در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آمادگی راهداران استان زنجان با بارش پراکنده برف

  سامانه جامع ۱۴۱ شامل تلفن گویای ۱۴۱ ، اپ ۱۴۱ ، پایگاه اطلاع‌رسانی www.۱۴۱.ir و سامانه ۱۰۰۰۱۴۱ به صورت شبانه‌روز با ارائه آخرین وضعیت راه‌های کشور برای انجام سفرهای ایمن ، مطمئن و با آرامش در خدمت هموطنان است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت : راهداران استان زنجان برای هرگونه شرایط جوی آماده هستند .

  ایرج دست‌نشان به اشاره به بارش نعمت الهی در روزهای بهاری افزود : در حال حاضر شاهد بارش پراکنده برف در آزادراه و ترانزیت زنجان - قزوین حدفاصل کیلومتر ۴۰ تا ۷۰ و ابهر - خدابنده ، همچنین بارش خفیف برف همراه با مه و کولاک موضعی در برخی مقاطع از جمله زنجان - طارم ، زنجان - تهم - چورزق هستیم .

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ضمن تأکید بر اینکه تردد در برخی مقاطع از محورهای فوق‌الذکر با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است ، تصریح کرد : بر اساس مشاهدات دوربین‌های نظارت تصویری و بازدیدهای راهداران از محورهای مختلف استان زنجان تردد در کلیه محورهای اصلی و فرعی استان با رعایت جوانب احتیاط و سرعت مطمئنه در جریان است و جهت تردد ایمن ، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در کلیه جاده‌های استان الزامی می‌باشد و خواهشمند است از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی و روستایی خودداری فرمائید .

  دست‌نشان یادآور شد : سامانه جامع ۱۴۱ شامل تلفن گویای ۱۴۱ ، اپ ۱۴۱ ، پایگاه اطلاع‌رسانی www.۱۴۱.ir و سامانه ۱۰۰۰۱۴۱ به صورت شبانه‌روز با ارائه آخرین وضعیت راه‌های کشور برای انجام سفرهای ایمن ، مطمئن و با آرامش در خدمت هموطنان است .
  مطالب مرتبط

  تشریح عملکرد راهداری خراسان شمالی در بخش ایمن‌سازی راه‌ها طی سال ۹۶

  تشریح عملکرد راهداری خراسان شمالی در بخش ایمن‌سازی راه‌ها طی سال ۹۶

  طی سال گذشته روشنایی یک دستگاه تونل تکمیل شد . ۲۰ کیلومتر ایمن‌سازی شیب حاشیه راه‌ها (مدیریت و اجرا) و ۳۳۷ نقطه مطالعه تشخیصی و ارائه طرح ارتقاء ایمنی نقاط پرتصادف و دارای تصادف راه‌های استان طی سال ۹۶ انجام شد .

  |

  کاهش ۶ درصدی جابجایی مسافر با ناوگان عمومی استان اردبیل در سال ۹۶

  کاهش ۶ درصدی جابجایی مسافر با ناوگان عمومی استان اردبیل در سال ۹۶

  در بحث کاهش تلفات جاده‌ای در یک فرآیند مناسب از سال ۸۹ ما یک سیر نزولی را در تصادفات و تلفات جاده‌ای شاهد بودیم به طوری که آمار ۲۴۰ نفر کشته جاده‌های استان در سال ۸۹ با تدارک برنامه‌های آموزشی و آگاه‌سازی رانندگان و ارتقای ایمنی جاده‌ها با همراهی پلیس ، هلال‌احمر ، اورژانس ...

  |

  نظرات کاربران