در حال بارگذاری ...
 • شرکت راه آهن دستگاه اجرایی طرح احداث راه آهن قزوین – رشت – انزلی – آستارا

  دستگاه اجرایی طرح احداث راه آهن قزوین – رشت – انزلی – آستارا به شماره طبقه‌بندی (۱۳۰۳۰۱۵۰۲۶) ، از شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور (۲۸۲۳۰۰) به شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران (۲۸۰۵۰۰) تغییر می‌یابد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، هیات دولت دستگاه اجرایی طرح «احداث راه آهن قزوین – رشت – انزلی – آستارا» را از شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران تغییر داد .

  هیئت وزیران در جلسه ۱۶/۲/۱۳۹۷ به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی و تایید سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد ماده (۸۲) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت – مصوب ۱۳۸۰ – تصویب کرد :

  دستگاه اجرایی طرح "احداث راه آهن قزوین – رشت – انزلی – آستارا" به شماره طبقه‌بندی (۱۳۰۳۰۱۵۰۲۶) ، از شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور (۲۸۲۳۰۰) به شرکت سهامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران (۲۸۰۵۰۰) تغییر می‌یابد .
  مطالب مرتبط

  افزایش ظرفیت حمل بار راه آهن زاهدان - میرجاوه در دستور کار شرکت راه آهن

  افزایش ظرفیت حمل بار راه آهن زاهدان - میرجاوه در دستور کار شرکت راه آهن

  یکی از مسیرهای مهم و استراتژیک راه آهن ، مسیر زاهدان - میرجاوه تا کویته پاکستان است که از جهت زیرساخت و زیربنا نیاز به افزایش ظرفیت داریم که این کار را آغاز کرده و امیدواریم اثرات آن به زودی در اقتصاد کشور نمایان شود .

  |

  رشد ۹۳ درصدی تعمیرات اساسی واگن های باری در اراک تا پایان آبان ماه

  رشد ۹۳ درصدی تعمیرات اساسی واگن های باری در اراک تا پایان آبان ماه

  در تعمیرات خودکار ترمز با ۱۳۱۰ مورد و سوپاپ سه قلو با ۱۵۸۳ مورد نسبت به ۸ ماه سال گذشته به ترتیب رشد ۴۴ و ۶۸ درصدی تحقق یافته است که تعدادی از ادوات ترمز های سرویس شده در ناحیه اراک به نواحی دیگر نیز ارسال می شود .

  |

  نظرات کاربران