در حال بارگذاری ...
 • جزئیات مرمت و بهسازی محورهای مواصلاتی استان همدان در فروردین ماه

  در فروردین‌ماه سال جاری ۶۲۵ کیلومتر پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر ، ۷۲ کیلومتر رگلاژ راه‌های شنی و ۸۲۶ کیلومتر رگلاژ و تسطیح شانه راه‌های آسفالته انجام شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت : در فروردین‌ماه امسال ۱۰ هزار و ۸۸۵ مترمربع از راه‌های آسفالته استان لکه‌گیری شدند .

  محمد رودباری گفت : این اقدام در محورهای اصلی ، فرعی ، روستایی و راه‌های مواصلاتی استان همدان انجام شده است .

  وی تعمیر ، مرمت و نگهداری پل‌های کوچک ، احداث و تعریض پل‌ها و تعمیرات اساسی پل‌های بزرگ را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بیان کرد و گفت : زه کشی و دریواسیون ۶۲ و تنقیه و لایروبی ۲۴۷ مورد از پل‌ها نیز در این مدت انجام شده است .

  مدیرکل راهداری همدان با اشاره به اینکه شانه سازی ۱۷ کیلومتر از راه‌های آسفالته استان نیز انجام شده است ، بیان کرد : ۲ هزار و ۳۰۰ مترمکعب از سطوح آسفالته استان ترانشه‌برداری و ۳۶۰ مترمربع نیز موج تراشی شده‌اند . همچنین در فروردین‌ماه سال جاری ۶۲۵ کیلومتر پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر ، ۷۲ کیلومتر رگلاژ راه‌های شنی و ۸۲۶ کیلومتر رگلاژ و تسطیح شانه راه‌های آسفالته انجام شده است .

  احداث دوربرگردان و پارکینگ ، اصلاح تقاطع‌ها و پیچ‌ها خطرناک ، اصلاح قیرزدگی در راه‌های آسفالته ، ریزش برداری ، درزگیری راه‌های آسفالته و اصلاح شیب شیروانی از دیگر اقدامات اجرایی است که در کارنامه فروردین‌ماه سال جاری این اداره کل ثبت شده است .
  مطالب مرتبط

  تشریح عملکرد اداره کل راهداری استان اصفهان در سال ۱۳۹۶

  تشریح عملکرد اداره کل راهداری استان اصفهان در سال ۱۳۹۶

  در استان اصفهان ۱۰۵ سامانه ثبت تخلف داریم که در سطح استان فعال هستند که ۵۹ سامانه نیز پس از تأمین اعتبار در حال نصب و راه‌اندازی می‌شوند . ۱۲۰ دستگاه تردد شمار نیز در سطح جاده نصب شده و در محورهای استان اصفهان فعال است .

  |

  جزیئات توافقات بین المللی ترانزیت جاده‌ای ایران از ابتدای سال ۹۷

  جزیئات توافقات بین المللی ترانزیت جاده‌ای ایران از ابتدای سال ۹۷

  با توجه به افزایش یک‌جانبه اخذ عوارض از ناوگان ترانزیتی ایرانی در خاک ترکمنستان از ۱ به ۱.۵ دلار ، سفیر ترکمنستان با درخواست معاون وزیر راه و شهرسازی و حضور در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دیدار و در خصوص رفع موانع ترانزیتی و توسعه روابط حمل‌ونقل جاده‌ای بین دو کشور ...

  |

  جزئیات بازدید معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های حمل‌ونقلی استان البرز

  جزئیات بازدید معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های حمل‌ونقلی استان البرز

  وی به طرح‌های ترافیکی استان ، از جمله ادامه قطار برقی کرج به هشتگرد ، کمربند جنوبی تهران و کمربندی شمالی کرج اشاره کرد و درخواست‌های استان از ستاد وزارت راه و شهرسازی را حول محورهای درجه یک شمردن استان البرز با توجه به تردد سالانه این استان ، اختصاص بودجه برای طرح‌های ...

  |

  نظرات کاربران