در حال بارگذاری ...
 • آمادگی راه آهن ایتالیا برای همکاری های بیشتر با ایران

  دست‌اندرکاران حوزه حمل‌ونقل ریلی باید خود را مشتری بدانند و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ، خود را آماده کنند . همچنین با توجه به اهمیت مبحث موبیلیتی در دنیای امروز و نقش نرم‌افزارهای موبایلی در تردد‌های روزانه مردم ، باید خود را به‌روز نگاه داشت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا گفت: به عنوان نماینده راه‌آهن ایتالیا ، تعهد راه‌آهن کشورم را برای همکاری‌های بیشتر اعلام می‌کنم و معتقدم برگزاری دوره‌های آموزشی بین المللی ریلی در ایران موجب تداوم پروژه‌های بعدی خواهد بود .

  مراسم اختتامیه دوره‌های آموزشی بین المللی ریلی با حضور سعید محمدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن ، محسن پورسید‌آقایی معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهردار تهران ، نوراله بیرانوند معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل‌ونقل شرکت راه‌آهن ، نینو چینگولانی معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا و جمعی از اساتید و دانشجویان حمل‌ونقل ریلی در سالن‌همایش‌های دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد .

  نینو چینگولانی معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا در این مراسم ضمن تشکر از دانشگاه علم و صنعت و شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، پایان برگزاری دوره آموزشی بین‌المللی ریلی را آغاز پروژه‌های آموزشی بیشتر عنوان کرد و گفت : طبق اظهار نظر اساتید این پروژه آموزشی یک موفقیت تلقی می‌شود و منتج به دستاوردهای خوبی در حوزه انتقال دانش و فناوری شده است .

  چینگولانی با بیان اینکه «آموزش یکی از دارایی‌های هر شرکت محسوب می‌شود» گفت : بدون آموزش رشد امکان پذیر نیست .

  معاون پروژه‌های بین‌المللی راه‌آهن ایتالیا با اشاره به شرکت کردن ۶۰۰ نفر در دوره بین‌المللی آموزشی ریلی بیان داشت : در این دوره نه‌تنها اطلاعات فناوری ریلی تبادل شد،‌بلکه تبادل فرهنگی بین دو کشور به وقوع پیوست . یکی از شاخص‌های موفقیت یک شرکت سطح دانش کارکنان آن است .

  چینگولانی یادآور شد : دست‌اندرکاران حوزه حمل‌ونقل ریلی باید خود را مشتری بدانند و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ، خود را آماده کنند . همچنین با توجه به اهمیت مبحث موبیلیتی در دنیای امروز و نقش نرم‌افزارهای موبایلی در تردد‌های روزانه مردم ، باید خود را به‌روز نگاه داشت .




  مطالب مرتبط

  کاهش قیمت خودرو و تعرفه واردات از راهکارهای جلوگیری از خودرو محوری

  کاهش قیمت خودرو و تعرفه واردات از راهکارهای جلوگیری از خودرو محوری

  یکی از علل بالا بودن قیمت کالا در ایران ، گران بودن قیمت ناوگان جاده‌ای باری است و این مساله باعث می‌شود که راننده نتواند با نرخ کرایه‌های حمل فعلی اقساط خرید کامیون را در کوتاه مدت تسویه کند ، ضمن اینکه وضعیت معیشتی مناسبی نیز ندارند .

  |

  پرداخت زیان‌ بخش حمل و نقل ریلی مسافر با کمک دولت

  پرداخت زیان‌ بخش حمل و نقل ریلی مسافر با کمک دولت

  بخشی از هدف‌گذاری با ایجاد خطوط آنتنی به چشمه‌های بار و بخشی دیگر مربوط به سیاست‌های توسعه حمل بار است که شرکت راه‌آهن در آن تصمیم‌گیری‌ها دخل و تصرف چندانی ندارد . در حال پیگیری هستیم تا حداقل حمل بار دولتی در مسیر‌هایی که راه‌آهن وجود دارد از طریق‌ حمل‌ونقل ریلی تکلیفی ...

  |

  انتصاب مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی

  انتصاب مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی

  محمد قائم تاجگردون دارای دکترای مهندسی کامپیوتر با گرایش فناوری اطلاعات از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم افزار از دانشگاه علم و صنعت است . وی بیش از این عضو هیأت علمی حوزه ستادی و قائم مقام معاونت برنامه ریزی و اجرایی مرکز جذب اعضاء هیأت علمی ...

  |

  نظرات کاربران