در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل چابهار

  با حضور استاندار سیستان و بلوچستان ، فرمانداران شهرستان‌های ساحلی چابهار و کنارک و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان ، هشتمین جلسه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان و دبیرخانه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان برگزار شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، هشتمین جلسه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل چابهار با ریاست استاندار سیستان و بلوچستان در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد .

  بهروز آقایی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در خصوص کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان سیستان و بلوچستان افزود : چندمنظوره کردن بنادر شهید رضایی (کلات) و کنارک در جهت توسعه فعالیت‌های تجاری در کنار امور صیادی در آن بنادر و نیز لایروبی بنادر صیادی توسط اداره کل شیلات از موضوعاتی است که باید پیگیری شود .

  وی خواستار هماهنگی بیش از پیش ارگان‌های اجرایی استان با کمیته یاد شده و به خصوص واگذاری‌های اراضی ساحلی مطابق با طرح ملی و استراتژیک مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی (ICZM) شد .

  سید دانیال محبی استاندار و رئیس کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان هم پس از جمع‌بندی مصوبات کمیته ، خواستار هماهنگی در خصوص گسترش روش‌های نوین و مطالعاتی در حوزه سواحل شد و بر اهتمام در جهت پیشبرد سرمایه‌گذاری در سواحل استان بر اساس مطالعات صورت گرفته تأکید کرد .

  شایان ذکر است ، با حضور استاندار سیستان و بلوچستان ، فرمانداران شهرستان‌های ساحلی چابهار و کنارک و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان ، هشتمین جلسه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان و دبیرخانه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری میزگرد تخصصی بررسی توسعه حمل و نقل ترکیبی

  برگزاری میزگرد تخصصی بررسی توسعه حمل و نقل ترکیبی

  ایران دارای ۵۰ میلیون تن بار ریل‌پسند است که در صورت اضافه شدن این مقدار بار به ظرفیت حمل ریلی در مجموع راه‌آهن ۱۰۰ میلیون تن بار جابه‌جا می‌کند و سهم ریلی در مجموع حمل بار در کشور به ۲۵ درصد می‌رسد .

  |

  حضور موثر بخش کنترل و بازرسی بندر چابهار در اجلاس تفاهم‌نامه اقیانوس هند

  حضور موثر بخش کنترل و بازرسی بندر چابهار در اجلاس تفاهم‌نامه اقیانوس هند

  اجلاس تفاهم‌نامه اقیانوس هند با حضور نمایندگانی از کشورهای استرالیا ، بنگلادش ، فرانسه ، هند ، ایران ، کنیا ، جزایر موریس ، مالدیو ، قطر ، آفریقای جنوبی و ناظرانی از تفاهم‌نامه دریایی سیاه و گارد ساحلی ایالات متحده به مدت ۷ روز از ۱۴ مرداد لغایت ۲۰ مرداد ماه در شهر فرمانتل ...

  |

  نظرات کاربران