در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری ۳۱ کیلومتر بزرگراه در خراسان رضوی طی سال جاری

  محور خواف – سلامی به طول ۲۱ کیلومتر با اعتبار ۳۸۵ میلیارد ریال با مشارکت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و محور تایباد - تربت جام به طول ۱۱ کیلومتر و اعتبار ۱۶۵ میلیارد ریال به بهرداری رسیده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی از بهره برداری ۳۱ کیلومتر بزرگراه با ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار طی سال جاری خبر داد .

  محمدرضا اخوان عبداللهیان با بیان این مطلب افزود : در حال حاضر عملیات احداث ۳۱.۱ کیلومتر راه و کنارگذر به عنوان بخشی از احداث بزرگراه مشهد - سنگ بست - فریمان – تربت جام – تایباد – دوغارون در حال اجراست .

  وی درباره پروژه های به بهره برداری رسیده گفت : پروژه قطعه چهارم محور تربت جام - فریمان به عنوان بخشی از احداث بزرگراه مشهد - سنگ بست - فریمان – تربت جام –تایباد – دوغارون تکمیل و در سال ۱۳۹۵ به طول ۱۵ کیلومتر به بهره برداری رسیده است . برای این پروژه که ۱۵ کیلومترطول دارد ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است .

  وی گفت : بهبود شاخص هایی نظیر افزایش طول بزرگراه و راه شریانی استان به ازای هر ۱۰۰۰ کیلومتر راه برون شهری، افزایش تعداد مسافر عبوری به ازای هر کیلومتر راه برون شهری ، کاهش تعداد تصادفات و متوفیات به ازای هر ۱۰۰۰ کیلومتر راه برون شهری ، افزایش سرعت حمل و نقل کالا و مسافر، تاثیر بسیار زیاد بر شاخص های اجتماعی ، اقتصادی ، توریستی و صنعتی استان و همچنین از لحاظ حمل و نقل کالاهای ترانزیتی ، حمل محصولات کشاورزی و عبور مسافران از اهداف اجرای این پروژه بوده است .

  مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در خصوص دیگر پروژه های بهره برداری شده همچنین افزود : محور خواف – سلامی به طول ۲۱ کیلومتر با اعتبار ۳۸۵ میلیارد ریال با مشارکت وزارت صنعت ، معدن و تجارت و محور تایباد - تربت جام به طول ۱۱ کیلومتر و اعتبار ۱۶۵ میلیارد ریال به بهرداری رسیده است .

  وی به دیگر پروژه های در حال اجرا اشاره کرد و گفت : ۱۳ کیلومتر از کنارگذر محور تربت جام ، ۴ کیلومتر از محور تایباد - دوغارون ، ۹.۱ کیلومتر از محور سنگ بست و ۵ کیلومتر از محور تربت جام – فریمان با  ۳۹۰ میلیارد ریال اعتبار در حال اجرا می باشد .
  مطالب مرتبط

  استان اردبیل از استان‌های پیشرو و برتر کشور در برخورداری از سیستم روشنایی جاده ای

  استان اردبیل از استان‌های پیشرو و برتر کشور در برخورداری از سیستم روشنایی جاده ای

  سالانه بیش از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن کالا در حدود ۲ میلیون نفر مسافر در استان جابجا می شوند . با تلاش و حمایت مسئولان از نیمه مرداد ماه تا به امروز بیمه تکمیلی ، عمر و حوادث رانندگان تامین و در خواست برخی از آنها مبنی بر کاهش هزینه های بیمه ای نیز حل وفصل شد که خوشبختانه امروز ...

  |

  راه اندازی سامانه تشخیص هویت رانندگان با اثر انگشت در پایانه بار بندر امام خمینی (ره)

  راه اندازی سامانه تشخیص هویت رانندگان با اثر انگشت در پایانه بار بندر امام خمینی (ره)

  با توجه به اسکن اثر انگشت راننده در زمان صدور بارنامه ، شرکت حمل ونقل از احراز هویت و حضور شخص راننده اطمینان حاصل کرده و عملاً امکان سوء استفاده از مدارک رانندگان جهت دریافت بارنامه برطرف شده است که این امر به نوبه خود تاثیر بسزایی در پیشگیری از سرقت بار خواهد داشت .

  |

  نهایی کردن فرمول نرخ محاسبه کرایه بر مبنای تن-کیلومتر در استان اصفهان

  نهایی کردن فرمول نرخ محاسبه کرایه بر مبنای تن-کیلومتر در استان اصفهان

  در سال ۹۶ حدود ۴۸ میلیون تن کالا حمل و در ۸ ماهه سال ۹۷ حدود ۳۲ میلیون کالا توسط ناوگان باری جابه‌جا شده است ، در سال ۹۶ حدود ۱۴میلیون نفر مسافر توسط ناوگان عمومی جابه جا شده است و این رقم در ۸ ماهه سال ۹۷ حدود ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر است که این آمار نشان می‌دهد اصفهان استانی ...

  |

  نظرات کاربران