در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • کنترل و هدایت بیش از ۵۴ هزار پرواز بر فراز آسمان ایران در اردیبهشت امسال

  در فروردین امسال نیز ۱۷۲۷۸ پرواز داخلی ، ۳۱۹۶۶ پرواز عبوری ، ۸۶۸۶ پرواز بین‎المللی و ۶۱۶ سایر پروازها و در مجموع ۵۸۵۵۵ پرواز بر فراز آسمان ایران کنترل و هدایت شده‎اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بنا بر گزارش اداره کنترل فضای کشور ، کنترلرهای این مجموعه در اردیبهشت امسال ۵۴۲۳۸ پرواز را کنترل و هدایت کرده‎اند .

  بر اساس این گزارش کنترلرهای اداره کنترل فضای کشور در اردیبهشت ۱۶۷۳۲ پرواز داخلی ، ۳۰۵۲۱ پرواز عبوری ، ۶۳۹۷ پرواز بین‎المللی و ۵۸۸ سایر پروازها را بر فراز آسمان ایران کنترل و هدایت کرده‎اند .

  به این ترتیب ، در ادیبهشت به طور میانگین روزانه ۵۴۰ پرواز داخلی ، ۹۸۵ پرواز عبوری ، ۲۰۶ پرواز بین‎المللی و ۱۹ سایر پروازها و در مجموع ۱۷۵۰ پرواز انجام شده است .

  بر اساس این گزارش ، در فروردین امسال نیز  ۱۷۲۷۸ پرواز داخلی ، ۳۱۹۶۶ پرواز عبوری ، ۸۶۸۶ پرواز بین‎المللی و ۶۱۶ سایر پروازها و در مجموع ۵۸۵۵۵ پرواز بر فراز آسمان ایران کنترل و هدایت شده‎اند .
  مطالب مرتبط

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  نظرات کاربران