در حال بارگذاری ...
 • انجام مذاکرات برای از سرگیری پروازهای تهران - اربیل

  خطوط هوایی تهران - اربیل فعلا با دو پرواز در روزهای سه شنبه و جمعه در هفته آغاز و برای افزایش آن تلاش خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، سر کنسول ایران در اربیل از از سر گیری پرواز تهران - اربیل در هفته آینده خبر داد و گفت : مذاکرات برای برقراری مجدد پرواز تهران - سلیمانیه نیز در جریان است .

  مرتضی عبادی با بیان این مطلب گفت : خطوط پروازی تهران به اربیل که مدتی قبل با انسداد خطوط هوایی اقلیم توسط بغداد متوقف شد از روز جمعه ۷ اردیبهشت ماه از سرگرفته می شود . خطوط هوایی تهران - اربیل فعلا با دو پرواز در روزهای سه شنبه و جمعه در هفته آغاز و برای افزایش آن تلاش خواهد شد .

  سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل از سرگیری پروازها بین اربیل و تهران را در افزایش همکاری های فی مابین و تعامل تجار و بازرگانان و همچنین رونق گردشگری موثر دانست .

  وی در خصوص از سرگیری پروازها در خطوط پروازی تهران و سلیمانیه نیز گفت : موافقت های اصولی در رابطه با برقراری مجدد خطوط پروازی مذکور وجود دارد و شرکت های مرتبط در حال انجام هماهنگی های فنی مرتبط هستند که به محض اتمام به آگاهی خواهد رسید . مسافران محترم از هم اکنون می توانند از طریق رایانه یا با مراجعه به دفاتر شرکت هواپیمایی ماهان نسبت به اخذ بلیط اقدام کنند .

   
  مطالب مرتبط

  وجود زیرساخت‎های لازم برای تبدیل شدن فرودگاه شاهرود به مرز هوایی

  وجود زیرساخت‎های لازم برای تبدیل شدن فرودگاه شاهرود به مرز هوایی

  با افزایش فضای ترمینال و ترانزیت ، فرودگاه شاهرود آمادگی لازم برای تبدیل شدن به مرز هوایی را پیداکرده است که به دنبال آن ظرفیت حمل کالا و محصولات کشاورزی از این فرودگاه و امکان صادرات تازه‎خوری با صادرات محصولاتی مانند میوه و سبزیجات به کشورهای همسایه فراهم خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران