در حال بارگذاری ...
 • آمادگی راه آهن ایتالیا برای همکاری های بیشتر با ایران

  دست‌اندرکاران حوزه حمل‌ونقل ریلی باید خود را مشتری بدانند و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ، خود را آماده کنند . همچنین با توجه به اهمیت مبحث موبیلیتی در دنیای امروز و نقش نرم‌افزارهای موبایلی در تردد‌های روزانه مردم ، باید خود را به‌روز نگاه داشت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا گفت: به عنوان نماینده راه‌آهن ایتالیا ، تعهد راه‌آهن کشورم را برای همکاری‌های بیشتر اعلام می‌کنم و معتقدم برگزاری دوره‌های آموزشی بین المللی ریلی در ایران موجب تداوم پروژه‌های بعدی خواهد بود .

  مراسم اختتامیه دوره‌های آموزشی بین المللی ریلی با حضور سعید محمدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن ، محسن پورسید‌آقایی معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهردار تهران ، نوراله بیرانوند معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل‌ونقل شرکت راه‌آهن ، نینو چینگولانی معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا و جمعی از اساتید و دانشجویان حمل‌ونقل ریلی در سالن‌همایش‌های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد .

  نینو چینگولانی معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا در این مراسم ضمن تشکر از دانشگاه علم و صنعت و شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، پایان برگزاری دوره آموزشی بین‌المللی ریلی را آغاز پروژه‌های آموزشی بیشتر عنوان کرد و گفت : طبق اظهار نظر اساتید این پروژه آموزشی یک موفقیت تلقی می‌شود و منتج به دستاوردهای خوبی در حوزه انتقال دانش و فناوری شده است .

  چینگولانی با بیان اینکه «آموزش یکی از دارایی‌های هر شرکت محسوب می‌شود» گفت : بدون آموزش رشد امکان پذیر نیست .

  معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا با اشاره به شرکت کردن ۶۰۰ نفر در دوره بین‌المللی آموزشی ریلی بیان داشت : در این دوره نه‌تنها اطلاعات فناوری ریلی تبادل شد،‌بلکه تبادل فرهنگی بین دو کشور به وقوع پیوست . یکی از شاخص‌های موفقیت یک شرکت سطح دانش کارکنان آن است .

  چینگولانی یادآور شد : دست‌اندرکاران حوزه حمل‌ونقل ریلی باید خود را مشتری بدانند و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ، خود را آماده کنند . همچنین با توجه به اهمیت مبحث موبیلیتی در دنیای امروز و نقش نرم‌افزارهای موبایلی در تردد‌های روزانه مردم ، باید خود را به‌روز نگاه داشت .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران