در حال بارگذاری ...
 • رونق فضای کسب و کار با توسعه خدمات شرکت‌های مسافربری

  امکان تأسیس شرکت‌های مسافربری درب تا درب سواری کرایه که فعالیت آنان خدمات مناسبی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد ، از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان با تأکید بر اینکه سنتی‌نگری نباید گریبانگیر حمل‌ونقل مسافربری شود ، گفت : خدمات حمل‌ونقل مسافربری باید به روز باشد .

  مصطفی پناهنده در پنجمین نشست کارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافری استان تسهیل در ارائه خدمات حمل‌ونقل مسافربری را امری ضروری برشمرد و افزود : توسعه خدمات شرکت‌های مسافربری باید در قالب ارتقای سطح خدمات ، افزایش رقابت‌پذیری و رونق فضای کسب و کار باشد . توسعه خدمات باید به گونه‌ای باشد که شرکت‌ها بتوانند خدمات مناسب و مطلوبی را به مردم ارائه دهند .

  این مسئول با ابراز امیدواری از وضعیت ناوگان اتوبوسی استان بیان کرد : خوشبختانه وضعیت ناوگان اتوبوسی استان در شرایط مطلوب و مناسبی است .

  پناهنده ، نصب سامانه سپهتن را از جمله مزایا برای رانندگان ناوگان مسافربری اتوبوسی عنوان کرد و گفت: صد در صد ناوگان اتوبوسی استان مجهز به سامانه سپهتن شده است .

  معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان در ادامه بر به روز شدن و رقابت سالم شرکت‌های مسافربری تأکید کرد و یادآور شد : امکان تأسیس شرکت‌های مسافربری درب تا درب سواری کرایه که فعالیت آنان خدمات مناسبی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد ، از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد .
  مطالب مرتبط

  لزوم خودداری از سفرهای غیرضروری به استان‌های شمالی در روزهای آینده

  لزوم خودداری از سفرهای غیرضروری به استان‌های شمالی در روزهای آینده

  از مردم به ویژه هم‌وطنانمان در استان‌های تهران و البرز خواهشمندیم تا در هفته جاری از سفرهای غیرضروری به استان‌های شمالی خودداری کنند تا در امدادرسانی و خدمت‌رسانی به دلیل هجوم بالای مسافران به این مسیرها خللی ایجاد نشود .

  |

  اتمام فاز اول پروژه تدوین راهبردهای بومی مدیریت سرعت وسایل‌نقلیه در جاده‌های کشور

  اتمام فاز اول پروژه تدوین راهبردهای بومی مدیریت سرعت وسایل‌نقلیه در جاده‌های کشور

  تدوین دستورالعمل‌ها و توصیه‌های فنی به منظور تعیین سرعت مناسب در انواع راهها و مقاطع خاص ، بهبود فرآیند اعمال قانون در برخورد با تخلفات تجاوز از سرعت حداکثر مقرر ، اقدامات مهندسی در اجرای مدیریت سرعت در راهها و ارائه آموزش عمومی لازم با هدف جلب حمایت اجتماعی از برنامه‌ها از ...

  |

  تشریح چالش‌های پیش‌ روی حوزه نگهداری ابنیه فنی در کشور

  تشریح چالش‌های پیش‌ روی حوزه نگهداری ابنیه فنی در کشور

  برداشت بی‌رویه در پایین‌دست خسارت زیادی به پل وارد کرده و به‌ناچار ایجاد رادیه و برید تنها روش لازم به اجراست که از منظر زیست‌محیطی ایجاد برید باعث بروز مشکلاتی می‌شود و انتظار می‌رود دستگاه‌های متولی نظارت بیشتری برداشت رودخانه‌ها داشته باشند .

  |

  تاکید بر بهبود ساختار ستاد مدیریت بحران در وزارت راه و شهرسازی

  تاکید بر بهبود ساختار ستاد مدیریت بحران در وزارت راه و شهرسازی

  اولین اقدام ؛ برگزاری دوره آموزشی برای تمامی متصدیان حوزه مدیریت بحران در وزارت راه‌ و شهرسازی ، دستگاه‌های تابعه و ادارات کل استانی است . دومین اقدام ؛ تقویت سیستم ارتباطی ، تبیین جایگاه رئیس مدیریت بحران و تجهیزات در هر استان و سومین اقدام ؛ برگزاری همایش بزرگ مدیریت بحران ...

  |

  نظرات کاربران