در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری ۳۱ کیلومتر بزرگراه در خراسان رضوی طی سال جاری

  محور خواف – سلامی به طول ۲۱ کیلومتر با اعتبار ۳۸۵ میلیارد ریال با مشارکت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و محور تایباد - تربت جام به طول ۱۱ کیلومتر و اعتبار ۱۶۵ میلیارد ریال به بهرداری رسیده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی از بهره برداری ۳۱ کیلومتر بزرگراه با ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار طی سال جاری خبر داد .

  محمدرضا اخوان عبداللهیان با بیان این مطلب افزود : در حال حاضر عملیات احداث ۳۱.۱ کیلومتر راه و کنارگذر به عنوان بخشی از احداث بزرگراه مشهد - سنگ بست - فریمان – تربت جام – تایباد – دوغارون در حال اجراست .

  وی درباره پروژه های به بهره برداری رسیده گفت : پروژه قطعه چهارم محور تربت جام - فریمان به عنوان بخشی از احداث بزرگراه مشهد - سنگ بست - فریمان – تربت جام –تایباد – دوغارون تکمیل و در سال ۱۳۹۵ به طول ۱۵ کیلومتر به بهره برداری رسیده است . برای این پروژه که ۱۵ کیلومترطول دارد ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است .

  وی گفت : بهبود شاخص هایی نظیر افزایش طول بزرگراه و راه شریانی استان به ازای هر ۱۰۰۰ کیلومتر راه برون شهری، افزایش تعداد مسافر عبوری به ازای هر کیلومتر راه برون شهری ، کاهش تعداد تصادفات و متوفیات به ازای هر ۱۰۰۰ کیلومتر راه برون شهری ، افزایش سرعت حمل و نقل کالا و مسافر، تاثیر بسیار زیاد بر شاخص های اجتماعی ، اقتصادی ، توریستی و صنعتی استان و همچنین از لحاظ حمل و نقل کالاهای ترانزیتی ، حمل محصولات کشاورزی و عبور مسافران از اهداف اجرای این پروژه بوده است .

  مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در خصوص دیگر پروژه های بهره برداری شده همچنین افزود : محور خواف – سلامی به طول ۲۱ کیلومتر با اعتبار ۳۸۵ میلیارد ریال با مشارکت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و محور تایباد - تربت جام به طول ۱۱ کیلومتر و اعتبار ۱۶۵ میلیارد ریال به بهرداری رسیده است .

  وی به دیگر پروژه های در حال اجرا اشاره کرد و گفت : ۱۳ کیلومتر از کنارگذر محور تربت جام ، ۴ کیلومتر از محور تایباد - دوغارون ، ۹.۱ کیلومتر از محور سنگ بست و ۵ کیلومتر از محور تربت جام – فریمان با  ۳۹۰ میلیارد ریال اعتبار در حال اجرا می باشد .
  مطالب مرتبط

  روابط‌عمومی زبان گویای کاربران حرفه‌ای هر سازمان

  روابط‌عمومی زبان گویای کاربران حرفه‌ای هر سازمان

  روابط‌عمومی نقشه راه مدیر یک سازمان و دستگاه اجرایی است و به‌کارگیری ابزار و تکنولوژی‌های دنیای امروز از جمله تجهیزات سخت‌افزاری و بیان مشکلات از طریق تصاویر و فیلم‌های مستند نقش قابل توجهی در این وظیفه ایفا می‌نماید .

  |

  در نظر گرفتن بهترین مشوق‌ها برای حضور سرمایه گذاران در پس‌کرانه بنادر

  در نظر گرفتن بهترین مشوق‌ها برای حضور سرمایه گذاران در پس‌کرانه بنادر

  از حضور صاحبان صنایع جهت حضور در این نواحی استقبال می کنیم و آمادگی داریم زیرساخت های لازم برای فعالیت آنها ایجاد کنیم و درصورت لزوم تسهیلات مورد نیاز از جمله تسهیلات زیربنایی را در اراضی تحت مالکیت سازمان بنادر و دریانوردی تامین کنیم .

  |

  توجه بیشتر به عملکرد پایانه‌های مرزی در دستور کار سازمان راهداری

  توجه بیشتر به عملکرد پایانه‌های مرزی در دستور کار سازمان راهداری

  بیش از ۴۷۰ هزار راننده در بخش حمل و نقل کالا و ۵۰۰ کانون تشکل‌های صنفی در سطح کشور فعالیت دارند و سازمان به صورت مستمر مطالبات و درخواستهای صنفی و رفاهی رانندگان را پیگیری کرده و تاکنون نیز با همکاری سازنده دولت محترم بخش اعظم مشکلات رانندگان حل شده است .

  |

  نظرات کاربران