در حال بارگذاری ...
 • امضای تفاهمنامه توسعه فناوری میان معاونت علمی و فناوری و شرکت فرودگاه‌ها

  تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ایجاد درگاه واحد برای پژوهش گران و صنعت گران به منظور تامین نیازمندی‌های فناوری کشور با اتکا به توان داخلی منعقد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ، ۲۲ پروژه مخابراتی و اطلاعات هوانوردی با ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان در محل این شرکت افتتاح شد .

  صبح امروز ، شنبه ۸ ام اردیبهشت ، با حضور سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رحمت الله مه‌آبادی ، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از ۲۲ پروژه مخابراتی و فناوری اطلاعات هوانوردی با ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد .

  در این مراسم همچنین تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ایجاد درگاه واحد برای پژوهش گران و صنعت گران به منظور تامین نیازمندی‌های فناوری کشور با اتکا به توان داخلی منعقد شد .

  گفتنی است در این مراسم ، منوچهر منطقی ، رییس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع ، فرزانه شرفبافی ، مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و حسن مهری ، فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور نیز حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  پایان عملیات رفت زائران حج تمتع سال ۹۷ با انجام ۳۱۵ پرواز

  پایان عملیات رفت زائران حج تمتع سال ۹۷ با انجام ۳۱۵ پرواز

  خوشبختانه در هیچ فرودگاهی از نظر امکانات مربوط به فرودگاه با مشکلات فنی ، عملیاتی و تسهیلاتی روبرو نشدیم و همه بخش‎ها کارهای‎شان را به خوبی انجام دادند . میزان تاخیرات هم بسیار کمتر از سال قبل بود . تنها در دو سه فرودگاه به دلیل بروز نقص فنی در هواپیماها تأخیرات زیادی به وجود ...

  |

  تشریح مرحله اول بازرسی‌های دوره‌ای هواپیمای ایرباس

  تشریح مرحله اول بازرسی‌های دوره‌ای هواپیمای ایرباس

  چک A بر اساس یک پکیج خاص به نام MPD که کارخانه سازنده صادر کرده است ، و توسط دو دسته بازرسی و تعمیر و نگهداری انجام می‌شود . گروه‌های مختلف شامل مکانیک ، آویونیک ، و شستشوی داخلی در هر دو دسته فعالیت می‌کنند .

  |

  نظرات کاربران