در حال بارگذاری ...
 • جابجایی بیش از ۲۵۷ هزار مسافر در شهرستان نهاوند طی سال ۹۶

  سال گذشته به منظور افزایش سطح خدمات به مسافران ، سن ناوگان اتوبوسی با ورود ۱۰ دستگاه اتوبوس مدل سال ۹۶ با امکانات بسیار مناسب کاهش یافت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نهاوند گفت : یک میلیون و هشتصد هزار تن انواع محمولات پارسال از شهرستان نهاوند به سایر مناطق مختلف کشور ارسال شده است .

  محمدموسی مؤمنی اظهار کرد : از این میزان یک میلیون تن انواع محمولات کارخانه سیمان و بقیه محصولات کشاورزی شامل چغندرقند ، گندم ، ذرت و تره‌بار بوده است .

  مؤمنی ، کنترل و نظارت بر عملکرد ناوگان حمل‌ونقل کالا و جلوگیری از فرار بار با همکاری پلیس‌راه نهاوند را از جمله اقدامات انجام شده در حوزه بار عنوان کرد و گفت : در همین راستا همچنین برگ جریمه اضافه تناژ برای رانندگان متخلف صادر شد .

  وی ، استقرار ۸ کانکس در محل پارکینگ کارخانه سیمان به‌منظور استقرار شرکت‌های حمل‌ونقل فعال در حوزه حمل سیمان برای ارائه خدمات مطلوب به رانندگان را از جمله اقدامات انجام شده در سال گذشته عنوان کرد و افزود : نصب یک عدد دوربین پلاک خوان نیز برای ثبت ورود کامیون‌ها به داخل پارکینگ کارخانه سیمان و صدور برگ نوبت به شکل مکانیزه به منظور افزایش سطح خدمات به رانندگان و کاهش تنش از دیگر اقدامات در حوزه کالا بوده است .

  رئیس راهداری نهاوند در ادامه از جابجایی ۲۵۷ هزار و ۵۵۶ نفر مسافر در سال ۹۶ در این شهرستان خبر داد و گفت : سال گذشته همچنین ۳۶ هزار و ۳۹۵ سفر توسط ناوگان حمل‌ونقل عمومی این شهرستان انجام شد . همچنین سال گذشته به منظور افزایش سطح خدمات به مسافران ، سن ناوگان اتوبوسی با ورود ۱۰ دستگاه اتوبوس مدل سال ۹۶ با امکانات بسیار مناسب کاهش یافت .

  وی ، نظارت بر عملکرد مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین و نظارت بر عملکرد مجتمع‌های خدماتی - رفاهی واقع در محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران و رانندگان را از جمله برنامه‌های اجرایی این اداره در حوزه کالا و مسافر بیان کرد .

  گفتنی است ، در شهرستان نهاوند ۱۷ شرکت حمل‌ونقل شامل ۲ شرکت اتوبوسی ، یک شرکت مینی‌بوسی ، یک شرکت سواری عمومی و ۱۳ شرکت حمل‌ونقل کالا مشغول به فعالیت است .
  مطالب مرتبط

  اعلام علت نهایی تصادف اتوبوس و تانکر حامل سوخت محور کاشان - نطنز در آینده نزدیک

  اعلام علت نهایی تصادف اتوبوس و تانکر حامل سوخت محور کاشان - نطنز در آینده نزدیک

  در دقایق اولیه وقوع حادثه تمامی عوامل کارشناسی ، امدادی و اجرایی در سر صحنه حضور پیدا کرده و در این میان عوامل راهداری نیز با حضور به موقع نسبت به پاکسازی ، ایمن‌سازی محل حادثه تصادف و جابجایی خودروهای درگیر تصادف از سطح رویه راهها نسبت به عادی سازی و روان‌سازی جریان تردد ...

  |

  احداث و بهره برداری از پل‌ عابر پیاده در جاده‌های برون‌شهری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

  احداث و بهره برداری از پل‌ عابر پیاده در جاده‌های برون‌شهری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

  بر اساس این قراردادها ، ساخت و نصب و نگهداری و بهره‌برداری از پل‌ عابر پیاده توسط اشخاص متقاضی انجام شده و هم زمان اجازه بهره‌برداری از فضای تبلیغاتی پیشانی پل ساخته شده برای کل دوره قرارداد نیز به سرمایه‌گذار مربوطه اعطاء می‌شود .

  |

  تصویب طرح سامان‌دهی پایانه مرزی سرخس

  تصویب طرح سامان‌دهی پایانه مرزی سرخس

  انتظار می‌رود شرکت راه‌آهن با توجه به تصویب منطقه اینچه‌برون به‌عنوان یک مرکز لجستیک جدای از جذب سرمایه‌گذاری‌ها با همکاری و مشارکت بخش خصوصی ، ‌فعالیت و تحرک در این منطقه ایجاد کند .

  |

  نظرات کاربران