در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • فرودگاه مهرآباد صدرنشین هجدمین روز از پروازهای نوروزی

  در مجموع ۱۰۴۸ فروند نشست و برخاست و ۱۳۳ هزار و هفتصد و پنجاه و شش اعزام و پذیرش مسافر در این فرودگاه‎ها انجام شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، هجدمین روز از پروازهای نوروزی با اعزام و پذیرش حدود ۱۳۴ هزار مسافر در شش فرودگاه بزرگ کشور همراه بود .

  در ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ به عنوان هجدهمین روز از پروازهای نوروزی ، فرودگاه مهرآباد با ۳۶۸ فروند نشست و برخاست و تعداد ۴۴۵۲۸ اعزام و پذیرش مسافر در صدر فرودگاه های ایران قرار گرفت .

  همچنین فرودگاه امام خمینی (ره) با ۲۴۶ فروند نشست و برخاست و ۳۶۰۸۴ اعزام و پذیرش مسافر ، فرودگاه مشهد با ۱۸۷ فروند نشست و برخاست و ۲۶۵۲۹ اعزام و پذیرش مسافر ، فرودگاه شیراز با ۱۱۳ فروند نشست و برخاست و ۱۱۳۰۰ اعزام و پذیرش مسافر ، فرودگاه اصفهان با ۷۸ فروند نشست و برخاست و ۸۷۸۴ اعزام و پذیرش مسافر و فرودگاه اهواز با ۵۶ فروند نشست و برخاست و ۶۵۳۱ اعزام و پذیرش مسافر در پروازهای داخلی و خارجی بخش عمده ‎ای از پروازهای نوروزی را انجام داده‎اند .

  در این روز در مجموع ۱۰۴۸ فروند نشست و برخاست و ۱۳۳ هزار و هفتصد و پنجاه و شش اعزام و پذیرش مسافر در این فرودگاه‎ها انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  کاهش پروازهای زیارتی در فرودگاه‌های کشور طی خردادماه

  کاهش پروازهای زیارتی در فرودگاه‌های کشور طی خردادماه

  در این ماه ۳۰ هزار و ۵۰۶ پرواز داخلی انجام شده است که نسبت به اردیبهشت ۵ درصد کاهش و نسبت به خرداد سال گذشته ۳ درصد کاهش نشان می‌دهد . همچنین ۵ هزار و ۸۲۳ پرواز خارجی صورت گرفته که نسبت به اردیبهشت ۶ درصد و نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۸ درصد کاهش داشته است .

  |

  جزییاتی از آمارهای پروازهای حج تمتع سال ۹۷

  جزییاتی از آمارهای پروازهای حج تمتع سال ۹۷

  فرودگاه تبریز اعزام ۴۲۹۵ زائر از استان‎های آذربایجان شرقی و اردبیل را برعهده دارد و شرکت هواپیمایی سعودی این زائران را در طول ۷ روز به سرزمین وحی اعزام خواهد کرد و فرودگاه شیراز ۴۲۱۲ زائر از استان‎های فارس و کهگیلویه و بویراحمد را در طول ۸ روز توسط ایران ایر اعزام می‎کند.

  |

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران رکورددار پرواز از فرودگاه مهرآباد در خرداد ماه

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران رکورددار پرواز از فرودگاه مهرآباد در خرداد ماه

  در ماه خرداد شرکت‌های هواپیمایی ایران‌ایر ، آسمان ، آتا ایر ، زاگرس ، کاسپین ، کارون ، قشم‌ایر ، کیش‌ایر ، ماهان ، تابان ، ایرتور ، سپهران ، پویا ایر ، ساها و معراج از فرودگاه مهرآباد به مقاصد مختلف در کشور پرواز انجام داده‌اند .

  |

  اعلام آمار شاخص‎های هوانوردی فرودگاه های کشور طی خرداد ۹۷

  اعلام آمار شاخص‎های هوانوردی فرودگاه های کشور طی خرداد ۹۷

  سهم پروازهای خارجی خرداد ۹۷ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها ، نشست و برخاست ۵۶۸۵ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۷۷۳ هزار مسافر اعزام و پذیرش و بیش از ۱۵ میلیون کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

  |

  نظرات کاربران