در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام عملیات نمک پاشی در سطح ۶ گردنه استان قزوین

  به علت مه گرفتگی و کاهش دید در گردنه کوهین ، آزادراه قزوین - کرج و جاده قزوین - بوئین زهرا به رانندگان توصیه می شود ضمن رعایت سرعت مطئمنه ، هنگام حرکت چراغ های مه شکن خود را روشن کنند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت : عملیات نمک پاشی در سطح ۶ گردنه این استان توسط ۱۰ تیم راهدار به انجام رسیده است .

  جواد حق لطفی افزود : با توجه به آغاز بارش برف از ساعت ۲۰:۳۰ شب گذشته در ارتفاعات و گردنه های استان قزوین ، تیم های راهداری برای برقراری تردد عادی خودروها اقدام به عملیات نمک پاشی در سطح جاده های اصلی و فرعی کردند .

  وی با اشاره به اینکه راهداران تنها در گردنه قسطین لار اقدام به عملیات برف روبی کردند ، افزود : گردنه های بهرام آباد ، آوج ، طالقان ، هجیب و کوهین توسط راهداران مستقر در جاده مورد نمک پاشی قرار گرفت . در حال حاضر نیز بارش خفیف برف در گردنه های یاد شده ادامه دارد .

  حق لطفی اضافه کرد : به علت مه گرفتگی و کاهش دید در گردنه کوهین ، آزادراه قزوین - کرج و جاده قزوین - بوئین زهرا به رانندگان توصیه می شود ضمن رعایت سرعت مطئمنه ، هنگام حرکت چراغ های مه شکن خود را روشن کنند .

  ورود سامانه بارشی به قزوین که از شب گذشته آغاز و تا فردا /دوشنبه/ نیز ادامه خواهد داشت ، دمای هوا در بیشتر نقاط این استان را به منفی صفر درجه سانتیگراد رساند .

  ستاد مدیریت بحران استان همچنین روز گذشته در خصوص یخ زدگی محصولات باغی و زراعی به کشاورزان هشدار داده بود .

  استان قزوین دارای ۶ هزار و ۶۷۱ کیلومتر راه بوده که ۲۱۷ کیلومتر آن آزادراه ، ۲۶۷ کیلومتر بزرگراه ، یک هزار و ۳۶۷ کیلومتر راه اصلی و فرعی و چهار هزار و ۸۲۰ کیلومتر راه روستایی است .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که محورهای مواصلاتی این استان در مسیر استان های جنوبی و غربی قرار دارد . همچنین در حدود ۲۳ هزار نفر از رانندگان این استان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .

  |

  مخالفت گروه علم و عمل کامیون داران و رانندگان با هرگونه اعتصاب و اعتراض

  مخالفت گروه علم و عمل کامیون داران و رانندگان با هرگونه اعتصاب و اعتراض

  اعتراض مدنی حمل و نقل به علت ضعف در مدیریت سیستم حمل ونقل در تاریخ یکم خردادماه نود و هفت به منظور رساندن صدای راننده ها انجام شد که مورد استقبال اکثر مسئولین نظام و صنف قرار گرفت و حقیقتآ مسئولین به عمق بی عدالتی در این صنف پی بردند .

  |

  نظرات کاربران