در حال بارگذاری ...
 • اصلاح نقاط حادثه خیز در محورهای روستایی شهرستان بردسکن

  پروژه مزبور شامل حذف دو ترانشه سنگی با هدف افزایش شعاع دید بود که حدود ۱۸۰۰ متر مکعب مصالح سنگی جابجا و ترانشه سنگی حذف شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بردسکن گفت : در ابتدای سال ۱۳۹۷ یک نقطه حادثه خیز دیگر در محور بردسکن – زیر وقت – سنگ پیر که پیشتر به علت شیب زیاد محل و پیچ خطرناک مستعد حادثه بود با تلاش نیروهای راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بردسکن رفع شد .

  دکتر ریاضی با بیان مطلب فوق افزود : یکی از اولویت های مهم اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بردسکن افزایش ایمنی راه ها می باشد که بدین منظور حذف نقاط حادثه خیز در دستور کار این اداره قرار دارد و پروژه ایمن سازی محور روستایی زیروقت – سنگ پیر در همین راستا و با حمایت های مدیرکل و فرماندار پر تلاش بردسکن انجام گرفته است .

  وی همچنین عنوان داشت : در بازدیدی که همراه با بخشدار مرکزی و فرمانده پلیس راه شهرستان از محل گردیده نحوه اجرا و میزان حجم برداشت مصالح و موقعیت مورد بررسی و اظهار نظر قرار گرفت .

  رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بردسکن تصریح کرد : پروژه مزبور شامل حذف دو ترانشه سنگی با هدف افزایش شعاع دید بود که حدود ۱۸۰۰ متر مکعب مصالح سنگی جابجا و ترانشه سنگی حذف شد . روستاهای سنگ پیر و زیروقت از توابع شهرستان بردسکن وروستای دهنواز توابع شهرستان سبزوار و روستای بنده قرا از توابع شهرستان کوهسرخ نیز از تردد ایمن تری برخوردار خواهند شد .
  مطالب مرتبط

  بیمه تکمیلی رایگان برای رانندگان بخش حمل و نقل کالای استان خراسان شمالی

  بیمه تکمیلی رایگان برای رانندگان بخش حمل و نقل کالای استان خراسان شمالی

  رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا با مراجعه به مراکز ارائه کارت هوشمند و ارائه مستندات فعالیت در بخش کالا در سراسر استان برای ثبت نام و برخورداری از مزایای بیمه تکمیلی اقدام کنند .

  |

  جابجائی بیش از ۲۰۶ هزار تن کالا در شهرستان پارس آباد طی ۵ ماه اول سال جاری

  جابجائی بیش از ۲۰۶ هزار تن کالا در شهرستان پارس آباد طی ۵ ماه اول سال جاری

  راهداران سخت کوش شهرستان پارس آباد با اخذ دستور قضائی توانستند از ۴۸ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز بطور قاطعانه جلوگیری کنند . حفاظت و حراست از حریم راه ، خط قرمز راهداری است و ما به سودجویان و متخلفان اجازه نخواهیم داد تا به این مهم مشکل یا آسیبی برسانند .

  |

  نظرات کاربران