در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی بهاره در محورهای شهرستان دماوند

  خوشبختانه با انجام عملیات به موقع توسط عوامل راهداری جهت برفروبی و نمک‌پاشی سطح جاده‌ها ، خودروها بدون مشکل و هیچ‌گونه انسداد مسیری از محورهای شهرستان دماوند تردد داشته‌اند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دماوند از انجام عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی در جاده‌های این شهرستان خبر داد .

  شورش احمدی خطیر با بیان اینکه اولین برف سال ۹۷ در فصل بهار در شهرستان دماوند بارید ، اظهار کرد : بارش برف در اواخر ماه فروردین در شهرستان دماوند طی سال‌های اخیر کم‌سابقه بوده‌است . با این وجود براساس پیش‌بینی‌های انجام شده و اطلاعیه‌های سازمان هواشناسی ، راهداران با آمادگی کامل در جاده‌ها ، به انجام عملیات برف‌روبی و نمک پاشی در سطح محورهای حوزه استحفاظی شهرستان دماوند اقدام کردند .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دماوند با بیان اینکه بارش برف در این موقع از سال موجب غافلگیری بسیاری از رانندگان و هموطنان عزیز شده بود ، تصریح کرد : خوشبختانه با انجام عملیات به موقع توسط عوامل راهداری جهت برفروبی و نمک‌پاشی سطح جاده‌ها ، خودروها بدون مشکل و هیچ‌گونه انسداد مسیری از محورهای شهرستان دماوند تردد داشته‌اند .

  وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی و سفری ایمن برای هموطنان عزیز ، به سامانه اطلاع رسانی راه‌ها اشاره کرد و گفت : امیدواریم هموطنان عزیز ضمن در نظر گرفتن تمام نکات ایمنی مورد اشاره از سوی سازمان راهداری و پلیس راه ، قبل از شروع مسافرت‌های خود ، از سامانه‌های خبری ۱۴۱ شامل تماس تلفنی با شماره ۱۴۱ ، سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ با ارسال نام شهر مبدا و مقصد یا کد مخابراتی قدیم شهرهای مبدا و مقصد ، وب سایت ۱۴۱ و نرم‌افزار کاربردی تلفن همراه ۱۴۱ وضعیت جاده‌ای و آب و هوایی مسیر مورد نظر خود را استعلام کنند تا با اطمینان خاطر بیشتری به سفر خود ادامه دهند .
  مطالب مرتبط

  اعلام علت نهایی تصادف اتوبوس و تانکر حامل سوخت محور کاشان - نطنز در آینده نزدیک

  اعلام علت نهایی تصادف اتوبوس و تانکر حامل سوخت محور کاشان - نطنز در آینده نزدیک

  در دقایق اولیه وقوع حادثه تمامی عوامل کارشناسی ، امدادی و اجرایی در سر صحنه حضور پیدا کرده و در این میان عوامل راهداری نیز با حضور به موقع نسبت به پاکسازی ، ایمن‌سازی محل حادثه تصادف و جابجایی خودروهای درگیر تصادف از سطح رویه راهها نسبت به عادی سازی و روان‌سازی جریان تردد ...

  |

  اعلام برنامه‌ها و تمهیدات سازمان راهداری برای ایام اربعین در هفته آینده

  اعلام برنامه‌ها و تمهیدات سازمان راهداری برای ایام اربعین در هفته آینده

  پیش بینی می کنیم که دو میلیون و ۵۰۰ هزار زائر در ایام اربعین به عراق سفر کنند که بخشی از این زائران با راه آهن و بخشی دیگر از دیگر هواپیما جابه جا خواهند شد اما مانند سال های گذشته بخش عمده ای تقریبا نزدیک به ۹۰ درصد از زائران از طریق اتوبوس و حمل و نقل جاده ای عازم عراق خواهند شد ...

  |

  احداث و بهره برداری از پل‌ عابر پیاده در جاده‌های برون‌شهری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

  احداث و بهره برداری از پل‌ عابر پیاده در جاده‌های برون‌شهری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

  بر اساس این قراردادها ، ساخت و نصب و نگهداری و بهره‌برداری از پل‌ عابر پیاده توسط اشخاص متقاضی انجام شده و هم زمان اجازه بهره‌برداری از فضای تبلیغاتی پیشانی پل ساخته شده برای کل دوره قرارداد نیز به سرمایه‌گذار مربوطه اعطاء می‌شود .

  |

  نظرات کاربران