در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری ۳۱ کیلومتر بزرگراه در خراسان رضوی طی سال جاری

  محور خواف – سلامی به طول ۲۱ کیلومتر با اعتبار ۳۸۵ میلیارد ریال با مشارکت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و محور تایباد - تربت جام به طول ۱۱ کیلومتر و اعتبار ۱۶۵ میلیارد ریال به بهرداری رسیده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی از بهره برداری ۳۱ کیلومتر بزرگراه با ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار طی سال جاری خبر داد .

  محمدرضا اخوان عبداللهیان با بیان این مطلب افزود : در حال حاضر عملیات احداث ۳۱.۱ کیلومتر راه و کنارگذر به عنوان بخشی از احداث بزرگراه مشهد - سنگ بست - فریمان – تربت جام – تایباد – دوغارون در حال اجراست .

  وی درباره پروژه های به بهره برداری رسیده گفت : پروژه قطعه چهارم محور تربت جام - فریمان به عنوان بخشی از احداث بزرگراه مشهد - سنگ بست - فریمان – تربت جام –تایباد – دوغارون تکمیل و در سال ۱۳۹۵ به طول ۱۵ کیلومتر به بهره برداری رسیده است . برای این پروژه که ۱۵ کیلومترطول دارد ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است .

  وی گفت : بهبود شاخص هایی نظیر افزایش طول بزرگراه و راه شریانی استان به ازای هر ۱۰۰۰ کیلومتر راه برون شهری، افزایش تعداد مسافر عبوری به ازای هر کیلومتر راه برون شهری ، کاهش تعداد تصادفات و متوفیات به ازای هر ۱۰۰۰ کیلومتر راه برون شهری ، افزایش سرعت حمل و نقل کالا و مسافر، تاثیر بسیار زیاد بر شاخص های اجتماعی ، اقتصادی ، توریستی و صنعتی استان و همچنین از لحاظ حمل و نقل کالاهای ترانزیتی ، حمل محصولات کشاورزی و عبور مسافران از اهداف اجرای این پروژه بوده است .

  مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در خصوص دیگر پروژه های بهره برداری شده همچنین افزود : محور خواف – سلامی به طول ۲۱ کیلومتر با اعتبار ۳۸۵ میلیارد ریال با مشارکت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و محور تایباد - تربت جام به طول ۱۱ کیلومتر و اعتبار ۱۶۵ میلیارد ریال به بهرداری رسیده است .

  وی به دیگر پروژه های در حال اجرا اشاره کرد و گفت : ۱۳ کیلومتر از کنارگذر محور تربت جام ، ۴ کیلومتر از محور تایباد - دوغارون ، ۹.۱ کیلومتر از محور سنگ بست و ۵ کیلومتر از محور تربت جام – فریمان با  ۳۹۰ میلیارد ریال اعتبار در حال اجرا می باشد .
  مطالب مرتبط

  صدور بیش از ۲۲۷ هزار بارنامه در استان زنجان از ابتدای سال جاری

  صدور بیش از ۲۲۷ هزار بارنامه در استان زنجان از ابتدای سال جاری

  ۷۸ شرکت حمل و نقل کالا در سه پایانه باری و با بیش از چهار هزار دستگاه خودروی سنگین و ۷ هزار و ۱۴۰ نفر راننده دارای کارت هوشمند فعال در بخش حمل و نقل کالای این استان مشغول فعالیت هستند و سالانه بیش از ۹۵ درصد جابجایی کالا در داخل استان زنجان توسط بخش حمل و نقل جاده ای انجام می شود .

  |

  جابه جایی بیش از ۲ میلیون تن کالا از اردبیل به سراسر کشور طی ۶ ماهه نخست امسال

  جابه جایی بیش از ۲ میلیون تن کالا از اردبیل به سراسر کشور طی ۶ ماهه نخست امسال

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اهدای ۳۳۱ عدد کلاه ایمنی ، ۲۲۹ بسته چهارتایی شبرنگ مخصوص موتور سیکلت ، ۹۱ عدد چراغ قوه ، ۱۴۱ عدد کپسول آتشنشانی و همچنین برگزاری ۱۷ جلسه همایش آموزشی را از اقدامات مهم این اداره کل برای کاربران آسیب پذیر جاده ای در ۶ماهه امسال عنوان کرد .

  |

  رسیدگی به ۷۴ فقره پرونده تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در استان لرستان

  رسیدگی به ۷۴ فقره پرونده تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در استان لرستان

  ۷۴ فقره پرونده تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ استان تشکیل شده که نسبت به مدت مشابه با ۱۸۵ درصد افزایش همراه شده است و نشان‌دهنده عزم جدی در برخورد با تخلفات است .

  |

  نظرات کاربران