در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات آسفالت باند دوم محور دهلران به اندیمشک

  در سال گذشته عملیات راهسازی محور مورموری - دهلران به طول ۲۲ کیلومتر به پایان رسید که با اجرای این پروژه مسیری ایمن بین آبدانان به دهلران ایجاد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی ۱۲ کیلومتر از باند دوم محور دهلران به اندیمشک ، از ایجاد تحول در محور‌های ارتباطی جنوب استان ایلام خبر داد .

  استاندار و مسئولین استان با مردم شهرستان دهلران دیدار کردند که در این دیدار مدیرکل راه و شهرسازی استان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این اداره کل در شهرستان دهلران به تشریح برنامه‌های آینده این اداره کل در شهرستان دهلران پرداخت .

  میرجعفریان ، مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی ۱۲ کیلومتر از باند دوم محور دهلران به اندیمشک گفت : هم اکنون عملیات آسفالت این پروژه در حال انجام است ضمن اینکه مناقصه ۱۸ کیلومتر دیگر این مسیر در جریان بوده و به زودی با مشخص شدن پیمانکار عملیات اجرایی این ۱۸ کیلومتر نیز آغاز می‌شود و مطالعه باقی مسیر که مربوط به استان ایلام است نیز در حال انجام می‌باشد .

  وی به مراحل مطالعه چهارخطه مهران به دهلران اشاره نمود و افزود : با پیگیری‌های به عمل آمده مسئولین استان با وزارت راه و شهرسازی مجوز تامین کننده مالی این پروژه صادر شده این طرح در برآورد اولیه حدود ۴۴۰ میلیارد تومان هزینه خواهد داشت که در صورت تامین مالی از سوی سرمایه گذار اجرایی خواهد شد . در سال گذشته عملیات راهسازی محور مورموری - دهلران به طول ۲۲ کیلومتر به پایان رسید که با اجرای این پروژه مسیری ایمن بین آبدانان به دهلران ایجاد شد .

  وی خاطرنشان کرد : در بخش راه‌های روستایی خوشبختانه شهرستان دهلران ۹۷ درصد از داشتن راه روستایی آسفالته برخوردار است و سال گذشته ۱۲ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان آسفالت شد و مسیر امام زاده سید اکبر نیز برای اجرای آسفالت در حال مناقصه است .
  مطالب مرتبط

  تشریح پروژه های راهسازی هدف‌گذاری شده استان کردستان در سال ۹۷

  تشریح پروژه های راهسازی هدف‌گذاری شده استان کردستان در سال ۹۷

  بهبود وضعیت راه‌های روستایی و ارتقای شاخص برخورداری از راه روستایی مناسب در رسیدن به میانگین کشوری از جمله اهداف موردنظر بوده که امسال نیز هدف‌گذاری‌های مناسب بدین منظور انجام شده و تلاشمان این خواهد بود که این مهم یعنی بهره‌مندی روستائیان عزیز از راه مناسب آسفالته و ایمن ...

  |

  برگزاری پنجمین نشست کمیته تخصصی تدوین فرهنگ اصطلاحات تخصصی راه و ترافیک پیارک

  برگزاری پنجمین نشست کمیته تخصصی تدوین فرهنگ اصطلاحات تخصصی راه و ترافیک پیارک

  ایران یکی از اعضای کمیته تخصصی تدوین فرهنگ اصطلاحات تخصصی راه و ترافیک مجمع جهانی پیارک است و هم اکنون فرهنگ و اصطلاحات راه و حمل و نقل به طور کامل به زبان فارسی ترجمه شده است و پس از تأیید دبیرخانه بین‌المللی پیارک در سایت آن مجمع قرار می‌گیرد .

  |

  نظرات کاربران