در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • جانباختن راهدار تلاشگر استان فارس در حین انجام وظیفه

  راهدار فقید ، زنده یاد محمد حسن فتحی در بین همکاران به اخلاق ، وجدان کاری و صبوری شهرت داشت و همواره در ازای خدمت به هموطنان به رضایت پروردگار یکتا ، رضایتمندی مسافران و کاربران می اندیشید .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، راهداری و نگهداری از حدود ٢٢٥ هزار کیلومتر از راههای کشور شغل و خدمتی سخت و دائم با مخاطرات در جاده ها است که در طول سال تعداد قابل توجه ای از راهداران تلاشگر و خستگی ناپذیر در راه انجام وظیفه به هموطنان جان خود را از دست می دهند و در همین چند روز اخیر که هنوز شیرینی خدمت به مسافران نوروزی توسط راهداران ادامه دارد ، با کمال تأسف و تأثر راهداری دیگر در حوزه راههای شهرستان داراب استان فارس در حال انجام خدمت در اثر سانحه جان به جان آفرین تسلیم و به دیار باقی شتافت .

  مرحوم محمد حسن فتحی از راهداران تلاشگر و زحمتکش اداره‌ کل راهدار و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس در حالی که با عشق و تعهد به خدمت ، در حین انجام وظیفه و مأموریت محوله برای نگهداری از راهها و تلاش برای ایمن‌سازی مسیر مسافران و استفاده‌کنندگان از راهها بود ، با پیمانی که با معبود خود داشت با اخلاص تمام در اثر سانحه ای که رخ داد ، خانواده ، یاران و همکاران خود و جامعه راهداران را ترک و در جایگاه ابدی آرام گرفت .

  این گزارش می افزاید راهدار فقید ، زنده یاد محمد حسن فتحی در بین همکاران به اخلاق ، وجدان کاری و صبوری شهرت داشت و همواره در ازای خدمت به هموطنان به رضایت پروردگار یکتا ، رضایتمندی مسافران و کاربران می اندیشید .

  بر اساس این گزارش رئیس ، معاونین ، مدیران ، کارکنان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در ستاد و مجموعه دست اندرکاران راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر کشور این ضایعه غم انگیز و تاسف بار را به خانواده آن شادروان ، همکاران وی در شهرستان و استان و جامعه بزرگ راهداران تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند سبحان علو درجات و بهشت برین را برای آن عزیز تازه سفر کرده مسئلت می نماید .

  روحش شاد و خاطرش جاودان
  مطالب مرتبط

  موفقیت روابط عمومی رجا در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  موفقیت روابط عمومی رجا در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  روابط عمومی رجا با ارائه مستندات فعالیت‌های انجام شده به دبیرخانه جشنواره موفق شد تا در سطح ملی در بخش‌های سرمقاله رتبه اول ، تبلیغات مکتوب رتبه دوم ، مصاحبه و بروشور رتبه‌های سوم کشور را کسب کند و در مراسم تقدیر از برگزیدگان این رویداد ملی با اهدای تندیس جشنواره و لوح ...

  |

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  ناوگان حمل و نقل ما فرسوده است و باید ناوگانی داشته باشیم که جدا از ایمن و استاندارد بودن در شأن مردم و رانندگان کشورمان باشد . با این حال تسهیلات داده شده و نوسازی ناوگان عمومی باید مقرون به صرفه باشد و امیدواریم با همراهی دولت بتوانیم تسهیلاتی ارزان در اختیار بگیریم .

  |

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که محورهای مواصلاتی این استان در مسیر استان های جنوبی و غربی قرار دارد . همچنین در حدود ۲۳ هزار نفر از رانندگان این استان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .

  |

  نظرات کاربران