در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۲۸.۲ درصدی تردد نوروزی وسایل نقلیه در استان تهران

  میزان تردد خودروهای خروجی از استان تهران در ایام طرح نوروزی ۶ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۵۱۴ دستگاه بوده که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته ۳.۷ درصد افزایش داشته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از کسب مقام اول استان تهران در ترددهای طرح نوروزی خبر داد .

  یاسمی اظهار داشت : تعداد ۶۲ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۲۶۹ تردد وسایل نقلیه در ایام نوروز صورت گرفته که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته ۲۸.۲ درصد افزایش داشته است که استان تهران در این شاخص رتبه اول را در کل کشور به خود اختصاص داده است . میزان تردد خودروهای ورودی به استان تهران در این ایام ۶ میلیون و ۳۵۱ هزار و ۶۹۶ دستگاه بوده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲ درصد کاهش داشته است . استان تهران در این شاخص نیز رتبه اول را در کل کشور کسب نموده است .

  وی در ادامه خاطر نشان کرد : میزان تردد خودروهای خروجی از استان تهران در ایام طرح نوروزی ۶ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۵۱۴ دستگاه بوده که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته ۳.۷ درصد افزایش داشته است . استان تهران در این شاخص رتبه اول را در کل کشور به خود اختصاص داده است .

  یاسمی گفت: میانگین تردد ساعتی در ایام طرح نوروزی یک هزار و ۱۲۵ وسیله نقلیه بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴.۳ درصد افزایش داشته که استان تهران در این شاخص رتبه دوم را در کل کشور به خود اختصاص داده است .
  مطالب مرتبط

  اعلام علت نهایی تصادف اتوبوس و تانکر حامل سوخت محور کاشان - نطنز در آینده نزدیک

  اعلام علت نهایی تصادف اتوبوس و تانکر حامل سوخت محور کاشان - نطنز در آینده نزدیک

  در دقایق اولیه وقوع حادثه تمامی عوامل کارشناسی ، امدادی و اجرایی در سر صحنه حضور پیدا کرده و در این میان عوامل راهداری نیز با حضور به موقع نسبت به پاکسازی ، ایمن‌سازی محل حادثه تصادف و جابجایی خودروهای درگیر تصادف از سطح رویه راهها نسبت به عادی سازی و روان‌سازی جریان تردد ...

  |

  اعلام برنامه‌ها و تمهیدات سازمان راهداری برای ایام اربعین در هفته آینده

  اعلام برنامه‌ها و تمهیدات سازمان راهداری برای ایام اربعین در هفته آینده

  پیش بینی می کنیم که دو میلیون و ۵۰۰ هزار زائر در ایام اربعین به عراق سفر کنند که بخشی از این زائران با راه آهن و بخشی دیگر از دیگر هواپیما جابه جا خواهند شد اما مانند سال های گذشته بخش عمده ای تقریبا نزدیک به ۹۰ درصد از زائران از طریق اتوبوس و حمل و نقل جاده ای عازم عراق خواهند شد ...

  |

  احداث و بهره برداری از پل‌ عابر پیاده در جاده‌های برون‌شهری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

  احداث و بهره برداری از پل‌ عابر پیاده در جاده‌های برون‌شهری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

  بر اساس این قراردادها ، ساخت و نصب و نگهداری و بهره‌برداری از پل‌ عابر پیاده توسط اشخاص متقاضی انجام شده و هم زمان اجازه بهره‌برداری از فضای تبلیغاتی پیشانی پل ساخته شده برای کل دوره قرارداد نیز به سرمایه‌گذار مربوطه اعطاء می‌شود .

  |

  نظرات کاربران