در حال بارگذاری ...
 • اهمیت حمل‌ و نقل ترکیبی و لجستیک در سند جدید استراتژی حمل‌ و نقل

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، قائم مقام راه آهن حسین عاشوری در نشست خبری جزئیات ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی به اهمیت ایجاد مراکز لجستیکی اشاره کرد و در مورد مبحث جذب خرده بار افزود با شرکت پست رایزنی هایی داشتیم ولی نتیجه نگرفتیم و به دنبال مجموعه ای هستیم تا مشارکت داشته باشیم . همچنین نکاتی را در راستای ارتقا بهره وری در راه آهن تشریح کردند .

   

   

   

   

   

   

   
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۴ پروژه در راه آهن شرق طی هفته دولت

  افتتاح ۴ پروژه در راه آهن شرق طی هفته دولت

  علائمی کردن ایستگاه تل حمید (نصب و راه اندازی تجهیزات علائم ایستگاه تل حمید) با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و اشتغال دو نفر و راه‌اندازی لکوموتیوهای تازه وارد چینی و واحد تعمیرات با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال و اشتغال پایدار ۹ نفر در هفته دولت توسط راه آهن شرق افتتاح خواهد شد .

  |

  کاهش ۶۵ درصدی سنگ پرانی و شکستن شیشه قطارهای مسافری

  کاهش ۶۵ درصدی سنگ پرانی و شکستن شیشه قطارهای مسافری

  تکمیل و محصور کردن حریم های ریلی ، رفع نواقص دیوارگذاری های انجام شده در حریم ، برگزاری آموزش های مرتبط با حریم با حضور کارشناسان ذیربط در مدارس حاشیه خطوط ریلی جهت فرهنگ سازی از جمله عواملی است که سبب کاهش سنگ پرانی شده است .

  |

  حمل ۶۵۰ تن خاک کنسانتره طلا برای اولین بار در تاریخ راه آهن

  حمل ۶۵۰ تن خاک کنسانتره طلا برای اولین بار در تاریخ راه آهن

  بیشتر واردات و صادرات ریلی در این منطقه به کشور ترکیه است که سنگ معدن روی ، پروفیل‌های فولادی ، لوازم منزل ، انواع توتون و تنباکو و صفحات چوبی در زمره واردات ریلی و قیر ، الکل و فرآورده‌های پتروشیمی ، میلگرد ، کلینکر سیمان و کانتینرهای خالی در زمره صادرات ریلی قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران