در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام عملیات تیغ‌زنی و تسطیح راه‌های روستایی شهرستان تربت‌جام

  پروژه‌های صورت گرفته برای یک مرحله هزینه‌ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را در برداشته است که این طرح در ۳ نوبت از ابتدای سال در تمامی محورهای فوق اجرا شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان تربت‌جام از انجام عملیات تیغ‌زنی و تسطیح و رفع آب بردگی‌ها در راه‌های روستایی این شهرستان خبر داد .

  جواد نژادی پور با بیان اینکه این اقدامات با رویکرد حفظ و نگهداری و تسهیل در رفت‌وآمد اهالی منطقه صورت می‌گیرد ، گفت : ۵ دستگاه گریدر جهت تسطیح و تیغ‌زنی و ۴ دستگاه لودر برای لایروبی و اصلاح آب بردگی‌های اخیر و ۸ دستگاه کامیون نیز جهت بارریزی راه ارتباطی روستاهای شهرستان به طول ۲۱۸ کیلومتر انجام شده است .

  وی محورهای روستای باغکشمیر – چمه گل – حاجی آباد - کالسرخ – میخک - رحیم آباد - چشمه زرد - چشمه آزاد - کاریزک - درازاب - کاریزک یعقوب خانی - درخت توت – شوراب - گلارچه - شهوه علیا - شهوه سفلی – توت صفر – لشکران - کاریزنو - کاریزک حاجی پسند - هرکاره - انجیر-پده جان مراد- استای - از توابع منطقه صالح‌آباد و راه ارتباطی روستاهای نوای گنده خالو – کلاته سفید – بیدستان – قزغاوه – زوادر – باغ نو – کاریزان – کلاته آقا محمد – چشمه جوهر – بشیرآباد – کلاته چنگ آباد – فیروزه کوه – بوته گز - گوربند – کوشکک – باغک - سنگ آتش - تعز بالا و پایین – قلعه سرخ – یکه پسته – دوسنگه – بیدک – تخک و کمرچه علیا و سفلی را از جمله روستاهای مورد اشاره نام برد .

  نژادی پور افزود : انجام عملیات تیغ‌زنی و مناسب‌سازی راه‌های روستایی در فصول مشخص در اولویت کاری این اداره است . پروژه‌های صورت گرفته برای یک مرحله هزینه‌ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را در برداشته است که این طرح در ۳ نوبت از ابتدای سال در تمامی محورهای فوق اجرا شده است .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران