در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • کاهش تلفات جاده‌ای با آسفالت باندهای دوم و بزرگراه‌های خراسان جنوبی

  از ابتدای امسال ۱۱۸ کیلومتر از باندهای دوم استان آسفالت شد که ۴۸ کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفت و ۷۰ کیلومتر دیگر هم در حال انجام عملیات خط‌کشی و نصب علائم است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت : ۱۰۷ کیلومتر از باندهای دوم و بزرگراه‌های خراسان جنوبی آماده آسفالت است .

  مهدی جعفری در توضیح این خبر گفت : ۱۰۷ کیلومتر آماده آسفالت در دو کریدور مهم و حیاتی و پرتردد استان قرار دارد که با تأمین قیر و تکمیل پروژه کاهش چشمگیری در تصادفات و تلفات جاده‌ای خواهیم داشت .

  به گفته مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در گذشته قیر مورد نیاز برای اجرای پروژه‌ها به صورت رایگان تأمین می‌شد و این در حالی است که از چند ماهی است که قیر رایگان تأمین نشده است . از ابتدای امسال ۱۱۸ کیلومتر از باندهای دوم استان آسفالت شد که ۴۸ کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفت و ۷۰ کیلومتر دیگر هم در حال انجام عملیات خط‌کشی و نصب علائم است .  

  وی یادآور شد : هفته گذشته در محور دیهوک به راور ۱۷ کیلومتر زیر بار ترافیک رفت و ۱۵ کیلومتر دیگر هم در مرحله نصب علائم و خط‌کشی قرار دارد . در محور بیرجند - قاین سه کیلومتر ، بیرجند – زاهدان هفت کیلومتر ، طبس – خور ۱۳ کیلومتر ، سه‌راهی روم به آفریز ۱۲ کیلومتر ، محور اسدیه به بیرجند دو کیلومتر و محور طبس - یزد شش کیلومتر آسفالت شده و در حال تکمیل و نصب علائم و خط‌کشی است که در صورت تأمین اعتبار لازم تکمیل و بازگشایی خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  بررسی پروژه‌های مهم راهسازی در استان خراسان جنوبی

  بررسی پروژه‌های مهم راهسازی در استان خراسان جنوبی

  در خصوص پروژه دوبانده سازی محور نهبندان - سربیشه - بیرجند - قاین - بجستان - فردوس - دیهوک به راور ، طی مکاتبه و درخواست به دکتر نوبخت ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام آمادگی شده است درصورت تامین اعتبارلازم تاپایان سال مالی ۹۷ (تیرماه ۹۸ ) پروژه به اتمام برسد .

  |

  نظرات کاربران