در حال بارگذاری ...
 • رشد ۳ درصدی پرواز در فرودگاه شاهرود طی سال ۹۶

  مراجعه به آمار تجمعی پروازها در سال ۱۳۹۶ که توسط گروه آمار هوانوردی و فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران منتشر شده، نشان می‌دهد که سال گذشته ۱۶۷ پرواز از فرودگاه شاهرود انجام شده که این تعداد نسبت به سال ۹۵ رشدی معادل ۳ درصد نشان می‌دهد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر فرودگاه شاهرود میزان اعزام و پذیرش مسافر در سال ۹۶ را ۲ هزار و ۹۷۶ نفر اعلام کرد و از برنامه‌ریزی برای افزایش پروازها در این فرودگاه خبر داد .

  مرتضی حمیدپور عنوان کرد : برای برقراری پروازهای جدید نیازمند تعامل موثر مسئولان در تکمیل پروژه های فرودگاهی هستیم .

  حمیدپور درباره تعداد مسافران جابجا شده از این فرودگاه در سال گذشته اظهار کرد : بر اساس آمار ارائه شده از سوی معاونت برنامه ریزی ، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، سال گذشته ۲۹۷۶ مسافر از فرودگاه شاهرود اعزام و پذیرش شدند . اسفند۹۶ با برقراری پروازهای شرکت ایران ایر ، ۲۸ نشست و برخاست هواپیمای مسافری در این فرودگاه انجام شد که این آمار در اسفند ۹۵ تنها دو پرواز بود .

  مراجعه به آمار تجمعی پروازها در سال ۱۳۹۶ که توسط گروه آمار هوانوردی و فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران منتشر شده ، نشان می‌دهد که سال گذشته ۱۶۷ پرواز از فرودگاه شاهرود انجام شده که این تعداد نسبت به سال ۹۵ رشدی معادل ۳ درصد نشان می‌دهد . همچنین سال گذشته این فرودگاه پذیرای ۲ هزار و ۹۷۶ مسافر و ۱۱ هزار و ۴۷۵ کیلوگرم بار بوده است .
  مطالب مرتبط

  اعزام نخستین گروه زائران حج تمتع استان مازندران از فرودگاه ساری

  اعزام نخستین گروه زائران حج تمتع استان مازندران از فرودگاه ساری

  این گروه ساعت ۵:۴۰ دقیقه از ساری عزیمت کردند و دومین گروه نیز ساعت ۱۰:۳۰ فرودگاه ساری را به مقصد مدینه ترک کردند. امسال ۳۴۰۰ زائر استان مازندران در قالب ۱۲ پرواز تا ۲۱ مرداد عازم بیت الله الحرام می شوند

  |

  نظرات کاربران