در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آمادگی راه آهن ایتالیا برای همکاری های بیشتر با ایران

  دست‌اندرکاران حوزه حمل‌ونقل ریلی باید خود را مشتری بدانند و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ، خود را آماده کنند . همچنین با توجه به اهمیت مبحث موبیلیتی در دنیای امروز و نقش نرم‌افزارهای موبایلی در تردد‌های روزانه مردم ، باید خود را به‌روز نگاه داشت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا گفت: به عنوان نماینده راه‌آهن ایتالیا ، تعهد راه‌آهن کشورم را برای همکاری‌های بیشتر اعلام می‌کنم و معتقدم برگزاری دوره‌های آموزشی بین المللی ریلی در ایران موجب تداوم پروژه‌های بعدی خواهد بود .

  مراسم اختتامیه دوره‌های آموزشی بین المللی ریلی با حضور سعید محمدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن ، محسن پورسید‌آقایی معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهردار تهران ، نوراله بیرانوند معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل‌ونقل شرکت راه‌آهن ، نینو چینگولانی معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا و جمعی از اساتید و دانشجویان حمل‌ونقل ریلی در سالن‌همایش‌های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد .

  نینو چینگولانی معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا در این مراسم ضمن تشکر از دانشگاه علم و صنعت و شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، پایان برگزاری دوره آموزشی بین‌المللی ریلی را آغاز پروژه‌های آموزشی بیشتر عنوان کرد و گفت : طبق اظهار نظر اساتید این پروژه آموزشی یک موفقیت تلقی می‌شود و منتج به دستاوردهای خوبی در حوزه انتقال دانش و فناوری شده است .

  چینگولانی با بیان اینکه «آموزش یکی از دارایی‌های هر شرکت محسوب می‌شود» گفت : بدون آموزش رشد امکان پذیر نیست .

  معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا با اشاره به شرکت کردن ۶۰۰ نفر در دوره بین‌المللی آموزشی ریلی بیان داشت : در این دوره نه‌تنها اطلاعات فناوری ریلی تبادل شد،‌بلکه تبادل فرهنگی بین دو کشور به وقوع پیوست . یکی از شاخص‌های موفقیت یک شرکت سطح دانش کارکنان آن است .

  چینگولانی یادآور شد : دست‌اندرکاران حوزه حمل‌ونقل ریلی باید خود را مشتری بدانند و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ، خود را آماده کنند . همچنین با توجه به اهمیت مبحث موبیلیتی در دنیای امروز و نقش نرم‌افزارهای موبایلی در تردد‌های روزانه مردم ، باید خود را به‌روز نگاه داشت .
  مطالب مرتبط

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  شکل‌گیری دوره جدید شورای فنی در شرکت ساخت و توسعه

  به منظور تعامل با بخش خصوصی و انعکاس مشکلات و مسایل مرتبط فی مابین ، رییس انجمن شرکت‌های راهسازی ایران ، دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی و نماینده جامعه مهندسان مشاور نیز عضو شورای فنی شرکت بوده و در جلسات حضور خواهند داشت .

  |

  ایجاد درآمدهای پایدار با حضور بخش خصوصی در راه‌آهن

  ایجاد درآمدهای پایدار با حضور بخش خصوصی در راه‌آهن

  برای سرمایه‌گذاری ، بهره‌گیری از روش‌های خلاقانه و متنوع سازی تأمین منابع ، بسترسازی و تسهیل جذب سرمایه در راه‌آهن از بازارهای مختلف و همچنین جذب سرمایه به سمت زیرساخت‌ها موردتوجه دفتر سرمایه‌گذاری راه‌آهن است .

  |

  بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین - رشت به شرکت ساخت و توسعه

  بازگشت پروژه راه‌آهن قزوین - رشت به شرکت ساخت و توسعه

  طبق پیش‌بینی‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل و هماهنگی‌های صورت گرفته با شرکت راه‌آهن ، طی سه الی شش ماه آینده ساخت راه‌آهن قزوین - رشت به اتمام می‌رسد و سپس برای بهره‌برداری به شرکت راه‌آهن منتقل می‌شود .

  |

  تشریح اهداف برگزاری نشست برنامه ریزی توسعه فردی مدیران راه‌آهن

  تشریح اهداف برگزاری نشست برنامه ریزی توسعه فردی مدیران راه‌آهن

  این طرح از سال ۹۴ در شرکت راه‌آهن با شرکت مدیران کل و معاونین مدیرعامل شروع شد که در آن زمان ویژگی های و شایستگی های شغل مدیریتی شناسایی و به دنبال آن ویژگی های شخصیتی و مهارتی کلیه مدیران مورد ارزیابی قرار گرفت . به دنبال روشن شدن نتایج ارزیابی ، قرار شد تا در زمینه توسعه ...

  |

  نظرات کاربران