در حال بارگذاری ...
 • بهبود اقتصاد حمل‌ونقل استان کرمان با احداث بزرگراه کرمان - زرند

  بهره‌برداری از این پروژه‌های بزرگراهی نقش مهمی در افزایش ایمنی جاده‌های کرمان و روان شدن ترافیک و همچنین بهبود اقتصاد حمل‌ونقل استان ایفا می‌کند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان به همراه مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی از روند اجرایی پروژه بزرگراهی کرمان -زرند بازدید کرد .

  محمدمهدی بلوردی در حاشیه این بازدید گفت : با اتمام پروژه‌های جدید بزرگراهی در استان کرمان ، این استان به رتبه‌های برتر کشوری در این زمینه دست خواهد یافت .

  وی بررسی مشکلات احتمالی پیش رو و همچنین ارائه راهکارهای مناسب در راستای تسریع در اجرا و اتمام پروژه را از اهم اهداف این بازدید اعلام کرد .

  مدیرکل راه شهرسازی استان کرمان در خصوص وضعیت کنونی پروژه بزرگراه کرمان - زرند ، عنوان کرد : بزرگراه کرمان – زرند ۸۴ کیلومتر طول دارد که ۱۱ کیلومتر باقیمانده باند برگشت حدفاصل پلیس‌راه چترود تا روستای سرآسیاب با اعتبار مصوب ۱۱۰.۶ میلیارد ریال و اعتبار تخصیصی ۲۲.۵ میلیارد ریال بیش از ۹۵ درصد پیشرفت دارد .

  وی با اشاره به بازدید از پل در دست احداث تقاطع راه‌آهن زرند ، افزود : دهنه این پل ۲۲ متر طول دارد که با بهره‌برداری از آن بزرگراه کرمان - زرند به‌صورت چهارخطه به شهر زرند متصل خواهد شد . بهره‌برداری از این پروژه‌های بزرگراهی نقش مهمی در افزایش ایمنی جاده‌های کرمان و روان شدن ترافیک و همچنین بهبود اقتصاد حمل‌ونقل استان ایفا می‌کند .

  در ادامه مشاورین و پیمانکاران نیز به تشریح آخرین وضعیت فیزیکی پروژه پرداخته و راهکارهای لازم نیز برای تسریع در اجرای پروژه و به بهره‌برداری رساندن پروژه در آینده نزدیک مورد بررسی قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  جزئیات پروژه های راهسازی قابل افتتاح و کلنگ زنی آذربایجان غربی در هفته دولت

  جزئیات پروژه های راهسازی قابل افتتاح و کلنگ زنی آذربایجان غربی در هفته دولت

  تمرکز برساماندهی و ایمن سازی ورودی و خروجی شهرها از جمله مهاباد ، پیرانشهر و شاهین دژ ، اجرای ۷۰ کیلومتر پروژه ساخت بزرگراهی ، انجام مطالعات بهسازی و تعریض محور تکاب – دندی به طول ۴۱ کیلومتر و بهسازی راه اصلی خوی - قطور - رازی از مهمترین برنامه‌های اجرایی مدیریت ساخت و توسعه ...

  |

  آغاز عملیات اجرایی احداث راه اصلی نقده - پیرانشهر - تمرچین

  آغاز عملیات اجرایی احداث راه اصلی نقده - پیرانشهر - تمرچین

  این پروژه با هدف گسترش زیرساخت‌های حمل و نقل شمال غرب کشور اجرا می‌شود که علاوه بر تسهیل ارتباطات منطقه‌ای ، برقراری ارتباط شهرهای نقده و پیرانشهر را به طور مستقیم و دیگر شهرهای منطقه را به صورت غیرمستقیم فراهم می‌آورد .

  |

  تصویب طرح احداث آزادراه کنارگذر غربی قم در هیئت دولت

  تصویب طرح احداث آزادراه کنارگذر غربی قم در هیئت دولت

  بخش عمده این طرح در اراضی دولتی اجرا خواهد شد که این امر موجب تسریع در روند اجرای این پروژه خواهد شد . گسترش شبکه آزادراهی کشور و ایجاد کریدور ارتباطی ، افزایش ضریب ایمنی در سفر و همچنین تردد مناسب تر در محورهای مواصلاتی استان از اهداف ایجاد کنارگذر قم می باشند .

  |

  پیشرفت ۸۹ درصدی آزادراه همت در استان البرز

  پیشرفت ۸۹ درصدی آزادراه همت در استان البرز

  بر اساس مصوبه هیات وزیران باید ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی استان البرز روکش ، احداث و بهسازی شود که ۷۰ درصد راه‌های روستایی استان البرز آسفالت است و از میانگین ۶۸ درصدی کشور وضعیت بهتری دارد ، اما در گذشته راه‌های روستایی استان مورد غفلت واقع شده و آسفالت بخشی از آن‌ها از بین ...

  |

  نظرات کاربران