در حال بارگذاری ...
 • آخرین وضعیت پروژه‌های راهسازی در شهرستان داراب

  با توجه به اینکه محور کمربندی داراب در مسیر ترانزیت داراب – بندرعباس قرارا دارد و از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار می باشد قصد داریم عملیات اجرایی آن را به یک پیمانکار با تجربه و قوی انتقال دهیم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت : وضعیت پروژه‌های راهسازی در شهرستان داراب در سال‌های گذشته خیلی قابل دفاع نبود اما امروز شهرستان داراب از لحاظ راه در مسیر خوبی قرار گرفته است .

  فیروز تکاور در بازدید از پروژه های راهسازی شهرستان داراب و زرین دشت افزود : راهسازی در محور فسا – داراب از شرایط خوبی برخوردار است و باند دوم از فسا تا جلیان تا چند ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید . باند دوم محور فسا – جلیان نیز تا چند ماه آینده بر روی عبور قرار خواهد گرفت . از جلیان تا داراب که طول آن ۵۴ کیلومتر و ۲۸ کیلومتر آن در حوزه شهرستان داراب می باشد تعیین تکلیف شده است و در دست اجرا می باشد .

  تکاور با اشاره به حساسیت و اهمیت کمربندی داراب اضافه کرد : با توجه به اینکه محور کمربندی داراب در مسیر ترانزیت داراب – بندرعباس قرارا دارد و از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار می باشد قصد داریم عملیات اجرایی آن را به یک پیمانکار با تجربه و قوی انتقال دهیم .

  وی در خصوص عملیات اجرایی تقاطع ورودی داراب از سمت بندرعباس خاطرنشان ساخت : عملیات اجرایی تقاطع در چند روز آینده عملیاتی خواهد شد و مسیر داراب – جنت شهر نیز تا شش ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید و از سمت جنت شهر به بندرعباس هم که ۱۵ کیلومتر می باشد پیمانکارش مشخص شده و قرارداد آن منعقد شده است .

  مدیرکل راه و شهرسازی فارس با اشاره به پروژه های راهسازی در شهرستان زرین دشت نیز افزود : پروژه های بسیار خوبی در شهرستان زرین دشت در دست اجرا می باشد که این پروژه ها این شهرستان را به شهرستان های مجاور با کوتاهترین راه متصل می کند و در توسعه شهرستان زرین دشت نقش بسزایی ایفا می کنند .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل و نقل استان فارس طی ۶ سال گذشته

  تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل و نقل استان فارس طی ۶ سال گذشته

  در زمینه بندر خشک در استان ، به دلیل اینکه تنها شمال استان به شبکه ریلی متصل است و به سمت آباده و اقلید می‌رود احتمال ایجاد بندر خشک در آینده برای خطوط ریلی موجود بسیار کم است اما در آینده با اتصال خط بوشهر قطعا در شرق شیراز که منطقه ویژه اقتصادی و شهرک‌های صنعتی قرار دارند، ...

  |

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  عکس منتشرشده از ارتفاعی گرفته‌شده است که بخش‌هایی از جاده که در پیچ‌ها با یکدیگر فاصله دارند ، باهم تطبیق پیداکرده و نشان می‌دهد که جاده باهم پیوسته ، دچار زیگزاگ و اعوجاج است در صورتی‌که نقاطی که در عکس نشان داده می‌شود با یکدیگر فاصله‌دارند و انطباقی با یکدیگر ندارد ، ...

  |

  نظرات کاربران