در حال بارگذاری ...
 • رونق فضای کسب و کار با توسعه خدمات شرکت‌های مسافربری

  امکان تأسیس شرکت‌های مسافربری درب تا درب سواری کرایه که فعالیت آنان خدمات مناسبی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد ، از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان با تأکید بر اینکه سنتی‌نگری نباید گریبانگیر حمل‌ونقل مسافربری شود ، گفت : خدمات حمل‌ونقل مسافربری باید به روز باشد .

  مصطفی پناهنده در پنجمین نشست کارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافری استان تسهیل در ارائه خدمات حمل‌ونقل مسافربری را امری ضروری برشمرد و افزود : توسعه خدمات شرکت‌های مسافربری باید در قالب ارتقای سطح خدمات ، افزایش رقابت‌پذیری و رونق فضای کسب و کار باشد . توسعه خدمات باید به گونه‌ای باشد که شرکت‌ها بتوانند خدمات مناسب و مطلوبی را به مردم ارائه دهند .

  این مسئول با ابراز امیدواری از وضعیت ناوگان اتوبوسی استان بیان کرد : خوشبختانه وضعیت ناوگان اتوبوسی استان در شرایط مطلوب و مناسبی است .

  پناهنده ، نصب سامانه سپهتن را از جمله مزایا برای رانندگان ناوگان مسافربری اتوبوسی عنوان کرد و گفت: صد در صد ناوگان اتوبوسی استان مجهز به سامانه سپهتن شده است .

  معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان در ادامه بر به روز شدن و رقابت سالم شرکت‌های مسافربری تأکید کرد و یادآور شد : امکان تأسیس شرکت‌های مسافربری درب تا درب سواری کرایه که فعالیت آنان خدمات مناسبی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد ، از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد .
  مطالب مرتبط

  هماهنگی مسئولان حوزه راهداری در اجرای طرح راهداری زمستانی سال‌ جاری

  هماهنگی مسئولان حوزه راهداری در اجرای طرح راهداری زمستانی سال‌ جاری

  نجات جان انسانها اهمیت فراوانی دارد . حتی نجات جان یک انسان نیز برای قشر راهداری مهم است و تلاش می‌کند همواره راه را برای عبور کاربران و مسافران هموار کرده و نویدبخش آرامش در جاده‌ها باشد که این امر در فصول سرد سال از ضرورت و اهمیت بیشتری برخوردار است .

  |

  جزئیات نحوه محاسبه کرایه حمل‌ونقل جاده‌ای داخلی بار بر اساس تن-کیلومتر

  جزئیات نحوه محاسبه کرایه حمل‌ونقل جاده‌ای داخلی بار بر اساس تن-کیلومتر

  کل ناوگان جاده‌ای حمل بار در ۷ دسته تقسیم بندی شد که به معنی استخراج ۷ تن کیلومتر جداگانه است . به طور مثال میانگین مصرف سوخت یک «کشنده جفت» در یک کیلومتر ۴۵ لیتر در نظر گرفته شده است و ظرفیت ناوگان بر مبنای فراوانی ظرفیت احصاء شده است .

  |

  نظرات کاربران