در حال بارگذاری ...
 • پیمانکاران بازوان اجرایی دولت در آبادانی کشور

  گسترش شبکه آزادراهی کشور یکی از اهداف اصلی ما در سال جاری در نظر گرفته شده است و در این زمینه توانمند بودن جامعه پیمانکاری کشور ، دولت را بیش از گذشته در رسیدن به این مقصد کمک می‌کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی در دیدار با اعضای انجمن شرکت‌های راهسازی گفت : توانمند‌سازی بخش خصوصی به ویژه در سالی که با هدف شکوفایی بخش آزادراهی در شرکت ساخت و توسعه گره خورده است با جدیت بیشتری دنبال می‌شود .

  خیراله خادمی گفت : توانمندسازی جامعه پیمانکاران موجب پیشرفت صنعت راهسازی کشور می‌شود و این رویکرد در سال جاری با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود .

  معاون وزیر راه و شهرسازی موضوع اصلی این هم‌اندیشی را رسیدگی به سند‌های مالی پیمانکاران ذکر کرد و خاطرنشان ساخت : پیمانکاران در خصوص اسناد خزانه اسلامی و دریافت بخشی از مطالباتشان با این روش با مشکلاتی رو‌به‌‌رو شدند که در این زمینه راهکارهای مناسب ارائه شد .

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه پیمانکاران را بازوان اجرایی دولت در آبادانی کشور دانست و افزود :‌ گسترش شبکه آزادراهی کشور یکی از اهداف اصلی ما در سال جاری در نظر گرفته شده است و در این زمینه توانمند بودن جامعه پیمانکاری کشور ، دولت را بیش از گذشته در رسیدن به این مقصد کمک می‌کند .

  در ادامه این جلسه رسیدگی به مسائلی در زمینه مالیات ، اسناد مالی پیمانکاران ، روان‌سازی چرخه کارها در داخل شرکت از دیگر موضوعات مطرح شده از سوی نمایندگان انجمن‌ شرکت‌های راهسازی بود که مقرر شد با همکاری دو جانبه حل و فصل شود .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۶۰ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور تا پایان سال جاری

  افتتاح ۶۰ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور تا پایان سال جاری

  ۲۰ کیلومتر در استان کردستان ، ۴۰ کیلومتر در استان آذربایجان غربی ، ۳۰ کیلومتر در استان لرستان و ۲۰ کیلومتر در استان کرمانشاه بخش هایی از کریدور بزرگراهی غرب کشور هستند که طبق برنامه ریزی صورت گرفته به بهره برداری خواهد رسید .

  |

  ابلاغ مصوبه تغییر سرمایه‌گذار در قرارداد مشارکت ساخت راه‌آهن شلمچه - بصره

  ابلاغ مصوبه تغییر سرمایه‌گذار در قرارداد مشارکت ساخت راه‌آهن شلمچه - بصره

  تکمیل این خط ریلی در دولت‌های مختلف پیگیری و دنبال شد ، اما طبق آنچه مسئولان وزارت راه و شهرسازی اعلام می‌کنند «نبود اهتمام از سوی طرف عراقی» ، موجب توقف عملیات تکمیل این خط ریلی شده است .

  |

  عرضه دو آزادراه منطقه مرکزی کشور در بورس در آینده نزدیک

  عرضه دو آزادراه منطقه مرکزی کشور در بورس در آینده نزدیک

  ورود سرمایه بخش خصوصی به توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل و آزادراهی ، در کنار آنکه توسعه پایدار را به همراه دارد ، اطمینانِ خاطر مردم و شهروندان از سرمایه‌گذاری را به دنبال دارد و این عوامل موجب توسعه ‌شبکه آزادراهی است .

  |

  دریافت نقدی عوارض در آزادراه تهران – شمال تا تکمیل زیرساخت های کنترل عوارض الکترونیک

  دریافت نقدی عوارض در آزادراه تهران – شمال تا تکمیل زیرساخت های کنترل عوارض الکترونیک

  با توجه به اینکه میزان کسانی که در این مسیر تردد داشتند و عوارض پرداخت می کردند کمتر از ۲۰ درصد بود این طرح به طور موقت گذاشته شده تا در نهایت بحث موضوعات کنترل بابت دریافت عوارض حل و فصل شود .

  |

  نظرات کاربران