در حال بارگذاری ...
 • افتتاح محور قلعه رئیسی تا پایان شهریور ماه

  خاک‌برداری آن انجام شده است و طی روزهای آینده زیرسازی آن شروع می‌شود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت : محور قلعه رئیسی تا پایان شهریورماه زیر بار ترافیک می‌رود .

  محمدعلی علیمردانی گفت : پروژه محور قلعه رئیسی به جدیت در حال عملیات اجرایی است . فاز اول این پروژه به طول سه کیلومتر در اردیبهشت سال ۹۶ به بهره‌برداری رسید و زیر بار ترافیک رفته است و نیز فاز دوم به طول دو و نیم کیلومتر که عملیات اجرایی آن در شهریورماه ۹۵ آغاز شده است .

  وی با بیان اینکه در حال حاضر پیمانکار با جدیت در حال انجام عملیات اجرایی این فاز است گفت : خاک‌برداری آن انجام شده است و طی روزهای آینده زیرسازی آن شروع می‌شود .

  این مسئول عنوان کرد : در سنوات قبل اعتبار این پروژه از توازن بوده که هیچ‌گونه تخصیصی صورت نپذیرفت ولی با عنایت به تخصیص اعتبارات که در نیمه دوم اسفندماه ۹۶ به این اداره ابلاغ شد و نیز با این روند کار امید است با تخصیص اعتبار مورد نیاز تا آخر شهریور کل پروژه به بهره‌برداری برسد .
  مطالب مرتبط

  تشریح پروژه های راهسازی هدف‌گذاری شده استان کردستان در سال ۹۷

  تشریح پروژه های راهسازی هدف‌گذاری شده استان کردستان در سال ۹۷

  بهبود وضعیت راه‌های روستایی و ارتقای شاخص برخورداری از راه روستایی مناسب در رسیدن به میانگین کشوری از جمله اهداف موردنظر بوده که امسال نیز هدف‌گذاری‌های مناسب بدین منظور انجام شده و تلاشمان این خواهد بود که این مهم یعنی بهره‌مندی روستائیان عزیز از راه مناسب آسفالته و ایمن ...

  |

  برگزاری پنجمین نشست کمیته تخصصی تدوین فرهنگ اصطلاحات تخصصی راه و ترافیک پیارک

  برگزاری پنجمین نشست کمیته تخصصی تدوین فرهنگ اصطلاحات تخصصی راه و ترافیک پیارک

  ایران یکی از اعضای کمیته تخصصی تدوین فرهنگ اصطلاحات تخصصی راه و ترافیک مجمع جهانی پیارک است و هم اکنون فرهنگ و اصطلاحات راه و حمل و نقل به طور کامل به زبان فارسی ترجمه شده است و پس از تأیید دبیرخانه بین‌المللی پیارک در سایت آن مجمع قرار می‌گیرد .

  |

  نظرات کاربران