرکت نفت در برخی مناطق ، تجهیزات مورد نیاز شرکت نفت جهت انجام هرچه مطلوب‌تر عملیات تخلیه و بارگیری ، تشکیل کمیته تخصصی ، واگذاری امور یکی از مراکز تخلیه یا بارگیری به یک پیمانکار واحد ، بررسی همه‌جانبه مشکلات مناطق و انبارهای نفت ، ارائه پیشنهاد به‌منظور افزایش برنامه در برخی مناطق ، امور سیر و حرکتی ، فنی ، تعداد واگن‌های موردنیاز در هر سیکل حمل ، تطابق نوع واگن با تجهیزات تخلیه و بارگیری و... مطرح شد .

  همچنین مقرر شد با بررسی و حل مشکلات مطروحه جلسات آتی به‌صورت ماهیانه به‌صورت مستمر تشکیل شود تا در خصوص افزایش عملکرد این محمولات اقدامات اساسی صورت پذیرد .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای تداوم همکاری ایران و روسیه در انجام پروژه های ریلی

  بررسی راهکارهای تداوم همکاری ایران و روسیه در انجام پروژه های ریلی

  جمهوری اسلامی ایران برای توسعه زیرساخت های مورد نیاز صنعت حمل و نقل ریلی اهمیت زیادی قائل است و این موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری است و هم اکنون یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در این بخش ، افزایش سهم جابجایی بار و مسافر در خطوط ریلی ایران است .

  |

  ابلاغ شاخص‌های کلیدی بهره‌وری در راه‌آهن

  ابلاغ شاخص‌های کلیدی بهره‌وری در راه‌آهن

  ضعف در مدیریت و برنامه‌ریزی ، عدم تمایل زیاد به کار و تلاش ، عدم آموزش صحیح ، مراتب تحقق بهره‌وری را با مشکل مواجه می‌کند در حالی که با آموزش صحیح و یادگیری مهارت، سود‌برندگی افزایش می‌یابد .

  |

  عرضه بلیت قطارهای رجا برای عید سعید فطر از روز ۲۸ اردیبهشت ماه

  عرضه بلیت قطارهای رجا برای عید سعید فطر از روز ۲۸ اردیبهشت ماه

  فروش بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به صورت همزمان از کلیه کانال های فروش این شرکت (وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹ ، اپلیکیشن‌ها ، وب سرویس‌ها ، نمایندگی‌های مجاز فروش سراسر کشور) از ساعت ۱۱ صبح همین تاریخ انجام می‌شود .

  |

  فراهم شدن ضمانت‌های مالی طرف خارجی در راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان

  فراهم شدن ضمانت‌های مالی طرف خارجی در راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان

  به دلیل برخورداری طرح راه آهن سریع السیر تهران - قم - اصفهان و قم - اراک از یک طرف خارجی که تضامین لازم برای تامین مالی این طرح را فراهم کرده و اینکه تغییر و جابه‌جایی اسناد آن زمان بر بود ، مصوبه قبلی اصلاح شد .

  |

  نظرات کاربران